Sign in to follow this  
Followers 0
Damned

Loyal Grupa

27 posts in this topic

Sveiki! Kā jau es minēju, tad arī tagad izveidoju grupu LOYAL

Lietotājs Grupa premisijas ir samazinātas, dažas ir atņemtas.

Loyal ir zelta krāsas grupa, kā arī var vairāk reputācijas likt pozitīvas/negatīvas un var rediģēt jebkurā laikā savu rakstu, kā arī shoutbox rediģēt savu ziņu. Lietotājs vairs nevar rediģēt savus rakstus (Tikai 60 minūtes iespēja), kā arī nevar sakarā ar Grafisko daļu vairs rīkoties utt. 

Loyal var iegūt tikai tie, kuri nav nodirsuši/apkaunojuši projektu.

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils :

Tagadējais Vārds_Uzvārds :

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : 

Smieklīgākais moments MPSA :

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) :

Atsauksmes par projektu:

6

Display Name/Profils : Haipz 
Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Esmu bijis kopā ar mpsa jau kopš 1. sezonas, spēlējis līdz nebēdai. 

Atsauksmes par projektu: Projektam nav ne vainas, dažreiz ir sanācis kaut ko padirsties, bet tas tā. Viss noteik, viss darās, bieži vien ir pārsteidzoši atjauninājumi, eventi, izlozes. Var redzēt, ka projektā tiek ieguldīts darbs, tikai nez kāpēc cilvēki izvēlās doties kur viss ir pohuj, dari ko gribi. Administrācija op, it īpaši Semenovs. Ty.

5

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : cabraless / IG : Orlando_Tyler
Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Biju reģistrēts kopš iepriekšējās sezonas. Šajā sezonā piereģistrējos momentāli neatceros cikos tas bija , bet kādas 30 minūtes vēlāk pēc tā kā atvērās forums.

Atsauksmes par projektu: Projekts manuprāt ir labākais Latvijā no SAMP RP projektiem. Es vienmēr in game cenšos nepārkāpt noteikumus un rpot lai paceltu lomu spēles līmeni serverī. Es vēlētos lai MPSA projekts , sasniegtu kaut nedaudz līdzīgu līmeni kā lsrp projektā. Administrātori visi ir diezgan labi ( Izņemot Alpins u.t.t ). Patīk tas ka MPSA projekts cenšās attelot ko pavisam savādāku , nekā citi Latviešu RP serveri. Ceru ka projekts augs un augs un ceru , vel uz to ka serverī pacelsies online vismaz līdz 50 cilvēkiem , līdz ar to lomuspēle būs interesantāka. Serverī man vel nepatika , viena maza lietiņa -  hakeri kas bija pēc banu rr , bet tagad vairs itkā hakerus nēsmu manījis.

2

Lund

Esmu reģistrējies paša komūna sākumā , so tas bija 2014. gada aprīlis . Vienmēr esmu te bijis so ye . 

Šis komūns ir labākais latviešu samp roleplay projekts . Dažreiz varbūt pasaku kaut ko tādu , ka serveris ir miris un te nekā nebūs , bet nu es vismaz redzu , ka mpsa administrācijai rūp spēlētāji un viņi cenšas darīt visu , lai spēlētājiem būtu bauda te spēlēt un uzturēties un viņiem nekad nav vienalga par jūsu ieteikumiem vai vēlmēm . Paši šī foruma lietotāji ir diezgan draudzīgi un vienmēr tev palīdzēs izsprast kādu problēmu , ja tev kaut kas nav skaidrs , to pašu lepni varu teikt par mpsa administrāciju , cerams , ka šis forums pastāvēs vienmēr . 

1

Display Name/Profils : arctixo

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No pirmsakumiem. 2014 a.k.a BRO

Atsauksmes par projektu: Agrāk, kad šeit spēlēju tad bija labs rp, ka ari tauta bija . Pat bija lidz 270 speletajiem. Labas atmiņas.

Edited by Owner
Izpausta necieņa pret Projektu
1

Display Name/Profils : rebudijs
Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No pirmās sezonas, Tu jau zini. 

Atsauksmes par projektu: Noteikti manas mājas, esmu to teicis šiem cilvēkiem un arī Agnesei privāti, vienmēr, kad būs vajadzīga palīdzība, tad atnākšu un pateikšu kādu vārdu topikā vai citādi. Citi mani varbūt redz citur, bet vienmēr esmu bijis lojāls šiem cilvēkiem, vairākas reizes stājies admina krēslā un turējis savu vārdu, uzturēt šeit kārtību, esmu to pierādījis un pateicos par tādu iespēju, ko esmu šeit ieguvis un reputāciju arī. Projekts feins, aktīvs, administrācija parasti savu darbu dara, cilvēki to uzlabo vairāk nekā parasti, noteikti cienu, ka vēl, kas šāds pastāv. 

