Sign in to follow this  
Followers 0
Reksis

[Izlasi!]San Andreas Sheriff's Departaments - "A Tradition of Service" .

4 posts in this topic

Image

San Andreas Sheriff's Department
"A Tradition of Service"

 

((OOC informācija )) 

San Andreas Sheriff's Departaments ir organizācija,kura tika izveidota nesen,jeb tikai 10.09.2017 . Šī organizācija ir SAPD pēctecis. Isāk sakot šī organizācija ir izveidota lai cilvēki,kas tajā atrastos spētu atēlot un izjust sevi ,ka ASV LASD virsnieku ,realistiskā Role Play attelojumā,iekš MPSA.LV  un es jums ar parējiem SAPD bijušajiem ,tagadējiem biedriem palidzēšu jums atveidot un Role Playot LASD virsnieku,jeb SASD mpsa.lv

Pateicamies @Baby par SASD izveidi.

Kā arī SASD HQ atrodās Dilimore pilsētā Red County ..

Tagadējie lojālie SAPD turpmāk SASD biedri ,pēc manām domām,vismaz šīs personas ir izcēlušas. 2017.10.10

@kortess  @Šmurgulis
 

@Nebūs @kassels

@Daveys

@Reinis

Nerkijs , vai kā tagad @Paddox

Bija arī lojāla persona vismaz 15 septembrī @kiwijs

Nu un šī persona arī @Corytv

Protams arī persona kura ir aizgājusi uz nepareizo ceļu,pēc manām domām @Lil Tasvaldis

Vēl ir daudz lojālu cilvēku,bet nezinu vai viņi tagad te atrodās,esmu nosaucis tos  kuri bija jojāli un aktīvi. 

 

Labi,tagad sāksim ar IC story in SASD((IC sakās apakšā zem --------------))

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

San Andreas Sheriff's Departamenta pakāpes,skaidrojumi. 

Image

Galvenais vadošais SASD sastāvs. 

 

ir nosaukums, kas piešķirts cilvēku grupai frakcijas augšpusē. Tie ir frakcijas vadītāji, un viņi tikai tiek ieviesti izpildvarā pēc neticamas pūles un smagā darba visu laiku viņu SASD. Šī ir ļoti ekskluzīva grupa, un reizēm tas jebkurā laikā pārsniedz piecus cilvēkus. Vadošie darbinieki ir atbildīgi par jaunu darbinieku apmācišanu,pieskatīšanu un ierosinājumu īstenošanu frakcijā, un viņiem ir izšķirošā balsī vairumā lēmumu, kas pieņemti SASD. Vadītāju personāla grupā ir trīs rindas. Vadošo sastāvu izvēlās SASD Sheriff's vai undersheriff's .
Image

Pakāpes SASD.

Image Sheriff -  

SASD vadītājs. Viņi pieķerties ar SASD vadību, saskaroties ar jebkādiem jautājumiem, un tie ir augstākā ranga ietvaros SASD. Šerifs var īstenot un liegt priekšlikumus, cik tie ir piemēroti, un ikdienā sazināties ar pārējo personālu, lai nodrošinātu, ka SASD darbojas pareizi.

Image Undersheriff -

Rangs zemšerifs pieder vienai personai, un to uzskata par šerifa labo roku departamentā. Viņi ir neticami
 pieredzējuši SASD biedri un ir smagi strādājuši, lai iegūtu viņu pozīciju. Šerifa prombūtnes lai
kā SASD ir vadītājs un var rīkoties viņu Šerifu vārdā.
 Assistant Sheriff 
ši persona ir pakļauta undersheriff pavēlēm,šajā amatā,var būt vairākas personas ,kuru uzdevums ir pieskatīt parējo sastāvu,kurš ir SASD ,ka arī šis personas ir Sheriffa kreisā roka.Šīs personas atbild par SASD ,ja nav undersheriff'a darbā,vai viņš ir aizņemts.

