Sign in to follow this  
Followers 0
Tofik

(Unban/Server) Tofik_Slipside

33 posts in this topic

Just now, Tofik said:

Akd bļe ,ļauj Stiivijam slēdzienu atbildēt un neraudi bļe ,ja nemāki spēlēt nav mana vaina

Tev neliekas funny ,kad saki kad nemaku spēlet ,bet terra zaude 2v7 :)

0

Just now, lilstuart said:

Tev neliekas funny ,kad saki kad nemaku spēlet ,bet terra zaude 2v7 :)

Tad ko tu raudi ka man ir softi ja jau liekat mani 2v7 ,tiešām nēesi normāls

Edited by Tofik
1

Just now, Tofik said:

Tad ko tu raudi ka man ir softi ja jau liekat mani 2v7 ,tiešām nēeso normāls

Jo tas ir acīm redzams ,un visu laiku attaisnojies ar gariem tekstiem ,kas vairāk skaidrojas tam viss vairāk ir hax .

0

1 minute ago, lilstuart said:

Jo tas ir acīm redzams ,un visu laiku attaisnojies ar gariem tekstiem ,kas vairāk skaidrojas tam viss vairāk ir hax .

A ko tad tu man vēl atliec darīt,es vēlos tak ieskaidrot adminiem ka es nehaxoju ,es jau saku varu fraps ,bet tad ne sūda skills nebūs ,bet ja unbanos var jau mēģināt

Edited by Tofik
0

1 hour ago, candancE said:

Iespējams ir vieta vainīga jā, mēs varam to vietu testēt, vienkārši tofikam ir pārāk daudz sakritības.

Var jau viņu unbanot lai spēlē, vienkārši ir vairākas sūdzības ienākušas par viņu.

Ja ir daudz sūdzības, tas nenozīme ka cilvēks haxo ;) Tur jābutu maximāli, prost maximāki pierādījumiem, ka toč toč ir hax :)

0

Just now, Ramzze said:

Ja ir daudz sūdzības, tas nenozīme ka cilvēks haxo ;) Tur jābutu maximāli, prost maximāki pierādījumiem, ka toč toč ir hax :)

Pārāk daudz sūdzības par viņu, pārāk daudz sakritības un tad vēl iedod video kur tjipa nets, nē nu iespējams nets jā.

0

17 minutes ago, candancE said:

Pārāk daudz sūdzības par viņu, pārāk daudz sakritības un tad vēl iedod video kur tjipa nets, nē nu iespējams nets jā.

Nu bļe protams ! Tu čista visu tikko pateici... Mēs saprastu ja čalim būtu visu laiku atšķirīgas sūdzības, un savādākas. Bet viņam ir tās pašas sūdzības. Un tas nozīmē vaina netā.

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.