Sign in to follow this  
Followers 0
Crompton

(Unban/Server) Kenny_Lendfeld j

7 posts in this topic

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Kenny_Versaci

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Tātad varu minēt par ko mani nobanoja jau atkal ... krčh  es lecu pāri žogam es redzu man no augšas iešāva , tad pēctam uzskrēju augšā uz tiltu redzēju no kuras vietas viņš man šāva , un tad pēc tam 1 lodi cbug un ban.

Incidenta laiks: 9:00

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

0

12 minutes ago, CoDY* said:

Var slēgt. - http://prntscr.com/hxpsyj 

-Pat varu nelikt savu :)

Agnese unbanos , dw 

Ak nē , viņš sameloja Agnesei :DDD

-1

Rip. Tu tak solīji, ka izņēmi.

2

Posted (edited)

17 minutes ago, Owner said:

Rip. Tu tak solīji, ka izņēmi.

Visi atcērās ,čitoja vienreiz bez čitiem visi izsmēja jo nemacēja šaut ,rage sāka hakot un atkal bans ,čiteri vienmēr čitos it ipaši kā šis frukts!

EDIT: Neapvainojies ,bet tu kā muļ*** palaidi iespēju labu garām Agnese iedeva tev unbanu vienkarši no zila gaisa par to kad viņai žel tevis or etc es nezinu ,bet vajadzēja respektēt Agnesi kad dabūji unbanu tev bija poxuj tu viņi piečakarēji šaubos vai viņa vel tev dos iespējas ,un vispār uzklausīs bieži..

Edited by lilstuart
0

Ajajaj, nemāk pat izņemt ārā wh , ka dod to ss ,ka nāk iekšā ,šausmas. :D

@Owner , ja vēlies dot unban , dod. 

Es TC.

1

Es gribētu redzēt video anyway, jo kenny locās, ka ''ne to ss iemeta''.. Nedošu.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.