P.S., vienkārši manas domas, vispār šādas anketas nevajag, dod tiem, kas šeit patiešām ir no sākuma, ko Tu atceries spilgtāk, kas ir palīdzējis, domājis un darījis. 

9

Posted (edited)

Display Name/Profils : VitalijsNoFermas

Smieklīgākais moments MPSA : Smieklīgākie momenti mpsa ir katru dienu. Paši spēlētāji rada smieklīgus momentus, bet neatceros nevienu.

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Esmu reģistrējies MPSA, jau no paša sākuma, tikai man ir bijuši dažādi profili. (EVS) (EeVvSs) (Vitaļiks) (Vitusiks) .

Atsauksmes par projektu: Šis projekts ir viens no spožākajiem projektiem. Es zinu, ka dažreiz ir mazs cilvēku, bet tas nenozīmē, ka šis projekts ir slikts. Es nekad no neviena profila nēsmu uzrakstījis, ka šis projekts ir slikts. Lai cik tur būtu mazs cilvēki, lai cik iekš foruma sēdētu cilvēki, es nekad nēsmu teicis, ka šis projekts ir slikts. Mpsa ir viens no labākajiem RolePlay serveriem.

Edited by Owner
Nav minēti Servera Tēli
0

Display Name/Profils : deludijs

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Conor_Scott

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Conor Pearce, Wendell Scott ( Tie ir no SAPD laikiem )

Smieklīgākais moments MPSA : Ir bijuši visādi labi, forši momenti šeit. Man vislabākais moments šeit bija, kad vēl bija SAPD un vēl nedomāja par pārcelšanos uz RC. Kādā vakarā, Reksis u.c SAPD cilvēciņi karojām pret draudzīgajiem. Braucām uz baznīcu, viņi šāva mums - mēs viņiem, tas bija jautri.. Nezinu vai to atceras kāds, bet tas bija jautri karot pret draudzīgajiem draugiem.

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Esmu reģistrējies no pašas pirmās sezonas, taču es vienkārši bez foruma konta spēlēju tikai for fun, dažreiz pārkāpu noteikumus, strādāju domes darbos, vienkārši spēlēju #JustForFun.. Tie bija labi laiki, taču šogad, vasarā es te arī biju spēlējis, tad es pazudu kaut kur un tad es atkal uzrados. Atnācu uz SAPD, viss bija labi, mācēju visu normāli. Kad jau bija SASD, pat Reksis pieminēja, ka esmu lojāls SAPD/SASD darbinieks.. Ahh un tagad atkal es biju pazudis, bet nu tagad esmu atpakaļ un es nekur nepazudīšu! Jā, bija laiki vasarā, kad vergoju pie Aleksas iekš SAGD. 

Atsauksmes par projektu: Manas atsauksmes par šo projektu ir ļoti labas. Administrācijā visi administratori ir forši, it īpaši @Stiivijs, kā arī @Sātans. Ir cilvēki, kuri te cenšas RPot, nevis DMot, DMeru nav daudz, hakeri ir parādījušies, taču administratori ar tiem cīnās. Visi šeit ir forši, kruti čuvaki / meičas. 

@Owner

0

Uva$$$$$

Uva_Stifler un Toms_Ozolins

Esmu reģistrējies no 2015 gada vasaras

Projekts ir labs,labāks joti par sb,projektā ir kruts cilvēks kā Funks kas sasmidina (neesmu bijis on kadu laiku vrbut ir mani aizmirsis :( ) Update ir bieži un pasākumi vairāk kas priecē un pabalsti

0

Posted (edited)

Display Name/Profils : gopnik

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Nico_Harvey

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Kordell_Maron , Raul_Lancia

Smieklīgākais moments MPSA :

Laikam tas bija 2015 vai 2016. Gad, kad tika filmets ieskats Los Santos narko fabrika un visi tad sedeja ts3 un Agnese teica, kas jadara un tas kadrs ieskatam tika parfilmetz kadas 8 reizes, del policistu pielautajam kludam :D ,manuprat Tas bija diez gan smiekligi, jo taja bridi Agnesi tas izveda no pacietibas.

Edited by Owner
Redzams serverī hakojam.
0

Posted (edited)

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : escobars

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Carlos Escobar

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Bob Escobar , pa visam senāk Jack Grey , bet tā pazìstams, kā escobārs y know.