Image Captain

 Strādājot 3 mēnešus kā leitnants var pāriet uz Kapteinis. Kapteiņa darbs kas atgādina rajona vadītājs lielo korporāciju. Ir izvēle lomu līdzās kā viņa vispārējo departamenta administrācija, kas var ietvert kalpot kā komandējošā kāda virsnieka nodaļā. Kapteiņa pienākums ir pārbaudīt un pārraudzīt funkcijas, patruļas darbiniekus, lai nodrošinātu atbilstību departamenta politikā, procedūrās, noteikumiem un standartiem; administratīvās un atbalsta funkcijas personāla uzraudzība; uzturēt sakarus ar daudzām pašvaldībām, valdībām, sabiedrisko organizācijām un privātpersonām, lai izveidotu un uzturētu kārtību, lai atvieglotu departamenta funkcijas un sekmēt kaimiņattiecības drošības, un kopienas policijas programmās.

ImageLieutenant

 Leitnants ir daļa no komandas, ņem rullīšiem vispārējās departamenta administrācijas. Tas ietver apstrādi virsnieka failus un ierakstus, atjaunošanu darbā un pārvietošanas pieprasījumiem, apspriedēm par departamentu izmaiņām, kā arī cerības veikt regulāras uzraudzības patruļas.

Detective

Izmeklē noziegumus un zādzības,pilda izmeklētaja darbības,ka arī liek atskaites par padarīto darbu. Dažreiz strādā ka spiegs,ka arī iefiltrējas nelegālo grupējumu rindās,detektīvu biroja darbinieks var veikt SASD detektīva eksāmenus kuras ir paredzētas, lai pierādītu to, ka esi gatavs kļūt par detektīvu, ja eksāmens tiek nolikts, virsnieks kurš ir nolicis detektīva eksāmenus, viņš tiek paaugstināts par detektīvu. Detektīvi izmeklē noziegumus, slepkavības, zādzības, narkotiku un ieroču izplatīšanas katrā nelegalajā rajonā. Detektīvi neizceļas katru dienu ar policistiem, detektīvi cenšas darīt tā, lai citi nelegālās personas neredzētu detektīvus iekš policijas darba vai arī neuzķertu viņus, ka viņi ir policisti.

ImageSergeant 

 Nostrādājis 2 mēnešus kā Deputy Sheriffš, virsnieks ir tiesīgi būt paaugstināts Seržants pakāpē. Seržants  ir pārraudzītāja amats ar specializētu un administratīvo uzdevumu. Seržants I uzrauga grupu policistiem un / vai civilo darbinieku, un uzdod tos pildot savus pienākumus.

 

ImageDeputy Sheriff II

 Nostrādājot 1 mēnesi kā Deputy Sheriff, darbinieks tiek paaugstināts par Deputy Sheriff II. Deputy Sheriff II  ir atbildīgs par izpildi likumos un priekšrakstu; aizsargāt dzīvību un īpašumu; veicot arrestus, sagatavot ziņojumus; tiekoties ar sabiedrības locekļiem; strādā kā komandas dalībnieks; sniedz informāciju sabiedrībai un departamenta vienībām.  Deputy Sheriff II pilda galvenos pienākumus, piemēram: atbild uz nozieguma vietu un negadījumu; pratinot aizdomās turāmos un intervējot lieciniekus; rakstot nozieguma ziņojumus; atbildot uz rācijas zvaniem; uzraudzīt jebkuru aizdomīgu darbību kas notiek noziegumos; koordinēt ceļa satiksmi; apmeklējot atvērtos uzņēmumus, piemēram, bankas, tirgus, lielveikalus un degvielas uzpildes stacijas, lai izveidotu ziņojumu ar īpašniekiem; atbild uz pilsoņa un apmeklētaja jautājumiem. Kā arī kļūstot par Deputy Sheriff II , virsnieks kļūst arī par Special Weapons And Tactics virsnieku.

