Sign in to follow this  
Followers 0
Daveys

Pastāsti savas RP gaitas.

9 posts in this topic

Nu sveiki cilvēki gribētu pamēģināt kaut ko jaunu šajā forumā būtu baigi labi ja jūs te apakšā varētu rakstit savas RP gaitas kā uzsākat.

Nu ko es sākšu!

Tātad paši pirmsākumi saucamaja kovas bedrē sākas tajā brīdi vispār nebija poņas kas bija RolePlay kā tāds un ar pirmo niku tur iegāju Promaster123 ja atceros labi :D 

Ja nemaldos es ar draugu sākam spēlet tur tāpēc kad redzējam LPGLV video kad tur viņš spēle bet varu arī kļudīties nu tad mēs novilkām GTA:SA no torrentiem tad mums bija like 11 vai 12 gadi :D Pašlaik ir 15 Janvarī 16. Nu ko iejailoja mani par to niku es tāds nihuja nerubiju par ko iemeta mkay uztaisiju jaunu profilu ar savu vārdu uzvārdu :D like real vārdu uzvārdu :D sākam spēlet drotojām vasarā riktīgi un tad kaut kad noravam banu par s0beit :D patom es RolePlay pārstāju spēlet un kaut ko citu dariju un tas bija 2012 gads ja 

Atsāku spēlet 2013 gadā kovas bedre atkal tur zadrotojos un nauda bija mašīna ar palika garlaicīgi un izdomāju pastišos citus serverus tad uzgāju uz tāda MTA:RP un sāku spēlet ''spēle grūti'' serverī tur es tiku dahuja reizes jailots jo RP nebija poņas par to :D gm lounge kad bija tad es parasti loggojos off :D bet tad kaut kas ienāca prāta nu pastišos google kas tas tāds RP termiņi ir vispār tad to izlasiju padomāju bet me un do komandas nelietoju un tā pat pārkāpu termiņus :D 

Tad sākas  2014 gads kad es spēleju UltraPlay serveri kurš vairs nepastāv biju  GM pieņemts sūdus savariju mani izsvieda arā jo naudu paņemu sev :D nu apmēram 2-3 reizes es tur biju no statusa izmests :D Un visas reizes par GM savā labā :D 

2016 gadā atvēras pa jaunam UP tad es jau zināju RP pamatus un kā lietot me un do komandas skaidri :D par 15. gadu neko neatceros xD laikam tad iemācijos RP kā tādu :D

Sāku spēlet UP sadraudzējos ar UP Owneri un tā mēs vēl esam čomi tā teikt un esmu 2k17 gadā bijis tur Main ACC viņam tur sūdus gan šoreiz nevariju :D nu tā es sāku tur spēlet un cilvēku nebija un aizvēras un kā viņš teica mta lvrp ir izmiris kā tāds jo visi tikai naudu rusho utt.

Nu principā uz SAMP platformas es parsvarā esmu tikai legālajas un ar nelegālo gribas kaut ko aploupīt :D

Dēļ @Reksis /Apteikas Farmaceita a.k.a Lavas Spaiņa a.k.a @kortess dēļ viņiem esmu Mentos ar viņiem jo ir ko darīt ar viņiem un tā jau kādu gadu esam kopā ar viņiem ieskatitot kovas bedre būdams ar viņiem :D 

Izsakat kādas domās ir par manu stāstu par RP gaitam un tagad jūs varat turpināt :D 

P.S Un UltraPlay izlidzēja šim projektam ar GTA V cik es zinu so tā nav reklāma :D 

5

Labi man nav ko darīt , tāpēc turpināšu.

Kā jau teica pastāstīšu tikai par savu sa-mp Role Play pieredzi u.t.t

2009 gads,septembris laikam, īsāk sakot tad es uzzināju ka pastāv sa-mp (protams nejau es toreiz to sa-mp spēlēju :) jo kā jau visiem zināms kāds cits okupē datoru) 

2009 īsāk sakot es skatījos kā vecāks cilvēks spēle LSRP ,toreiz viņš tās serveris nesen atvērās ,pat UCP vēl nebija.

2009 - 2011 ja tā var teikt skatījos kā kāds cits cilvēks spēle LSRP , respektīvi arī iemācījos RP pamatus un pārējo... Protams gan iemācījos ka būt Ghetto reperim un kā būt PD officerim..... 

2012 beidzot dabūju to PC , kurš 2017. Gada 15 septembrī sadega, īsāk sakot viss tur izkusa. 

2012 gada beigās tiku LSRP LSPD un pēc tam arī SASD biju darbojies.

Tur jau arī darbojos viens pats ,a nu tur vēl bija daži Latvieši ,bija interesanti , īsāk sakot u.t.t 

2012 - 2014 LSRP PD visu laiku darbojos.

Ja un šis karoči kanāls youtube ,ar interesants ..

https://m.youtube.com/channel/UCxHLXCzelf74ALvXpxOWGpA neprasat kāpēc es te šo kanālu ieliku,ja pārāk garš stāsts..

