Sign in to follow this  
Followers 0
Hameleons

(NLS) Pablo_Naoki

6 posts in this topic

Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz Liegumu anulēšanu: Pablo_Naoki

Informācija par esošo situāciju:

Ieejas vārds: Pablo_Naoki

Lieguma uzlikšanas iemesls: DM ?

Situācijas apraksts: Devos uz promenādi, lai iegūtu jaunus upurus, pēc IC esmu nelidzsvarota persona, taču visiem par to ir vienalga, tāpēc nāksies vien izbeigt šo RP . 

Bija doma uzsākt rpot kādā banda vai kur citur, bet dabūju banu par to ka nedaudz ar rokam nositu 2 personas un tas ari viss, ā nu vel Jack Katler, jo viņš mani ietriecās.

Incidenta laiks: kkur 18:05

*Pielikums - Ekrānšāviens no servera (F8) + Ieejot serverī, ko uzrāda : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

0

2 minutes ago, Reinis said:

Nu tu man uztriecies, tāpēc arī šāvu, ka ari pec IC esmu slims cilvēks, ka es varēju zināt. Varbut policija brauca pēc manis, lai savaktu uz psihonamu no kura biju izbedzis, tapec ari aizstavejos. Un uzreiz par to 1 dienas bans, pff nu gan. Tas ka citi tur ar rokam sit pilsetas centra daudzus par to jau laikam visiem vienalga.

1

Just now, Hameleons said:

Nu tu man uztriecies, tāpēc arī šāvu, ka ari pec IC esmu slims cilvēks, ka es varēju zināt. Varbut policija brauca pēc manis, lai savaktu uz psihonamu no kura biju izbedzis, tapec ari aizstavejos. Un uzreiz par to 1 dienas bans, pff nu gan. Tas ka citi tur ar rokam sit pilsetas centra daudzus par to jau laikam visiem vienalga.

Ietriecos? Nedomāju viss. Paskaties mašīnas procentus, kā arī nekāds damage auto.

0

Just now, Reinis said:

Ietriecos? Nedomāju viss. Paskaties mašīnas procentus, kā arī nekāds damage auto.

Bet still ietriecies, tas ka nenogāja procenti nenozim uzreiz ka neietriecies un iepriekšējā atbildē jau viss ir pateikts, kapec tā rikojos.

0

7 minutes ago, Hameleons said:

To ka esi nelīdzsvarots vajadzēja minēt /status. Pec viņa nošaušanas sāki mierīgi fishot. Es nedomāju, ka tu to darītu, ja tevi policija meklē.

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.