 

ImageDeputy Sheriff I

   Pirmais solis karjeras kāpnēs iekš Los Santos Policijas Departamenta (SASD) ir Deputy Sheriff I . Tā ir sākuma līmeņa kvalifikācija, kas visiem SASD amatpersonām kas pabeidz Policijas akadēmiju. Deputy Sheriff ir iemācījies kriminaltiesības, cilvēku attiecības ziņojumu rakstīšanu. Turklāt tie ir apmācīti taktikās, ir iemācījušies rīkoties ar šaujamieročiem un, ir ļoti labi apmācīti braukt ar patruļas auto. Fiziskā sagatavotība un pašaizsardzība ir viena no visvairāk vajadzīgām lietām ko vajadzēja iemācīties iekš Policijas akadēmijā un Deputy Sheriff I  ir to pabeidzis. Nostrādājot 21. dienu kā Deputy Sheriff I, viņš automātiski tiek paaugstināts par Deputy Sheriff II  pēc pārbaudes laika.

ImageSASD Cadet  

ir dalībnieki,kuri darbojās SASD akadēmijā. Viņi ir jaunievēlētie spēka dalībnieki, kuri joprojām apmeklē daudzus treniņus.
 Lai viņi varētu kļūt par amatpersonu, viņiem jādarabojās un jastrādā 1-2 nedēļas ilgs darbs un pēc tam jāpārtrauc eksāmens,
 kad viņš tiek pabeigts, ar visu LSPD pamatinformāciju, kas viņiem jāzina, lai turpinātu darbu.
 Kadeti patrulē ar virsnieku vai virs viņu vienmēr.
 Atcerieties, ka ir ierobežots ieroču daudzums, ko tie var nēsāt, un tos apskatīt 24 stundas diennaktī.

SASD apakšnodaļas,divīzijas. 

 

Gaisa Atbalsta Nodaļa (GAN) San Andreas šerifa departamenta gaisa atbalsta nodaļa ir viena no lielākajām San Andreas apgabala pašvaldību gaisa kuģu tiesībaizsardzības organizācijām un darbojas no SASD Dillimore un San Fierro lidostas. Gaisa atbalsta nodaļa nodrošina zemes virsniekiem vērtīgu taktisko informāciju. Helikopteru apkalpes palīdz simtiem arestiem, vajāšanām un notiekošajiem noziegumiem. Tie ir pazīstami kā nodaļas "acis debesīs", un tiem ir bijusi ievērojama ietekme daudzu bīstamu aizdomās turamo personu uztveršanā, kuri pretējā gadījumā būtu izvairījušies no policijas apcietinājuma.

Izmeklēšanas Dienesta Vienība (IDV)
Izmeklēšanas dienesta nodaļa darbojas departamenta izmeklēšanas struktūrvienībā un 
nodarbojas ar organizēto noziedzību ārpus Los Santosas pilsētas departamenta galvenā jurisdikcijā.
 Ierīce sasniedz šādu proactive policijas, piemēram, uzraudzība, izlūkdatu vākšana, 
sting operācijas, un vairāk. Viņu darbības pārrauga Countywide Services Bureau vadītājs, kas palīdz nodrošināt resursus, kas detektīviem 
laikā uzdevumus. 
Uz vienību attiecas arī tiesu ekspertīze, kas ir bioloģisko pierādījumu savākšana, pierādījumu iegūšana un seansu pierādīšana
 pēc nozieguma izdarīšanas.
 Vienības dalībnieki parasti strādā ar veļas mazgātuve un brauc ar nemarķētiem transportlīdzekļiem.
Satiksmes nodrošināšanas vienība (SNV)
Satiksmes nodrošināšanas vienība ir šerifa departamenta satiksmes noteikumu izpildes stūrakmens,
 nodrošinot stabilu un efektīvu satiksmes noteikumu izpildi San Andreas štatā, tās automaģistrālēm un neinkorporētiem rajoniem.
 Satiksmes nostiprināšana apmāca tā vienības deputātus, 
lai atšķirtu satiksmes noteikumus, prasmīgas braukšanas prasmes, lai veiktu aizturēšanu, detalizētu transportlīdzekļu avāriju,
 transportlīdzekļu eskortu, izkraušanas,
 rutīnas un DUI kontrolpunktu apgabalu šosejas detalizētu izpēti, kā arī nodrošinot izglītojošas un motivējošas grupas sesijas satiksmes dalībnieki.

