Sign in to follow this  
Followers 0
lilstuart

(Unban/Server) Danny_Robinson

14 posts in this topic

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Danny_Robinson

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Vienkarši vinējam terru atbraucu uz hood ,čalis uzraksta ātā un nobano

Incidenta laiks: 18:26

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

http://www.bildites.lv/images/y9994ue9/99360/original.png

http://prntscr.com/i29ba8

2

Kodijs vnk dalbojaps,saviem gsg visu laiku palīdz :) 

-1

4 minutes ago, CoDY* said:

Nu pastāsti par šo - 

Kā jau sakumā teicu ez unbans ,tas ir bugs paskaties 21:31 ir redzams ,kad es nošauju Tofiku + viņs vel uzraksta vg cbugo lol ,nezinu kas tas ir pats esmu šoka ,bet kā jau teicu tas ir kkads bugs jo video redzams kad raksta vg cbugo + vel kad es nošauju to tofiku un anthony.

0

6 minutes ago, CoDY* said:

Nu pastāsti par šo - 

Kas tur tieši ir "Ķipa" aims vai to ka visu laiku bugojās sienā?

-1

2 minutes ago, lilstuart said:

Kā jau sakumā teicu ez unbans ,tas ir bugs paskaties 21:31 ir redzams ,kad es nošauju Tofiku + viņs vel uzraksta vg cbugo lol ,nezinu kas tas ir pats esmu šoka ,bet kā jau teicu tas ir kkads bugs jo video redzams kad raksta vg cbugo + vel kad es nošauju to tofiku un anthony.

Omg, tu iepriekš traki C-bugoji visi report mētāja. Es aizmirsu ieslēgt Bandicam. Pamanīju ka tu hako uzreiz ieslēdzu. Visi redzēja, kā tu pazudi.

P.S - pastāsti, kā tu no sākuma tur apakšā pēkšņi parādījies?

-4

3 minutes ago, CoDY* said:

Omg, tu iepriekš traki C-bugoji visi report mētāja. Es aizmirsu ieslēgt Bandicam. Pamanīju ka tu hako uzreiz ieslēdzu. Visi redzēja, kā tu pazudi.

P.S - pastāsti, kā tu no sākuma tur apakšā pēkšņi parādījies?

Paskaidro kadi ,hax kipa ir tādi hax ,kad tu čali cbugo ,un peksni sekundes laika esi centra kipa taka ar airbreaiku un ;šauj ,nav tādi tak padomā logiski 

P.S - Tur jau tā lieta kad es nezinu pasties es tur apaksa visu laiku kipa bugojos taja vietā + apsties es šavu gsg un vini mira čata un es tur biju bck ,es nevaru izskaidrot esmu šoka kkads bugs ko pirmo reizi redzu.

0

2 hours ago, lilstuart said:

Paskaidro kadi ,hax kipa ir tādi hax ,kad tu čali cbugo ,un peksni sekundes laika esi centra kipa taka ar airbreaiku un ;šauj ,nav tādi tak padomā logiski 

P.S - Tur jau tā lieta kad es nezinu pasties es tur apaksa visu laiku kipa bugojos taja vietā + apsties es šavu gsg un vini mira čata un es tur biju bck ,es nevaru izskaidrot esmu šoka kkads bugs ko pirmo reizi redzu.

Nu ir tāda veida tp, ka tu caur zemi lido, nu es nezinu ko tu tur lietojis, bet 100 punkti tev bija hack. Pašā sākumā  tu nešāvi un pēkšņi parādījies tur apakšā un sāki kaut kā lidot.

Edited by CoDY*
Sajaucu nevis tp, bet airbreak.
-3

Uzslēdzat sākumu. :D

Tāds kkads airbrake + jau 2 vagosi par šo ir izbanoti. ;) 

1 reize ,kad biji zem zemes tu bugoji, lai tavējais atbrauc. 

2 reize tevi gandrīz nosit un  tu sabijies un atkal zem zemes. 

Izi ban. 

2

Es jums te varu pateikt, ta ka ja viņi Vg CBUGO ka traki kad nav adminu ;) Bet šeit redzams kā viņš iebugojas sienā, un pēctam izlido atpakaļ. Tas nevar butu ka viņš ar airbreak būtu tik precīs ka tieši blakām 3x pēc kārta atspawnotos pie GSG spēlētāja ;) Nedomāju ka te būtu patiess bans! Padomājiet lūdzu/ Vixna/Denij - Es esmu "Inde" Ganjau sapratāt :)

1

Viņš itkā šāva,bet nu ja būtu airbrake tad tas būtu savadāk daudz.Manuprāt,tas varētu būt kautkāds adminstrātoru bugs,jo krievu serverī esmu ar tādu sastapies,kad admins speco spēlētaju un viņš bija tieši pie sienas un tad bugojās,bet nu šeit es pat nezinu varētu būt tas pats. @Stiivijs

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.