Sign in to follow this  
Followers 0
Harry_Reynold

**Los Santos Valdība** Reformu plāns San Andreas štatā

1 post in this topic

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos valdība”

Es, Harry Reynold, būdams jaunais San Andreas štata mērs, esmu izplānojis šī gada reformu plānu

Reformas tiek veidotas ar mērķi palīdzēt cilvēkiem finanšu ziņā, uzlabot valsts ekonomisko stāvokli un uzlabot vispārīgas pamatlietas vajadzības, lai uzturētu sevi pie dzīvības.

  • Tiks samazinātas SAPD policistu sodu izsniegšanas izmaksas pārkāpējiem, kas pašlaik ir ārpus visām robežām. Šobrīd par nelieliem pārkāpumiem ir jāmaksā vidējā štata iedzīvotāja alga, kas būtu ~450 ASV dolāri.

Mazliet vairāk pastāstīšu par pirmo reformu. SAPD darbinieki izraksta sodus aptuveni 500 ASV dolāru apmērā, ja ne pat vairāk. Štata iedzīvotājs to nevar fiziski atļauties. Iedzīvotājs saņemot vidējo štata algu, apmāksājot naudas sodu par izdarīto pārkāpumu, kurš, iespējams, ir netīši izdarīts un nav darīts aiz ļauna prāta, vairs nespēj izdzīvot ar pāris ASV dolāriem. Es saprotu, ka , ja cilvēks pārkāpj noteikumus, viņam par to ir jāatbild, bet ne ar tādām naudas summām, ar kurām nav iespējams izdzīvot. Turpmākas izmaksas tiks runātas SAPD priekšniecību.

  • Tiks samazināta nedaudz inflācija no 50 procentiem uz 40 procentiem.((Darīts, tas ir zemākais, pieļaujamais inflācijas līmenis))

Mērķis ir atstāt to pašu ekonomiku, bet mazliet pamainīt cenas ar nolūku samazināt inflāciju par 5 procentiem, kas nav liels skaitlis.

  • Tiek veidota štata nacionāla runa. Tā būtu domāta, lai, ko nostāstot mēs kļūtu patriotiskāki un saliedētāki savā starpā un būtu iespējams veikt veiksmīgi tālākās darbības.

 Visi interesanti var pieteikties un rakstīt paši savu izdomātu runu. Beigās tiks izvēlēts viens labākais autors, kurš tika apbalvots un arī no goda jautājums tiks pacelts!

  • Tiks pieprasīta štatā augstāka izglītība kā minimums. Būs nepieciešamība būt augstākajai izglītībai, lai uzlabotu štata efektivitāti un ražīgumu. Uzlabotos cilvēka intelektuālās spējas, kā arī cilvēki apzinātos, kā tie rīkojas noteiktajās situācijās

(Protams, šis ir vispārīgs jautājums, kas arī ir uzskatāms uz jauniem spēlētājiem. Censties tiem iemācīt RP. Kā arī visparīgi uz IC lietām)) Uz šo skatoties, šis ir tīri idejiski, ko vajadzētu uzlabot. Štatā valda haoss, zems izglītības līmenis jaunajiem štata iebraucējiem.

  • Veikt vizīti pie katras valsts iestādes un pieprasīt atskaties par notiekušo. Veikt jautājumus saistībā ar finansēm, nepieciešamībām. Visu segtu domes budžets. Visas valsts iestāžu prasības tiks sūtītas valsts prezidentam un izskati.

((Šeit arī veidotos RP situācijas, kas ļautu RPot lietas, kas ir nepieciešamas, vai arī noņemt kaut ko. Protams, normas robežās)) Tiks ikdienu veiktas vizītes pie noteiktas valsts iestādes. Uzzinot vairāk informāciju par noteikto valsts iestādi, mēs varam plānot domes budžetu turpmākām darbībām.

Atseviški no visa, tiek plānota mēra runa 08.10.2017 plkst. 21.00, kurā tiks sniegta šī informācija un pastāstīšana par sevi, kas esmu utt.

thumbnail

 

Inflācijas līmenis tiks samazināts 06.10.2017 plkst 21.00((Tika pazemināti))

Nākamā domes pieņemšana tiek plānota uz 10.10.2017, vai arī atsevišķi rakstot CV pieteikumu

Ar cieņu štata mēŗs
Harry Reynold

1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.