Apakšdivīzijas.

Saistīts attēls

High Speed Interception Unit iekš Los Santos ir otrā svarīgākā vienība pēc gaisa atbalsta vienības, pagaidām San Andreas ir 5 HSIU transportlīdzekļi "Sultan" "Cheetah"  Šo vienību San Andreas izveidoja tapēc, ka pilsētā sāka paaugstināties ātrumu pārkāpēji, agresīvie brauceji un pie stūres sēdošie alkohola iereibušas personas. Šo vienību izmanto, lai noķertu ātros braucējus un tie kuri ar transportiem apdraud civiliedzīvotājus uz ielām. Vienības transportlīdzeklim ir iestādītas jaunās tehnoloģijas kā datori, radari un sirēnas. Transportlīdzekļos ir arī ieliktas šaujamieroči kā bises un automātiskie šaujamieroči.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Air Support San Andreas Police Department logo”

San Andreas Policijas Departamenta Gaisa Atbalsta Vienība (GAV) ir gaisa tiesībaizsardzības programma iekš SASD. Tas ir lielākais pašvaldības gaisa tiesībaizsardzības organizācija iekš San Andreas. Kaut sākotnēji veltītā gaisa satiksmes noteikumu izpilde, tas ir pieaudzis, lai atbalstītu dažādas policijas darbību. Gaisa atbalsta vienība iekš San Andreas šobrīd darbojas tikai 3 helikopteri, "SASD Maverick" un uztur lielāko policijas departamenta aviācijas vienību visā San Andreas. Helikopters tiek izmantots patruļai gaisa telpā , parasto patruļas vienību atbalstīšanā, koardinējot tās pakaļdzīšanās laikā.

 

QC36x6F.png

Motociklu Patruļas Vienību bieži sauc par "motors", tāpat arī motociklu vienības sauc par "mehāniskajām vienībam" un motociklu virsniekiem ir pazīstams kā mehāniskie virsnieki. No motocikla par pārpildītajām ielām manevrējamību piedāvāt priekšrocības, ko lielāku, tradicionālo policijas transportlīdzekļiem nav paredzēti. Motocikls ir salīdzinoši maza izmēra, tas ļauj motociklistiem veikt negadījuma ainas ātrāk, piemēram, satiksmes sadursmē netiek parastās policijas transporti tad motociklistu vienībai vajag tajā iesaistīties, jo motickli ir salīdzinoši maza izmēra un pa lielu satiksmi var tikt cauri līdz galvenajam punktam. Policijas motocikli tiek izmantotas arī uz policijas bērēm, VIP pasākumos un citās īpašos notikumos. Motociklistu vienību izveidoja, jo pilsētā braukājas vairaki motociklisti kuri bēg no pilsētas / štata policijas pa šaurām ieliņām vai vietām un parastie četru riepu transportlīdzekļi tur nevar izbraukt un tad tiek izsaukti motociklistu vienība, lai varētu notvert motociklista bēgļus. San Andreas Sheriff's Department tiek izmantoti trīs policijas motocikli šie ir modernākie un jaunākie policijas motocikli San Andreas štatā.

 

