Jump to content

Serveris Atvērts

Sign in to follow this  
Vitax

"Future Time" Watches. [ DEAD ]

Recommended Posts

(( Vairs netiek RPots ))

 

image.png

Future Time Watches ir zināms, kā rokas pulksteņu uzņemums, kas izgatavo īpaši kvalitatīvus rokas pulksteņus. Šis uzņēmums tika dibināts 2002. gadā San Fierro - "Financial" rajonā. Uzņēmuma dibinātājs ir Radley Daewon. Pulksteņu vērtība sasniedz līdz pat 445'000$ ASV dollaru. Protams tirzniecībā arī ir nedaudz lētāki rokas pulksteņi. Šis uzņēmums vidēji gadā pelna neizskaitāmi lielu summu. Šī firma ir guvusi popularitāti dēļ modernizēto pulksteņu izskata, kā arī to straujo izaugsmi. "Future Time Watches" ir daudz un dažādu rokas pulksteņu modeļu, kuri tiek vispasaulē pārdoti. Šis brends tiek atzīts kā viens no visstraujāk augošajiem biznesiem.

imagep.png

Taču šis bizness nodarbojas ar ko vairāk kā rokas pulksteņu pārdošanu, patiesībā zem šīs firmas slēpjas nelegālais bizness. Radley Daewon savulaik bija nokļuvis par narkotisko vielu tirgošanu cietumā. Pēc cietumsoda viņam nācās kaut kādā veidā iegūt labākus ienākumus, tāpēc viņš ilgi cīnijās un ieguva popularitāti ar rokas pulksteņu uzņēmumu, vēl līdz šim brīdim nav zināms uz kurieni un kā tiek nogādātas narkotiskās vielas. Radley Daewon ir miljonārs, taču viņa vēlme ir būt vēl labākam par to, kas viņš ir. Narkotiskās vielas tiek eksportētas vispasaulē - attiecīgi pēc pieprasījuma.

drugs.png

Vispieprasītākās narkotiskās vielas ir - Heroīns, Kokaīns un Marihuāna. Šīs visas narkotiskās vielas nogādā konkrētā vietā pēc pasūtījuma, viss tiek darīts anonīmi, lai nevarētu noprast, kurš nodarbojas ar šo lietu. Narkotikas tiek nogādātas uz citām valstīm caur kuģu eksportu, kā arī caur fūrēm.

ssss.png

 

OOC

Šis grupējums tiek aizstāts kā "La Cosa Nostra" organizācija.

Ja vēlies pievienoties šim grupējumam, tad tas viss ir jāmēģina paveikt IC ceļā.

Pašlaik nekas vairāk nav pievienots pie OOC infromācijas, nepieciešamības gadījumā tiks papildināts.

 

 

 

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.png

image.png

image.png

Radley būtu ieradies Blueberry, lai iegādātos tur īpašumu, kurā atrastos pamesta garāža. Radley būtu ieguvis ļoti daudz naudas pārdodot savu rokaspulksteņu biznesu. Tagad viņam ir pavisam citi plāni, iegādājotieš so zemes gabalu viņš ir gatavs tur visu renovēt un salabot - izveidot jaunu drifta klubu, drīzāk viņš vēlās izveidot kompāniju, kura ir saistīta ar automašīnu sacensībām.

Šobrīd Radley ir pasūtījis strādniekus, kas ir gatavi pārbūvēt šo zemes gabala ēku. Kad tā būs gatava, tad Radley veiks savas pirmās darbības saistībā ar jauno ieceri.

 

(( No LCN es atvadīšos, jo ir doma pavisam ko citu RPot šobrīd, būs atsevišķs topic saistībā ar jauno kompāniju/organizāciju. ))

 

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.