Sign in to follow this  
Followers 0
Damned

VIP status serverī

110 members have voted

1. 1. VIP status serverī, paralēlas fīčas. Maksātu 5 eur uz mūžu.

• 60
    • 50

Please sign in or register to vote in this poll.

33 posts in this topic

Nu atsķirībā kādas pieejas tam VIP būtu , bet nu it kā jā , var mēģināt

0

Es kā cilvēks, kurš ir ielicis naudu sava tēla attīstībai esmu par. 😂

0

Sakarā ar to, ka mpsa nav galīgi ienākumu, varētu izveidot VIP, lai vismaz playeris iemaksā 5 eur un pierāda lojalitāti un var droši spēlēt, esot pārāks par citiem. Gan naudas, bonusu, statusu, funkciju ziņā.

1

20 minutes ago, Owner said:

Sakarā ar to, ka mpsa nav galīgi ienākumu, varētu izveidot VIP, lai vismaz playeris iemaksā 5 eur un pierāda lojalitāti un var droši spēlēt, esot pārāks par citiem. Gan naudas, bonusu, statusu, funkciju ziņā.

Sveika dārgā servera īpašniece, Agnese! Man ir dažas lietas, ko vēlējos pateikt. Sāksim ar to, ka mpsa nav ienākumu. Nu, ja nav ienākumu, ta nav ko turēt šo lietu, paši esat teikuši, ka uzturat savu hobiju dēļ tikai, ka nekādus ienākumus no tā vairs sen nedabūjat. Hobiji visiem lielākoties izmaksā naudu, ja jums tas ir kāds apgrūtinājums jūs varat šo visu izbeigt. Nu labi, tas vēl tā, katrs grib nopelnīt. Pēc tam Tu raksti, lai players iemaksā vismaz 5 eur un pierāda lojalitāti. Vismaz 5 eur, tas nav nemaz tik maz un es tomēr neuzskatu, ka kādam to vajadzētu darīt. Turklāt kā Tu iedomājies, ka ar naudas iemaksāšanu spēlētājs pierādīs savu lojalitāti, to pierāda ar savu uzturēšanos šeit, spēlēšanu, uzticību, nevis ar to, ka viņš šeit iedos naudu servera īpašniekiem. Tālāk Tu raksti: "Un var droši spēlēt". Man tādā gadījumā rodas jautājums, ja neiemaksās tos 5 eur esot pārāks par citiem, ta tiem spēlētājiem tiks kaut kas slikts darīs vai kā? Un kā kāds cilvēks var būt pārāks par citiem? Visi cilvēki uz zemes ir vienlīdzīgi, nav kāds pārāks un nēpārāks. Visiem cilvēkiem ir vienādas tiesības! Paldies!

6

3 minutes ago, Edgars said:

Sveika dārgā servera īpašniece, Agnese! Man ir dažas lietas, ko vēlējos pateikt. Sāksim ar to, ka mpsa nav ienākumu. Nu, ja nav ienākumu, ta nav ko turēt šo lietu, paši esat teikuši, ka uzturat savu hobiju dēļ tikai, ka nekādus ienākumus no tā vairs sen nedabūjat. Hobiji visiem lielākoties izmaksā naudu, ja jums tas ir kāds apgrūtinājums jūs varat šo visu izbeigt. Nu labi, tas vēl tā, katrs grib nopelnīt. Pēc tam Tu raksti, lai players iemaksā vismaz 5 eur un pierāda lojalitāti. Vismaz 5 eur, tas nav nemaz tik maz un es tomēr neuzskatu, ka kādam to vajadzētu darīt. Turklāt kā Tu iedomājies, ka ar naudas iemaksāšanu spēlētājs pierādīs savu lojalitāti, to pierāda ar savu uzturēšanos šeit, spēlēšanu, uzticību, nevis ar to, ka viņš šeit iedos naudu servera īpašniekiem. Tālāk Tu raksti: "Un var droši spēlēt". Man tādā gadījumā rodas jautājums, ja neiemaksās tos 5 eur esot pārāks par citiem, ta tiem spēlētājiem tiks kaut kas slikts darīs vai kā? Un kā kāds cilvēks var būt pārāks par citiem? Visi cilvēki uz zemes ir vienlīdzīgi, nav kāds pārāks un nēpārāks. Visiem cilvēkiem ir vienādas tiesības! Paldies!

Nu ja salīdzina tavu statusu ar, piemēram, Bībera statusu.. nu...u failed at this one.

Tas, kas gribēs - Tie pirks.

Jā, mpsa nav ienākumi un tas ir hobijs, bet tāpēc veidoju aptauju, vai kāds to grib vai nē. Izskatās, ka tavs viedoklis nav vajadzīgs šeit.

1

2 minutes ago, Owner said:

Nu ja salīdzina tavu statusu ar, piemēram, Bībera statusu.. nu...u failed at this one.

Tas, kas gribēs - Tie pirks.

Jā, mpsa nav ienākumi un tas ir hobijs, bet tāpēc veidoju aptauju, vai kāds to grib vai nē. Izskatās, ka tavs viedoklis nav vajadzīgs šeit.