Smieklīgākais moments MPSA : Ir daudz smieklīgi un uzjautrinoši momenti bijuši, sākot ar Agnesi & Funku & Benhemu iekš ts3, beidzot ar Agneses cepumlandi pie rc bankas. 

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Principā es vēl biju sb, kad runas gāja par MPSA izveidi un kad atvērās šeit serveris uzreiz atnācu, biju spēlējis ar niku Jack Grey , bet vēlāk bija problēmas ar kompi un tad kkā nozudu un tad jau atgriezos kādā 2016. , bet tā jau sen.

Atsauksmes par projektu: Projekts ir labs, nav ne vainas, vienīgais nepatīk tie troļļi, kas šeit viesojas. Es zinu, ka esmu papisis šeit reputāciju, jo kādu laiku atpakaļ tik cepu sūdzības un centos parādīt , ka vēlos ieviest kārtību, bet cilvēki ar saviem kuplajiem "friendlistiem " iekš komūna, mani sāka nodirst. Ou well, tagad cenšos būt neitrāls. Kā ir, tā ir jādzīvo... bet tā, man ir ļoti liels respekts izveidojies pret Agnesi, jo uzzinot ka paralēli tiek strādāts pie rl projekta, kā arī darbs.... nu man nav ko teikt. Citi teikt, ka dirsā lienu, bet nebūšu tas cilvēks, kuram liegsiet izteikt viedokli, paldies.

Edited by Owner
Reizi ir aizgājis uz SB. Padomāsim.
0

Posted (edited)

Display Name/Profils : ZAHLIN

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Zahlin_Wither

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Zahlin_Wither

Smieklīgākais moments MPSA : MPSA Drama

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No pirmās dienas, kad atvērās.

Atsauksmes par projektu: Centīgi owneri.

Edited by ZAHLIN
1

Posted (edited)

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : Madars#LIFE

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Madar_McLater

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Kād saku spelet bija Madars_Mrlater bet admins nomainija niku kad bija 1lvl uz Madar_McLater

Smieklīgākais moments MPSA : kād bija vel los santos ar savu draugu nika bija viņam David_Yollo tas biia vasara es uzliku boombox uz stacija viņs teica b** boomma begam tas kad runajam skeyp tad ka saku spelet es visu laiku ls atrodos tuninga kipa gtibeju pieteikties orga pēctam viņs man saka sit un arî siti es ta b** tad vins saka ta ko mekle es ta neko,kād saktikks arfredu viņs bija draugs ingame vins kau ko smiegliu teica,tavis un neatceros to otro mes ar gsg braukajamies apkart un kau ko intreśantu dariju. ka arī bija kazino darbaniek un 3 vai 4 melnie nicks ienak uz bomzis un katram iedeva naudu un es ta recu kad bomzim ir nauda,

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) :2017 vasara nezinu kura mēnesi

Atsauksmes par projektu:ļoti labas un man godîgi bija loti forsas atsauksmes jo Owner visu ko dariji si severi man tas prieks.

((sorry iphone man nejiet gārumas zimes))

Edited by Madars#LIFE
5

Display Name/Profils : V1ENS

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Dwayne_Washington

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Dwayne_Madler

Smieklīgākais moments MPSA : Čillojot kopā ar Trevoru Halgmani, vienmēr taisījām smieklīgas rp situācijas...

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Kopš projekta atvēršanas. 

Atsauksmes par projektu: Labākais un kvalitatīvākais RP serveris Latvijā. Bez šaubām īpašnieki liek effortu, lai kaut kas būtu jauns un pats galvenais, pats esmu licis šeit savu laiku iekšā, lai projekts attīstītos! :)

4

Display Name/Profils : TavsHeiteris

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Luke_Washington

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Janis_Piecitis (No pirmās sezonas, kad biju noob), Luke_Smith

Smieklīgākais moments MPSA : Tādi ir vienmēr - smieklīgākais bija 2014, kad es traucēju LSPD pakaļdzīšanos ar Tow Truck, tas bija smieklīgi, kā daži rage sāka dēļ tā. Kādas 15 minūtes traucēju viņiem (Pitoju, triecos iekšā), nezinu kādēļ tā darīju, bet bija jautri. Protams ir arī citi momenti, taču daudzus neatceros, šis bija tāds ko atcerēšos ilgu laiku vēl.