s04rPFm.png

Special Weapons and Tactics

S.W.A.T, ir Special weapons and tactics, jeb speciāli ieroču un taktikas. Pareizāk laikam būtu speciālo uzdevumu vienība. S.W.A.T kā tāds ir radies San Andreas. Tas esot noticis ļoti nejauši, kad kādiem "SASD" policistiem ir bijis izsaukums uz bruņotu laupīšanu. Viņi ieradušies nozieguma vietā konstatēja, ka noziedzinieki joprojām ir ēkā. Esot bijusi kāds juvelierveikals, un visas sienas cietas, logiem priekšā restes.Viņi ilgi plānojuši, kā tad nu pareizi uzbrukt un izglābt ķīlniekus tā,lai neviens netiktu ievainots. Snaiperi bija jau ieņēmuši vietas uz citiem jumtiem, un viens no viņiem teica, ka uz jumta ir logi bez restēm, kur viegli var iekļūt bet, tad viņi izdomāja, ka pa šiem logiem ļoti viegli var uztaisīt ideālu taktiku. Paņēmuši 5 dūmu granāts, viņi tās iemeta iekšā ēkā. Visi tika izglābti, tikai bezsamaņa no dūmiem.Tadējādi operācija bija izdevusies un "SASD" vadība atdzina ka ir nepieciešama S.W.A.T vienība,kura būtu apmācita šādām situācijām un spētu tas efektīvi risināt.Šie bija slepeni faili,bet sakarā ar to ka lielākā daļu failu un informācijas ir novecojuši,šī informācija ir pieejama publiskai apskatei,vismaz daļa no tās.SWAT (Special Weapons And Tactics) ir tiesībaizsardzības vienība, kas izmanto specializētu vai militāro aprīkojumu un taktiku iekš San Andreas. Pirmā vienība tika izveidota 1960. gadā, lai novērstu masu nekārtību vai vardarbīgas konfrontācijas ar noziedzniekiem. SWAT komandas tika izvietotas 50'000 reizes katru gadu, gandrīz 80% no visa laika, lai izmantotu kratīšanas orderus pret narkotiku izplatīšanu. SWAT komandas arvien vairāk tiek aprīkotas ar militāro tipa aparatūrām un apmācībām, lai izvietotu pret terorisma draudiem, par pūļa kontroli un situācijās ārpus spējas tiesībaizsardzībām, dažkārt uzskats "augsts risks". Citās valstīs ir izstrādājušas savas paramilitārās policijas vienības (PPUs), kas arī ir salīdzinoši SWAT spēkiem. SWAT vienības bieži ir aprīkotas ar specializētiem šaujamieročiem, automātiskiem pistolēm, uzbrukumu šautenēm, ar bisēm, snaipera ieročiem un ar policijas granātām. Turklāt tās var izmantot ar specializētu aprīkojumu ieskaitot smago bruņuvesti, bruņu vairogiem, ieceļošanas instrumentiem, bruņumašīnām, nakts redzamības ierīcēm un kustības detektoriem, kas slepeni nosaka ķīlnieku pozicijas vai ķīlnieku ņēmējus iekšpusē slēgtās struktūras.

 

 

Image

Image

San Andreas Sheriff's Departament sastāvs. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “sasd modpack cars”

Tagadējais Sheriff's

 • Image Rex Strow's 10.10.2017 (( @Reksis )) 

Current Undersheriff:

 • Image Artūrs Cortez's 10.09.2017 (( @kortess ))

Tagadējie Assistant Sheriffs:

 • Image Vakance brīva.
 • Image Kian Mendoza (( @kassels))
 • Image Genji Woka 10.09.2017 (( @Šmurgulis ))
 • Image Wiliam Rutherford 10.10.2017  (( @Nebūs ))

Tagadējais SASD sastāvs. 

 • Image Jack Ketler  10.10.2017 (( @Reinis ))
 • Image Netiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • Image Netiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • Image Taylor Schineider 10.09.2017 (( @kiwijs))
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu . 
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageNetiek sniegta publiska informācija par personu .  
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 • ImageVakance
 
Image

Image

1950.gads.Sākums,Ideja par tādas organizācijas izveidi. 