Satuss un pārākums nav viens un tas pats tavai zināšanai. 

0

Just now, Edgars said:

Satuss un pārākums nav viens un tas pats tavai zināšanai. 

Nu, tad uzskati, ka VIP spēlētājam ir bagātāks statuss, nekā mirstīgajiem. 

Šeit tev nav nekāds samp.lv, kur būs superPG VIP pieejas. Vienkārši pārdomāsim, kas būtu savā veidā vienāds ar citiem, bet VIP būtu kas vairāks un iespējams attīstošāks. (Piemēram) Ja tu kā parasts spēlētājs varēsi uzkačāt savus muskuļus reizi 2 stundās, tad VIP varēs reizi 30 minūtēs. 

0

4 minutes ago, Owner said:

Nu, tad uzskati, ka VIP spēlētājam ir bagātāks statuss, nekā mirstīgajiem. 

Šeit tev nav nekāds samp.lv, kur būs superPG VIP pieejas. Vienkārši pārdomāsim, kas būtu savā veidā vienāds ar citiem, bet VIP būtu kas vairāks un iespējams attīstošāks. (Piemēram) Ja tu kā parasts spēlētājs varēsi uzkačāt savus muskuļus reizi 2 stundās, tad VIP varēs reizi 30 minūtēs. 

Mirstīgajiem? Tātad tie, kas tagad jums nedos naudu būs mirstīgie, ja? Aj, bēdīgi, kā jūs cenšaties vienmēr noniecināt blakus serveri, ka bērniem naudu izspiež, bet tagad paši sakat, ja nedosiet mums 5 eur jūs būsit mirstīgie, ļoti bēdīgi, tik tiešām. Ko šādu negaidīju no šī komūna

0

1 minute ago, Edgars said:

Mirstīgajiem? Tātad tie, kas tagad jums nedos naudu būs mirstīgie, ja? Aj, bēdīgi, kā jūs cenšaties vienmēr noniecināt blakus serveri, ka bērniem naudu izspiež, bet tagad paši sakat, ja nedosiet mums 5 eur jūs būsit mirstīgie, ļoti bēdīgi, tik tiešām. Ko šādu negaidīju no šī komūna

Nu tad arī negaidi neko tālāk.

Neredzu, kur ir problēma, ja, kā minēju, VIP spēlētāji varētu ātrāk attīstīties.

Es jau viņu uzreiz neieviesu ar update - VO , VIP STATUSU PĒRKAT, JA GRIBAT BŪT OP.

Es izveidoju aptauju, lai redzētu tautas vēlmes Jā vai nē. Kā rezultātā vairākums ir par Jā. Droši vari spiest Nē. Bet, paldies, ka uzrakstīji savu viedokli.

2

5 minutes ago, Owner said:

Nu tad arī negaidi neko tālāk.

Neredzu, kur ir problēma, ja, kā minēju, VIP spēlētāji varētu ātrāk attīstīties.

Es jau viņu uzreiz neieviesu ar update - VO , VIP STATUSU PĒRKAT, JA GRIBAT BŪT OP.

Es izveidoju aptauju, lai redzētu tautas vēlmes Jā vai nē. Kā rezultātā vairākums ir par Jā. Droši vari spiest Nē. Bet, paldies, ka uzrakstīji savu viedokli.

Problēma ir tajā, ka jūs cenšaties izspiest naudu, to visu varētu ieviest arī bez naudas, pašlaik, cik zinu forumā ir grupa loyal. Tiem, kam piešķirāt grupu loyal, tiem varat arī dot to VIP statusu. Kur tad tur ir problēma? Un vispār, tas VIP statuss. Tu itkā teici, ka šis ir RolePlay serveris, kaut kāds VIP statuss, ka tu tagad vari sazin kādas debesu dāvanas dabūt īsti neatbilst RolePlayam. Iepriekš mans viedoklis šeit nebij vajadzīgs, bet tagad jau pasakies par manu viedokli

0

Just now, Edgars said:

Problēma ir tajā, ka jūs cenšaties izspiest naudu, to visu varētu ieviest arī bez naudas, pašlaik, cik zinu forumā ir grupa loyal. Tiem, kam piešķirāt grupu loyal, tiem varat arī dot to VIP statusu. Kur tad tur ir problēma? Un vispār, tas VIP statuss. Tu itkā teici, ka šis ir RolePlay serveris, kaut kāds VIP statuss, ka tu tagad vari sazin kādas debesu dāvanas dabūt īsti neatbilst RolePlayam. Iepriekš mans viedoklis šeit nebij vajadzīgs, bet tagad jau pasakies par manu viedokli

Jā, jo beigās tikuntā gala rezultāts ir atbilde Jā vai Nē. Tu nespēlē serverī, bet sēdi forumā. Tev nav ko spriest vai mēs naudu spiežam vai nē. Gribam spiest, tad gribam. Atradīsies, kas grib maksāt un atradīsies, kas negrib maksāt. Daudzās mobīlajās aplikācijās ir visādas Booster pakas, monthly subi, tamlīdzīgi. Pieturēsimies pie tā, ka tā ir tikai spēle. Tagad es atļaušos tev vairs neatbildēt.