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : 2014

Atsauksmes par projektu: Feins projekts, viss ir perfekto. Cilvēki sakarīgi, labākais RP serveris Latvijā, kaut vai Latvijā īsti RP nav, bet šeit tas vēl pastāv. Pati īpašniece update aktīvi liek, rīko konkursus utt. Labi administratori, moderatori. Visforšākie - @rebudijs @Kaliforņa @Sātans @Damned (ofc) xd 

// rakstīts uz ātru roku. 

Edited by Damned
deludijs
2

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : kramste

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Liam Fuentes

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Dave Colin, Mike Stifler, Ryan Heat

Smieklīgākais moments MPSA : vissmiekliigaak ir skatiities, kaa citi viens otru nodirsh, un draud sadot pa muti.

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : jau no pashiem pirmssaakumiem, kad veel LPGLV filmeeja video ar lexiju un travi. pat biju ticis vienaa :>

Atsauksmes par projektu: tieshi shim projektam vienmeer ir bijis, buus un ir vieta manaa sirdii, tieshi sheit es attiistiiju savas rp prasmes, iemaaciijos daudz ko jaunu, iepazinu jaunus cilveekus, ar kuriem es veel shodien sazinos, guvu jaunas iespeejas. suudzibu par projektu nav, manaa uzskataa labaakais rp projekts latvijaa. nesen atgriezos, jo kompis bija nobrucis.

kompim nav garumziimes, dont mind that.

1

Display Name/Profils : PATRIOTS

Tagadējais Vārds_Uzvārds : neesmu actually bījis serverī, bet agrāk bīja Nick Roptiye

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : vislaik bījis Nick Roptiye, ir bījuši alti, kur esmu bījis bandā/mafia or smth, bet main viemēr ir bījis ^^.

Smieklīgākais moments MPSA : daudz tādu, probably teikšu MPSA Drāma, varētu teikt arī ieskata filmēšana, kur entām reizēm ir bījis momentu visādu. 

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Godīgi sakot esmu no pašiem sākumiem, bet tad bīju noname, tikai šovasar bīju izcēlies, so ye. 

Atsauksmes par projektu: Būtībā viss ir kārtībā, šeit esmu bījis administrācijas sastāvā, projekts ir laba iecere, tikai dažreiz uznāk niķi un tā tālāk, kas ir tikai normāli. Nebūtu tā, ka es būtu ļoti ilgi un ļoti ļoti atklāti "nodirsis" projektu. Anyway tomēr kaut kādu reputāciju te ieguvu. Tava izvēle, I guess. 

Edited by Damned
Neesi manīts serverī. Nav oldschool dalīšana, bet gan loyal. (Active)
3

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : MadeInLatvia

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Noel_Cory

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Noel_Cory(2017/18 gads), Jack_Flem(2015/16 gads), Leonid_Conor(2014/15 gads)

Smieklīgākais moments MPSA : Mani pieņēma par administratoru, bet ja nopietni,bijuši daudz smieklīgi momenti,nevaru visus pat atcerēties.

Man patīk ļoti šis ss - https://prnt.sc/hzv3d0

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No paša sākuma.

Atsauksmes par projektu: Projekts attīstās,aug,bet vajadzētu nomainīt pašreizējo administrācijas sastāvu.

Edited by LIAR
3

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils :  la flame?

Tagadējais Vārds_Uzvārds : -

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : jack taylor, jacques webster

Smieklīgākais moments MPSA : biju admins un man bija draugi

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : pirmaja sezona 9. registretais profils foruma!

Atsauksmes par projektu: labs projekts, labi admini

Edited by Damned
7

Display Name/Profils : Wiliams

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Wiliam_Street
Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No paša sākuma. ;)

Atsauksmes par projektu: Projekts, kur vienmēr notiek rosība. Lai vai cik te ir spēlētāju - 10 vai 100, Īpašnieki tāpat cenšas un kaut ko dara, tas tiešām priecē. Esmu te bijis kā moderators un administrators ļoti ilgi, ticis diez gan augstu, to novērtēju, toreiz pieņēma mani kā moderatoru, man bija like 14 gadi, prieks, ka uzticēja ko tādu. Domāju, ka nekad neesmu ļoti pievīli, savu darbu darīju maksimāli, bija prieks palīdzēt un uzraudzīt serveri&forumu. Joprojām respektēju un novērtēju Īpašnieku darbu, žēl tikai, ka ar to popularitāti spēlētāju ziņā ir kā ir, bet, kā saka - labs nāk ar gaidīšanu. Projekts vienmēr paliks atmiņā, ja iet runa par sampu. Vieta, kur esmu pavadījis ļoti daudz, uzskatu, ka esmu lojāls šī projekta lietotājs, vienmēr gatavs palīdzēt, ja ir tāda vajadzība. 