Viena no nesenās izceļošanas sekām, ko izraisīja Red County zelta rauste no San Andreas austrumiem, Tierra Robada  un Los Santos, bija gandrīz nezināmā un daļēji primitīva valsts daļa, lai padarītu likumu un kārtību gandrīz izdzēstos. Aizraujoši vīrieši atstāja pienākumus mājās ar savām ģimenēm un ieradās Red County, gaidot ieiet zelta laukos, uzņemt bagātību un atgriezties mājās. Šis piedzīvojumu un nenoteiktības gaisotne attiecībā uz Red County teritorijas statusu radīja tik haotiskus apstākļus, ka likumpārkāpums bija likums, nevis izņēmums. Vairāk nekā simts tūkstoši vīriešu no visiem zemeslodepvidiem pēkšņi tika izmesti jaunā zemē, kurā nebija izveidotas valdības. Amerikas Savienoto Valstu armija, okupācijas spēks, uz kuru tika uzticēta šī atbildība, ar savu mazo garnizonu nespēja pildīt šo lomu, un to mazināja nopietni daudzu karavīru pūliņi zelta laukiem. Arī esošās Red County tiesībaizsardzības iestādes bija satrauktas.Likums un kārtība attīstījās zelta nometnēs ar kalnraču likumiem un tautas asamblejām. Noteikti bija nopietni spriedumi. "Lynch likums" bija nosaukums, kas visbiežāk tika piemērots kalnraču tiesai. "Ir astoņu amerikāņu pilsoņu žūrija, ja vien apsūdzētais nevēlas divpadsmit personu žūriju, kuru regulāri izsauc šerifs un Alkades zvērests, un izmēģinās lietu saskaņā ar pierādījumiem." Aizsardzība bija kopīgs sods, un vainīgie bieži tika marķēti uz vaiga ar burtu "R" (renegāde). Viņu matus un uzacis bieži tika skaloti. Kad "lynch likums" dominēja, tas bieži vien pārsteidza teroru krimināllietas sirdī. Tuvākajā nākotnē nebija dumjš, nenoteikts skats uz viņa galīgo likteni, bet gan spilgts priekšstats par drošām un ātrajām sekām noziegumā.Izvairītos no noziedzniekiem, tiesībsargājošajiem bēgļiem, noziedzniekiem no nabadzības cietušām meksikāņu kopienām un jebkura veida krāpniekiem, kurus modrības komitejas ir "iedrošinājušas" pārvietoties uz dienvidiem, kur viņi sāka pulcēties tajā, kas kļuva par Los Santos apgabalu, kas tās veidošanās laikā 1850. gadā arī bija iekļauti pašreizējie Kernas, Oranžas, Sanbernardino un Ventura apgabali, bija liela daļa šī daudzveidīgā noziedzīgā elementa. Nelielā veidā Losandželosā lielākā daļa slepkavību katru gadu, proporcionāli tās iedzīvotāju skaitam, lepējās par jebkuru citu kopienu Kalifornijā vai citur San Andreas Štatā.

Pēc Red County štata organizācijas organizēšanas apgabalos Los Santos šerifa departaments tika izveidots 1850. gada aprīlī. [ Šerifa biroja vēlēšanas notika katru gadu līdz 1882. gadam, kad termiņš tika pagarināts līdz diviem gadiem; 1894. gadā termiņš tika pagarināts līdz četriem gadiem. Pirmais Los Santos apgabala šerifs bija George T. Burrill, un viņa darbinieki sastāvēja no diviem deputy Sherifiem. 

 

San Andreas Rangers (1852-1856)

Vietējais laikraksts "San Andreas Star" ziņoja, ka 1852. gadā tika organizēti San Andreas Rangers (tā kā viņi palīdzēja gan LA apgabala šerifam, gan SA pilsētas mārketingam, tie bija gan SA apgabala šerifu departamenta, gan San Andreas priekšgājēji Policijas departaments. Rangers patiešām bija Red County štata milicijas kompānija, kas rīkojās kā  pozas, pasūtot savus kapteiņus no šerifa biroja. Apvienojot meksikāņu un amerikāņu ietekmi, montēti un uniformi, Rangers izveidoja 100 vīriešu karaspēku. Viņu pienākumi ietvēra noziedznieku vai indiešu raideru ķeršanu.

Dienvidu Red County, citā vietējā laikraksta laikrakstā, atzīmēja: "Mēs lepojamies, ka domājam, ka San Andreas Rangers ir pilnīgi uzticīgs mūsu kopienai." San Andreas zvaigzne slavēja Rangers kā solis, lai uzlabotu lietas šajā jomā. Viens no Rangers Major Horace Bell, vēlāk rakstīja, reminerces Ranger; vai agrīnajiem laikiem Kalifornijas dienvidos, aprakstot šo organizāciju un darbības.