2014 atvērās mpsa.lv ,uz reiz pirmajās dienās darbojos LSPD

Karoči tā ... 2014 beigās ja nemaldos @YuntioR kļuva par LSPD komisāru.

Tur vēl bija šīs viss , vēl bija @Culpable

Daži video

Kad LSPD vēl nemācēja izsaukt papildspēkus ,nu kā tagad SB PD

Oi no comment,tur vēl @rascals Administrātors

Vēl bija "TrauksmeiLSPD11" mpsa.lv ,kur 2015 mēs tur aprakam cilvēkus un vēl daudz dažādu lietu darījām..

2015 es arī kļūstu par SFPD līderi ,nu pirms manis bija @Lvtomsons

Tajā gadā ja nemaldos aktīvi sāka darboties @rebudijs

Tur arī LSPD bija @Wiliams kurš teica ka viņam ir tur 13 gadi un viņš par adminu netiks,bet tika jo bija LSPD .. 

2016 sākuma biju Armijas - SABS līderis

Melone izdzēsa video , žēl

Tad arī 2016 kļuvu par SAPD līderi , pēc Meloni un tā otra.

https://fv10.failiem.lv/thumb_show.php?i=xjwszqe&view

2016 biju Administrācijas sastāvā.

Ja toreiz 2016 beigās @Baby cik atceros bija kaut kur citur.

@mD|Ciffon sauca mūs par salat lapiņām,jo bija zaļās mašīnas. SAPD

Nu un 2016 forums mpsa.lv pazuda ,teica ka taisa GTA V serverī,lika SS u.t.t

Sūds telefons nenoņēma video nevaru,labi....

2017 pirms atvēršanas 

biju mazliet mazliet darbojies sūdubedre ,bet mazliet .... 

Nu un MPSA dabūju tādus personāžus kā

@kassels

@kortess

@Daveys

NERKIJS VAI @Paddox vai arī pazīstams kā Pēteris Elmārs Škidrinskis

Klons vai Lil Tasvaldis @Lil Tasvaldis

Un vēl daudzi citi.

Ja manis nebūtu šo cilvēku arī nebūtu..

2017 gads īsāk

Kortezam labi sanāca SAPD vadīt,bet bija arī savas problēmas

Protams SAPD bija tāds kā vienmēr, aukstajā līmenī , izņemot dažus posmus. 

Protams pats svarīgākais ir tas ka tagad viss ir Red County ,tas būs LVRP atmiņas par MPSA.lv

"Pirmais RP projekts kurš ir Red County"

2017 . Ir internāts posms , bet RP ziņā tāds pats gandrīz kā 2016 gada beigās.

Un 2014 . Gads paliks atmiņā ar Rex Smithy un arābu driftiem .FBI ,kad vēl Moskovičš Slimnīcu vadīja....

Pārējo uzzinās tie kuri būs SASD pie manis.

10

2013. gada jūlijs. Pirmo reizi spēlēju šito spēli. 

2013. gada augusts. Tieku pie Gedwila Quattro un Amaru Shakura sicīļu mafijā. Atceros kā zagām busus no bandām ar mehāniķu palīdzību. Satiku tādus kā Džons Stefanoss, divus iepriekš minētos džekus. Bija daudz kā jautra.

2014. gada vasara. Maizes laiki (Michael Klebitz). Tad sāku rpot mentenē, tad aizpisu uz LM, kur biju līderos kādu mēnesi. Piegriezās. Savācu dream team gsg. Howijs, Klebitzs a.k.a Ma1ze, Peter Curtis (ja nemaldos - varu kaut ko jaukt), vēl daudz čuvaku.

Tad arī kaut kad atvērās MPSA. Sākumā nepatika, jo bija cita domāšana un cita tā teikt propoganda :D  Sākotnēji dmojām uz skūteriem

2014. gada rudens - ziema. Sāku vadīt LSPD, kuru, ja nemaldos, novadīju ap mēnesi, ja ne ilgāk. 

2015. gada sākums - sāku spēlēt krievu serveros. Kādus 2 mēnešus pa krievu mafijām novazājos. Tad mēnesi pa angļu projektiem nelieliem, un tad atgriezos pie Audio (lol).

2017. gads. Sāku te spēlēt. Tiku gsg... :D 

3

Mani :D Ingame :D Sauc :D Ken :D Krue :D -ger :D . :D Es  :D rādu :D piemēru :D jums :D draugi :D . :D Šādi :D ir :D jāraksta :D pareizi :D . :D Mani :D tā :D mācīja :D skolā :D . :D

-6

Sāku spēlēt 2011, rp vēl projām nemāku, jo speleju lvrp

PS biju te admins vispār un otra serveri biju krutais, tgd nabadzigs, jo te nevar pelnit tik viegli naudu, tpc vsp nespeleju nemaz vairak.