Edited by Wiliams
2

Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : petero

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Peteris Skidrinskis vienmer pozitivais

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Peteris Skidrinskis, Peteris Indriksons, Peteris Stopins, Peteris Maizins, Maizisa Kungs, Solvita Aboltina, Anda Veipa, Anda Caksa, Artuss Kaimins, Gundars Taurenis, Ints Kuzis, Vita Lunge, Trene Vita Lunge, Cisins Mikla, Janis Laukgalis, Jurka Burka, Arnolds Klapata, Inguss Zvaigzne, Jezus Kraupins

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : divaini, ka esmu manams tikai no tala 2017. gada.

Smieklīgākais moments MPSA : madaram netika drumetas gutas!

Atsauksmes par projektu: Vienmer atsaucigs! Tikai q n a neatsaucas....

4

Display Name/Profils :Rufus

Tagadējais Vārds_Uzvārds :Omar_Cross

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : John_Anderson,Jānis Ikers

Smieklīgākais moments MPSA :Paša sākuma mēs vispar RP nemācējām ar Nauris Vitolins (Micheal Yose). Mes skatijamies ka citi erpo un gājām admin Echo_Westbrook zagt riepas. Viņš mūs dzenāja pa visu LS. Kā ari tad kad mes nopirkam pirmo auto. Atstājam iedarbinātu uz ceļā. Viens nospēra un aizpisa prom. Pirmajā orga kurā es biju Slimnīca es taisīju sūdus. Mixoju,Atstāju visus auto on,Nonrp live un CS. Tagad esmu daudz reiz uzlabojies.

Lielāka pateicība ir bījušajam adminam Omar. Viņš man iemācīja pirmos RP skillus. 

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Tieši 1.septembri 2017.gada

Atsauksmes par projektu:Ļoti labs projekts. Šeit ir ko darīt un @Damned vienmēr iznāk ar jauniem un intresantiem update. Favorite admins: @Kaliforņa @CoDY* @StiivijsAtdodat admin @Bembists.

*Uz telefona uzrakstīju uz atro*

LOVE MPSA <3

Edited by Rufus
Vaidzeja
1

Display Name/Profils : Incomftw

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Liam_Wondervolcis

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Liam_Hemsworth , Jeremy_Strike

Smieklīgākais moments MPSA :Kad mpsa atvērās un visi pameta sampevlē :D

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Pirmā sezona tak

Atsauksmes par projektu: Ļoti labi cilvēki šeit spēlē. Tiwa ir draudzīga  ,bet funks ir ļoti tizls , jo viņam par daudz tas putns čīkst :( 

2

Display Name/Profils : wolfeens

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Dejerius Hall

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Jamal Hudith, Mike Cyne utttt

Smieklīgākais moments MPSA : apkarojām okupantus ar reksi un es vadiju spidosho chinese triads

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : 2015

Atsauksmes par projektu: Bija labs projekts līdz laikam. Pašlaik arī nav sūdīgs, bet man vairs tik ļoti necepī. Vienalga respekts Jurim, ka viņš nav Kristaps no roliites, un nekopē no kautkā, bet taisa oriģinālas lietas, domāju, ka SAMP ēra kādreiz atdzims un prāti samperiem ieies pareizajā vietā, ka vajag rp nevis to, ka statoila var pirkt šmotkas (sb) Ganjau MPSA kādreiz atdzims, man personīgi MPSA ir forums, kur satikt vecos draugus un Agnesi. Čau

Edited by Damned
0

-Pieteikuma Anketa:

Display Name/Profils : Earl_Cooper , redzat tak jau tapat.

Tagadējais Vārds_Uzvārds : Earl_Cooper

Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : Jason_Biggs , Mike_Jackson_Biggs, Evgeni_Graham, Anthony_Jones.

Smieklīgākais moments MPSA : Tas kad biju admins un devu visiem kapat ar savu acc un mans kadreizejais sampa labakais draugs Edgars Ginters kapajot no viņa visu laiku jailoja vārda brāli Ginteru par nenozīmīgiem pārkāpumiem. 

Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No 2014. gada 11.aprīļa. Ceru ka nesajaucu datumu.

Atsauksmes par projektu: Bija agrāk ļoti labs projekts, daudz savu laiku te veltīju. 

P.S. Vēlos pasveicināt Edgaru Ginteru, Elgaru Ķiploku, Ričardu Andi, Deividu, Big Smoke, Kristiānu Mikroskopu, Rudolfu, Arvi.

Paldies jums draugi par visu!

4