Sign in to follow this  
Followers 0
Damned

Loyal Grupa

27 posts in this topic

Display Name/Profils : kingofthetech

Tagadējais Vārds_Uzvārds : -

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Gareth Tembroke; Velasquez Florencia, Kenyon Dawson un kaut kādi tur vel.

Smieklīgākais moments MPSA : Lidot ar mop, kad adminēju un spawnot nazi, kad nebija anticheat.

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No pirmās dienas, 2014.gada kurš tur aprīlis, kāds 11. vai 9. vai kurš tur datusm bija.

Atsauksmes par projektu: foršs owneris, nekad nav banojis, tik ownere kādas 7 reizes to ir izdarījusi, bet tā jau visā visumā viss ok, I guess, nu izņemot garzodi.

Edited by Damned
Neesi manīts serverī. Nav oldschool dalīšana, bet gan loyal. (Active)
-1

Display Name/Profils : likmajpusi

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Nespeléju

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Vito Giamatti

Smieklīgākais moments MPSA : uzsetoju tanku tilta, kad otru reizi atvērāmies, to neviens tā arī nezin. 

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : kopš pirmās dienas, kad projekts atvērās. Kā ari dabūju pirmais acc caur pieteikumu, so esmu leģenda.

Atsauksmes par projektu : Gan labas, gan sliktas. Reizēm projektu noniecināju, bet tajā paša laikā pavadīju nenormāli daudz stundas te lol. So domāju, ka varētu iegūt šo grupu, jo lai arī kāda attieksme bija agrāk, bet tomēr esmu like 10% no šejienes, kas bija paša pirmajā dienā, jo pārējie tad vēl sākumskolā gāja. 

Edited by Damned
Neesi manīts serverī. Nav oldschool dalīšana, bet gan loyal. (Active)
0