0

Posted (edited)

11 minutes ago, Owner said:

Jā, jo beigās tikuntā gala rezultāts ir atbilde Jā vai Nē. Tu nespēlē serverī, bet sēdi forumā. Tev nav ko spriest vai mēs naudu spiežam vai nē. Gribam spiest, tad gribam. Atradīsies, kas grib maksāt un atradīsies, kas negrib maksāt. Daudzās mobīlajās aplikācijās ir visādas Booster pakas, monthly subi, tamlīdzīgi. Pieturēsimies pie tā, ka tā ir tikai spēle. Tagad es atļaušos tev vairs neatbildēt.

Nevajag lūdzu tad tādā gadījumā noniecināt citus komūnus, ja jūs cenšaties to pašu darīt. Es nespriežu, es tikai izsaku savu viedokli, ko diemžēl šajā brīvajā valstī nevar aizliegt, bet laikam jau servera īpašniece šeit to var aizliegt, kad vien vēlas. 

Nu tad varam pieturēties, ka tā ir tikai spēle un atļauties darīt tajā visu ko gribam? Atļausies neko neatbildēt, jo diemžēl saproti, ka man ir taisnība un tev vairs arī nav ko atbildēt. Peace!

Edited by Edgars
0

Just now, Edgars said:

Nevajag lūdzu tad tādā gadījumā noniecināt citus komūnus, ja jūs cenšaties to pašu darīt. Es nespriežu, es tikai izsaku savu viedokli, ko diemžēl šajā brīvajā valstī nevar aizliegt, laikam jau servera īpašniece šeit to var aizliegt, kad vien vēlas. 

Nu tad varam pieturēties, ka tā ir tikai spēle un atļauties darīt visu ko gribam tajā? Atļausies neko neatbildēt, jo diemžēl saproti, ka man ir taisnība un tev vairs arī nav ko atbildēt. Peace!

Tev nav taisnība, vienkārši bezjēdzīgi atbildēt, tapēc, ka katrs turēsies pie sava. Tu rakstīsi savu kritiku/viedokli, bet es tev ar āmuru kalšu, ka gala rezultātu dod aptaujas procenti, ne tu.

0

4 minutes ago, Owner said:

Tev nav taisnība, vienkārši bezjēdzīgi atbildēt, tapēc, ka katrs turēsies pie sava. Tu rakstīsi savu kritiku/viedokli, bet es tev ar āmuru kalšu, ka gala rezultātu dod aptaujas procenti, ne tu.

Man nav taisnība? Varbūt veicam aptauju vai VIP dot par brīvu tiem, kas šī servera labā darījuši daudz laba, kas bijuši uzticīgi, sēdējuši šeit diennaktis, spēlējuši, pierādijšu sevi kā uzticīgs cilvēkus, svīduši līdz agram rītam spēlējot tavu serveri vai labāk lai arī katrs "garāmgājējs" mierīgi iemaksājot 5 eur automātiski skaitās loyal un kļūst par VIP, kurš automātiski arī kļūst pārāks par citiem? 

0

Tak iet pb un izšaudās !!

Neatbalstu naudas tērēšanu spēlēs, bet ja tas VIP baigi labais, kāpēc nē

0

rec, lomuspele. agnese zin, ka pirksu, jo esmu loyals. :nod:

0

Manuprat termins loti ietekmiga persona ir nepiemerota saja gadijuma, jo tads ir tikai karalis madars

2

yee, lai perk ar paypal.

8 hours ago, Edgars said:

Neuztraucies, bērn. Ja uzvedīsi sevi kārtīgi tev arī nopirkšu vipinu.

1

VIP-spēlētāju privilēģijas varētu būt:
  •  Iespēja patstāvīgi atbrīvoties no organizācijas (/leave);
  •  Iespēja nodot uzreiz līdz 10 000 euro, 1 000 vietā (/pay);
  •  Iespēja izmantot /makegun & /sellgun ne pastāvot  organizācijā;
  •  Katrs PayDay bonusā +1 exp;
  •  Sloti priekš patroniem, divās reizēs vairāk. (/trunk);
  •  Iespēja nopirkt kādu rare objektu,[id:19317] Dark electric guitar (bassguitar01) [19317] on the light backgroundSkate (Skateboard1) [19878] on the light background[id:19878]Object ID 19085 in SA-MP and GTA San Andreas[id:19085]
  • Iespēja 1x izvēlēties telefona numuru?;
  • Var izvēlēties krāsu telefonam? Object ID 18868 in SA-MP and GTA San AndreasObject ID 18871 in SA-MP and GTA San AndreasObject ID 18867 in SA-MP and GTA San Andreas
3

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

4

Es jebal,turpinat savas disukusijas Agnesīt un Snieg xD 

Nez kas pērk lai pērk,te jau raudās un dirsīs ka nevaig tie tikai,kuri nevar atļauties tādu iespēju kā kļūt VIP.

1