0

Nu, sen atpakaļ bija kaut kāds serveris kur minimums bija `2 spēlētāji. Tajā serverī es spēlēju ar vienu čubaku no Minecraft, kroči, Skype man mācīja, bet es neko tāpat nezināju no RP. Tālāk, kad serveris nobruka kādus 7 mēnešus nespēlēju, vēlāk atkal ielādēju un spēlēju Kovika bedrē, tur jau sakrāju 8.līmeni, nu viss čotka, RP ir ok ( /do /me /do ). Vēlāk uzlika tur banu par hax, bet tādu nebija, tur man nebija pat forumā izveidots konts, es nodomāju - nu nah*j, ja admini ir tik stulbi, nafig, nerakstīšu apelāciju. 

Tad sāku spēlēt Kristapa serverī ( rol* ), vēlāk es tur ieguvu labākas RP prasmes, tiku pat par paneli Sanitex'ā. Tad nobruka, vēlāk uzzināju,ka Kovika bedrē ir banu rr, turpināju spēlēt, tur man bija 2 acc ( MultiACC ), jo īstajam aizmirsu pw, izveidoju jaunu, tur vēlāk biju Westbrook family, tad vēl filmēju videoklipus par visādām organizācijām ,no rīta, kad MPSA jau bija vaļā filmēju, bija kādi 10 no rīta, spēlētāji bija kādi 3. Un tie paši - hakeri. VIens pa /gov ar kkādiem haxiem ( nezinu, kas tas ir par haxu, ka var /gov, lkm s0bis ;D ) nu es tur skaidroju komandas braucot uz LS, tiku LS - haakeris izgrūda no mahas, aizdedzināja, nosita. Tad es nemaz to video neieliku, beidzu spēlēt to Kovika bedri. 

Domāju, ka MPSA nebūs fun u.t.t, spēlēju MTA... Tagaad esmu pārgājis uz MPSA jau kādu mēnesi te esmu, ir fun, īpašniecei nav kkpd par serveri, daudz update, sakarīgi pacani, admini normāli, RP ir, ir. 

2

RP sāku spēlēt 2009. gadā laikam, pēc tā, kad bija aizvēries viens LV FR serveris, pirms tam nemaz tādu RP nezināju.

Sāku RPot LV-RP serverī, kur arī iemācījos RP un visu pārējo.

Pēc kāda gada LV-RP aizvērās un tad bija neliela pauze, pēc kā uzzināju par tādu LSRP no drauga, viņš man iedeva profilu un tad nospēlēju tur kādu laiciņu, tad norāvām abi banus par to, ka sharo profilus. Tad bija neliela pauze un tad spēlējus exā kādu laiku. Tad viss kaut kā piemirsās pazuda gribēšana u.t.t

Pēc nelielas pauzes Blackwoods pateica, ka verās vaļā kaut kāds MPSA un tur īpašnieki esot Travis un Lexie, kas man pilnīgi neko neizteica, jo es sb nekad neesmu spēlējis to bedri un par to priecājos, jo ja drošvien savas RP gaitas būtu tur uzsācis, tad es būtu tāds pats nonRPeris, kā lielāka daļa šeit.

Nu tad uzzināju par MPSA un sāku tur spēlēt, bija diezgan interesanti neskatoties uz zemo RP līmeni, pavadīju šeit daudz laika ar vairākām pauzēm un tā esmu šeit daudz ko ieteicis, bijis admins u.t.t 

MPSA 2014 gadā atvērās laikam tā līdz šodien te vēl nedaudz uzturos.

Tagad ļoti reti ieeju LSRP un paskatos, ko notiek.

1

Par roleplay uzzināju no exs.lv un vispārīgi sāku spēlēt ap 2012. gadu DGA projektā, kopā ar pumasiK un lakricu iemācījos roleplay un apmēram ap to brīdi atvērās arī exs projekts zem Ghetto un ExclusivE. Exs projektā jau paliku nopietnāks un spēlēju ļoti ilgi, lielākoties līdz projekts pajuka. Gadu laikā bija daudzi projekti atvērušies kā royalgaming, 3darzeni, lomuspele, fate, forlife, ngc, npr, utml., kuros biju spēlējis kā parasts spēlētājs. Biju arī licis savu roku serveru taisīšanā, bet tur nebija baigā interese un veiksme.

Sampam pievērsos tikai ap 2015. gadu, jo apnika MTA. Sampā neesmu bijis daudz serveros, ir uz rokām skaitāmi īstie serveri, kur esmu spēlējis. Mpsa spēlēju jau no paša sākuma, kurš nu atcerās, kurš tas gads ir, vienmēr esmu bijis projektā aktīvs vai pasīvs.

Lielākoties lomuspēlē attēloju policistu un jau no paša sākuma tas visvairāk interesēja un piesaistīja, atceros, ka sāku šo savu 'karjeru' dga zem rastavalx, nesaprotu kā viņš varēja pavilkt manu squeaker balsi. 

Pašlaik spēlēju ls-rp, kur esmu sasd. Esmu dabūjis dahuja draugus un ienaidniekus no roleplay, daudzus no roleplay esmu saticis dzīvē un ir labākie draugi. Roleplay man dzīvi ir tikai uzlabojis un priecājos, ka tas aizvien ir aktīvs Latvijā, neatkarīgi no stāvokļa.

1