Sign in to follow this  
Followers 0
Chariks

[Biogrāfija] Kevins_Liepa

6 posts in this topic

Esmu dzimis 1997. gada 14. jūlijā Latvijā. Mans tētis bija no Anglijas un viņš 20 gadu vecumā pārvārcās uz Latviju kur satika manu mammu un viņi abi iemīlējās viens otrā. Pēc viņu kopā būšanas jau 3 gadus - rados es, Kevins Liepa. Uzvārds no mammas un vārdu izdomāja tētis. Kad man palika 17 mani vecāki vairs nespēja par mani parūpēties tāpēc abi aizbrauca uz Angliju un mani atstāja vienu bez naudas un bez mīlestības. Es izstājos no skolas kad gāju 11. klasē tāpēc dabūju tikai 10 klašu izglītību. Kad man palika 18 es izdomāju, ka kaut kas jāmaina un ka visu dzīvi nevaru būt bezpajumtnieks. Es sazvanījos ar senu draugu Mori Falkonu kas dzīvoja Los Santos un viņs man nopirka biļeti braucienam pie viņa. Kad atbraucu es uzreiz iemīlējo šo vietu un cilvēkus. Pateicu viņam, ka palikšu dzīvot te pie viņa un atdošu naudu uzreiz kā atradīšu darbu. Viņš piekrita un pat palīdzēja nolikt auto tiesības. Jau sākumā dabūju darbu par autobusa šoferi bet pēc 2 mēnešiem sapratu, ka man tas nepatīk un ka alga ir par maz, lai te izdzīvotu. Tad es iestājos domē par šoferi, bet tiku izmests pēc 4 mēnešiem, jo bieži kavēju darbu. Kāpēc es kavēju? Es katru dienu apskatīju kas notiek pilsētas tumšākajos un interesantākajos nostūros. Vienu dienu es ieraudzīju vietu kur mašīnas bija tikai zilas un sapratu ka tas ir kāds vairāku cilvēku grupējums. Es tur satiku bandas vadoni un viņš man piedavāja labi atmaksājošu darbu pie viņiem. Es piekritu un pieteicu arī savu draugu Mori. Moris arī piekrita. Izrādās šis grupējums bija kāda no vairākām nelegālajām bandām pilsētā. Tas mani ļoti ieinteresēja. Vienu normāli ierastu dienu es gāju uz veikalu un tur visiem zināmie Ballasi nošāva mūsu bandas galveno vadoni. Es sapratu kas notiek. Ballasi mūs iekaroja tāpēc aigāju no bandas, lai nav par vēlu. Draugs izstāstīja, ka ārpus pilsētas ir daudz nelegālās mafijas. Mēs bijām ļoti ieinteresēti un aizbraucām painteresēties un tikām mafijā kas zināma kā LCN. Atkal bijām uz sliktajām, bet interesantajām sliedēm. Pagāja daži mēneši un es biju iejuties pilsētā. Mēs aizgajām no LCN, jo līderis nekad nebija apmierināts ar padarīto. Es zinu, ka drīz atkal iestāšos vietā ko iemīlēšū un dzīve rādīs kas notiks tālāk!

1

1 hour ago, Peteris_Skidrinskis said:

Priecajos kevin ka esi latvietis.

acimredzot mums jaiet satuvinaties, lai varam klut draugi

Piekrītu!

0

Sākumā domāju, ka būs interesants stāts. Tiku pusceļa un sapratu, ka biju uz dirsas. Sen šitā nebiju smējies.

0