Sign in to follow this  
Followers 0
ExPlan

(Maf/Gang) Varios Los Aztecas Taylor Schmith

16 posts in this topic

Tā kā ir vajadzīgi līderi un daudzas bandas ir neaktīvas,nolēmu pieteikties un pameiģināt sevi,pieņemt vai nē tas ir jūsu izvēlē . :)

Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: Taylor Schmith

Informācija par esošo situāciju:

Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis:  Taylor Schmith

Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Teilors ir dzimis Lon Santos štatā,Lon Santos slimnīcā.Teiloram gāja grūti ģimenē,jo dzemdības laikā,dzemdējot Teiloru māte diemžēl nomira.Es dzīvoju ar tēvu.viņš nelegāli pelnīja mums iztikai.Viņš bija kāda ģimenes pulkā par kuru viņš nestāstija Teiloram.Teiloram sasniedzot 18 gadu vecumu,pašam sāka ieintresēt nelegālas lietas,kā narkotikas,ieroči,pats nezinu kādēļ,laikam asinis un gēni no tēva.Kad Teilora tēvs sasniedzis vecumsgadus,viņš izstāstija visu par viņa ģimenes pulku.Stāstija ar ko nodarbojās un kā vispār ģimenes pulkā notiek.Viņš man parādīja viņu saucamo kopmītni,kur glabājas viss.Kādu dienu tēvs nebija mājas visu nakti,viņš nekad nav tā darījis nepaziņojot,tad nākošo rītu es biju aizgājis līdz ģimenes kopmītnes un iegājot iekšā redzēju cilvēkus,tajā skaitā manu tēvu kuri ir nomiruši.Teilors zināja,ka to izdarījuši citi ģimenes pulki,jo tēvs Teiloram stāstija visu par viņiem Pēc laika Teilors nolēmu turpināt tēta iesākto un atriebties par tēva nāvi.

Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang:  Jogus_Kaliforn

Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: 1.situācija ir tāda,kad es pārdošu narkotikas savam klientam. 2.situācija būs tada,kad es atnāku uz mūsu kopmītni un sāku viņu kārtot.

Darbības laiks:  17:20

*Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

0

Esmu par, manuprāt šī persona sajēdz rp un arī nepieciešams jauns VLA lideris.

1

Biogrāfiju raksta 3 personā ;ddd vārdu " es " aizstāj ar savu nickname ;ddd

REC. RP māki, šaut māki, pieteikums ir labs.

1

Rekomendācija,cik zinu jau ilgi esi MPSA.LV,rp labs,kā arī serverī manāms. 

0

51 minutes ago, nicoud said:

Te jau var tc, es esmu līderis.

Koo? Kad prasīju adminiem un foruma moderatoriem,tad teica kad līderis nav un paskaties līderu sarakstā :*

0

Krasava,beidzot garāks RP,par to vien gribas likt rec,biogrāfija norm,RP krasava.

Veiksmi!

0

1 minute ago, ExPlan said:

Kas ir ar biogrāfiju?

Gramatiku paskaties. Un vienu brīdi apraksti kā 3. personā un otru, kā pats stāstītu.

0

58 minutes ago, Mecux said:

Gramatiku paskaties. Un vienu brīdi apraksti kā 3. personā un otru, kā pats stāstītu.

Labi šīs būs pēdēja reize,kad es rakstu kautko,bet kur tu redzi kādu otro personu? Visur rakstīts 3.personā,pirms izsaki savu viedokli,kārtīgi izlasi,kā arī par gramatikām.

0

43 minutes ago, ExPlan said:

Labi šīs būs pēdēja reize,kad es rakstu kautko,bet kur tu redzi kādu otro personu? Visur rakstīts 3.personā,pirms izsaki savu viedokli,kārtīgi izlasi,kā arī par gramatikām.

Jau pirmais teikums ''Teilors ir dzimis Lon Santos štatā,Lon Santos slimnīcā.Teiloram gāja grūti ģimenē,jo dzemdības laikā,dzemdējot mani māte diemžēl nomira'' 

Pasaki, ka vēl nemainās šie gudrie latviešu valodas likumi. :O

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.