 

ImageImage

Flores Daniel Gang un Getman slepkavība  90.gadi

 1857. gadā izcilais noziegums bija San Andreas apgabala šerifa Džeikas Bartona slepkavība un Flores Daniel Gang locekļu vairāki locekļi. Bartons tika nogalināts tikai trīs nedēļas pēc tam, kad viņš tika ievēlēts viņa otrajā pilnvaru termiņā.Ironiski, drīz pēc tam, kad viņš tika ievēlēts, lai aizstātu sheriffu Bartonu, 1958. gada 7. janvārī šerifs Viljams C. Getmans (pēc tam, kad bija Rangersas leitnants) tika nogalināts, pēc tam, kad viņš bija nostrādājis tikai septiņas dienas amatā, mēģinot arestēt "maniaku". Par incidentu ziņoja šādi:

 

"Maniaks slēpjas pie Monte Piko, lombarda pie San Andreas un Aliso ielās. Šerifs atklāja, ka aizdomās turētais ir aizslēgts un barikādēts telpā. Kamēr šerifs centās piespiest ieeju, aizdomās turētājs atlaidīja durvis, aizbēga un, izbijies no visiem, izvilka pistoli no sava kabatas, Imageatbrīvoja ieroci, un šerifs Getmans nokrita uz vietas. Aizdomās turētais pēc tam atkāpās ūnijas veikalā un atlaida pūlī, kas bija savākts. desperado, bet ne pirms desperado izdzēsa divdesmit vai trīsdesmit šāvienu, no kuriem četri vai pieci no viņiem nokļuva apģērba pavadībā. "

 
 
ImageImage
1990.gada nemieri. 
 
Ķīniešu 1991. gada masu slepkavība "Lyncha likuma" kulminācijas periods notika ātri un negaidīti. 1991. gada 24. oktobra pēcpusdienā San Andreas parādījās trakums un parādījās drāma, kas bija saistīta ar slimnieku iesaistīšanos un sapratni, ka likumam un kārtībai ir jābalstās uz:Pirmdien, 1991. gada 25. oktobrī vietējo ķīniešu ķēniņu karš izraisīja baltās ranstera nāvi Roberta Thompsona vārdā. Uzbrukums nekavējoties izcēlās un sākās Ķīnas iedzīvotāju masveida iznīcināšana. Šerifs Džeimss Franks Burns vērsās pie ļaudīm, pavēlēja mieram un aicināja visus labos likumpaklausīgos pilsoņus apturēt karājēšanu un šaušanu. Šerifs Burns steigā izveidoja 25 deputy vietu un atguva kārtību. Pasaule ir dzirdēta par slepkavības stāstu visā pasaulē, un SA valdība oficiāli atvainoja Ķīnu. Šerifs Burns ieguva 150 garantijas pret pazīstamajiem mobuzņēmumiem un tos aizturēja pa vienam. Vārds bija izslēgts, un San Andreas vairs nebija priviliģēta patvēruma vieta. Drosmīgais bijušais skolu skolotājs šerifs Džeimss Furns Burns (Sheriff James F. Burns) parādīja, ka likums un kārtība dominēs un mācītu savvaļas robežpilsētai stundu, ko tā nekad neaizmirsītu.
 

 

ImageImage

2000. - 2017 gadi. 

Tika nodots ekspluatācijā jauns mobilais personāla atlases centrs, kas personālam ļauj administrēt iestājpārbaudījumus paredzamajiem šerifa vietniekiem kopienas pasākumos, koledžu pilsētiņās un darba tirgos. Departamenta 2000 gadu stratēģiskā plāna, kas pazīstams kā SASD2, formalizēšana. Neatkarīgas pārbaudes biroja izveide, kas pārrauga iekšējās izmeklēšanas un pilsoņu sūdzības. Drošības un tiesībaizsardzības dienesti deviņām Losandželosas Koledžas rajona universitātēm kļuva par šerifa nodaļu un kļuva par Kopienas koledžu biroju. Naida apkarošanas noziegumu nodaļa un tiesas izlaiduma programma. Zinātnisko pakalpojumu birojam bija seši aukstie trāpījumi un viens katrs gadījums, izmantojot CODIS.2000.gados SASD pierādija ka var būt arī labāks un efektivāks iecirknis,nekā pat SAPD.

2017.gads.

"SASD" uz doto mirkli 2017.gadā SASD Šeriff's ir Rex's Strow's un pagaidām viņš un viņa darbinieki darbojās un veido jaunu ''SASD'' turpinājumu vēsturisko,veidojot ar savām darbībām ''SASD'' mantojuma,turpinājumu...

 

 

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “San Andreas Sheriff's Department public affairs logo”

Ar cieņu San Andreas Sheriff's Departments.

((Viss šis tika veidots no telefona,tapēc var būt gramatiskās kļūdas,ceru novertēsiet.))

((Ar laiku tiks papildināts....))

 

20

Share this post


Link to post
Share on other sites

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

viss zem ------ ir OOC 

zinu ka tev modus vajag @Gvidoox ieskaties.

Tātad sakarā ar to ka man nav pc ,atradu jau salasītus modpack.

 

HD Sheriff department modpack. 

 

 

automašinas un skini. ENB nav tur .

modifiācijas redzamas no 0.24 brīža - beigām 

 

Modloaders -  tur jums visu skaidri un gaiši pastastīs. 

 

 

 

Download - https://yadi.sk/d/N4x9QzF33EQHxA

Spiežat balto pogu "скачать " 

Tur kur ir wehicles,iespējams būs izvēle . 

"Red County "

vai 

"Bone County"

 

failus ievietot modloaderī . 

vai arī citādāk,ja mākat.

 

 

Tiks uzlaboti modi ,tik līodz būs man PC ,pats salikšu un izveidošu detalizētu pamācību. 

Ja kādas problēmas ar modiem,nesaprašanas ziņot PM 

turpinās IC zem -------------------------- 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Attēlu rezultāti vaicājumam “the san andreas sheriff's department”

San Andreas Sheriff's Department
"A Tradition of Service"

 

San Andreas Sheriff's Departaments publicē infomrāciju sakarā ar SASD medaļām,kuras var iegūt darbinieki.

 

 • Valoras medaļa (sarkana, balta un zila lente): . Apbalvošanas medaļa ir augstākais gods, kuru var saņemt Red County apgabala šerifa departamenta loceklis. Tas tiek piešķirts personām, kas sevi atšķiras, parādot lielu drosmi, virs un pēc pienākuma izsaukuma
  saskaroties ar tūlītēju dzīvībai bīstamu risku un pilnībā apzinoties risku. Virsnieks saņem 150$ kā prēmiju ,ja iegūst šo mdeaļu. 
 • Apbalvotais zelta medaļa: medaļa ir otra lielākā apbalvojuma daļa, ko katedras loceklis var saņemt. Tas tiek piešķirts personām, kuras pašas nonāk tiešā apdraudēšanā un izdara varonību un / vai glābj citas personas dzīvi. Saņem 90$ piemaksu pie algas.

 • Apbalvota veiksmīga sudraba medaļa: upperright  medaļa tiek piešķirta personām, kuras, saskaroties ar apstākļiem, kas pārsniedz parasto pienākumu izpildes gaitu, pakļauj sevi iespējamām briesmām, veicot varonību vai vienlaikus ietaupot vai mēģinot glābt citu dzīvi. 90$ piemaksa pie algas.

 

Balvas.

 • Glābšanas balva: - 40 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Purpura sirds balva: - 50 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Godātie servisa balva: - 60 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Pakalpojumu balvas paraugs:  - 50 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Izcilais servisa balva:  - 50 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Humanitārā balva:  - 40 dienas līdz nakošajai pakāpei.
  Vienības komandiera balva:  - 90 dienas līdz nakošajai pakāpei.

 

Balvas un apbalvojumus piešķirt var tikai šeriff's 

 

2

Share this post


Link to post
Share on other sites

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

viss zem ------ ir OOC 

Lq SASD modpack

Ieroči,skini, transportlīdzekļi.

 

 

Spiežat balto pogu "скачать " 

Download

https://yadi.sk/d/-4skl4U_3KAuVq

 

Un moadloderi visu.

 

Zem ----- IC

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.