Jump to content
Emanuel

(F/New) lūgums tākā visiem foruma lietotājiem atsaukties uz šo ieteikumu topic

Recommended Posts

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: Kriksis

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ierosinājums, Ieteikums

Kuru funkciju būtu nepieciešams pievienot?: 
Tākā pedējā laikā reāli nav ideju ko pilnveidot iekš servera, tad ir reāli jums iespēja ierakstīt šajā topic idejas, ko jūs gribētu šajā serverī lai tas piesaistītu jūs pašus un citus.. jo pirms liks iekš servera ir vienmēr aptauja vai tas ir vajadzīgs un tad tiek ievietots iekš servera..
Tākā katrs kas izlasa šo,tad ieraksta komentāru lai būtu jums piesaistošas iespējas iekš servera.. varbūt bik bezjedzīgi uzrakstīju šo visu, bet dodat savas idejas iekš ši posta un lai @Baby lemj ko ievietot, ko izņemt vai mainīt kādas lietas, lai būtu tauta un būtu jautrāk visiem kopīgi. 

Kā strādātu funkcija?: Īsti nav idejas kā tas strādātu ,jo tas būtu jaizlemj citiem kas ierakstītu šajā topic savas domas.

* Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: izskaidroju jau.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Uztaisīt to racing trasi, kuru pirms šī lielā bug fix menti ar barjerām taisīja. Neko daudz tur nevajag, vnk salikt barjeras, lai paliek visu laiku. Un katru nedēļu 1-2x uzrīkot eventus ar paziņotiem datumiem un laikiem, lai vismaz tad arī cilvēki savācās un ir. 

Vispār ieteikums, pārtaisīt LV par tādu eventu pilsētu. Ar trasēm, u.tml.

Un visiem - adminiem, spēlētājiem aktīvi iesaistīties arī forumā, dažādos postos, shoutboxā, lai cilvēki redz, ka te viss notiekās. Nekas jau nenotiks no zila gaisa.

Labots , laboja YuntioR
  • Perfekti 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 stundu atpakaļ, YuntioR teica:

Uztaisīt to racing trasi, kuru pirms šī lielā bug fix menti ar barjerām taisīja. Neko daudz tur nevajag, vnk salikt barjeras, lai paliek visu laiku. Un katru nedēļu 1-2x uzrīkot eventus ar paziņotiem datumiem un laikiem, lai vismaz tad arī cilvēki savācās un ir. 

Un visiem - adminiem, spēlētājiem aktīvi iesaistīties arī forumā, dažādos postos, shoutboxā, lai cilvēki redz, ka te viss notiekās. Nekas jau nenotiks no zila gaisa.

Tas 2. Norm izliekas

• Patīk 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
49 minūtes atpakaļ, Sniegs teica:

Reklamēt serveri vajag. Vecie spelētāji maz ir palikuši. Vajag reklāmu, lai kaut vai mazie kinderi nak. Lai ir vismaz kāda aktivitāte

Šo serveri diezgan daudzi zin, pat tie paši, kas MTA spēlē. Drāmu/antireklāmu un citu iemeslu dēļ, bet ir tas prikols, ka MTA paliek MTA.. Jā, ir daži kas atnāk un domā, ka viss tiks pasniegts ar topikiem automātiski, kā MTA to dara. Ir arī prikols, ka tu vari cīnīties ar to miseni, bet tur izredžu ir maz. Labāk ir panīdēt 0.3.7 versijā par hph un negodīgajiem spēlētājiem. Labāk ir panīdēt par tukšu serveri bez skriptiem, toties tas nepiš galvu un nesagrūtina spēlētāju. Labāk ir pabugot naudu un bezjēdzīgi to turēt, justis boss un neko nedarīt lietas labā.

Cik reizes jau esmu uzklausījusi veidokļus, apdomājusi tos. Updates vairs te nelīdz, eventi un roleplay vēl var glābt, bet lielāko fan/player base dod paši čīteri, tie, kas sēž ar 100 multi un karo par kubiem, tad chatbox viens otru nodiršot.

• Patīk 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
3 stundas atpakaļ, YuntioR teica:

here goes DP, bet lai arī tu redzi atbildi, ierakstīšu vēlreiz.

Izveidošu uz brīvdienām vienu sūdu, kur tu vari izaicināt savu draugu ar komandu un jums ir atskaite un varat sacensties uz atzīmējumu. Tā pati funkcija un par tām trasēm ir tā, ka kādam vajag apsēsties un viņas uzmapot, jo es neredzu jēgu tagad aizlikt pusi lv, lai vien varētu tur dragāt. tieši par šo variantu varu pateikt, ka liela daļa ls ir dead un tur arī to var veikt, gar china town un uz beach pusi.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
16 stundas atpakaļ, Kaliforņa teica:

Banu restarts varētu izlabot situāciju.

līdz brīdim kamēr visi atkal banus paraus :d

Par tēmu vajadzētu ielikt /sex komandu

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
41 minūtes atpakaļ, -Quanz teica:

līdz brīdim kamēr visi atkal banus paraus :d

/rape and welcome.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
3 stundas atpakaļ, -Quanz teica:

tā jau ir izvarošanas komanda ne seksa, ar /sex komandu varētu būt animācija ka to dara....

Animāciju nav iespējams vardarbīgi uzlikt, izmanto vienu pozu, partneris otru un izklaidējies.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
9 stundas atpakaļ, -Quanz teica:

fujak cik tev gadu.

•  Weekly paintball turnīrs. Lielākā daļa geimeru grib šaut? Lūk - risinājums. Serverī būs spēlētāji un, cerams, daļa apmierināti.
  • Kaut kādi pasākumi/eventi. Iepriekšējā sezonā konvojs bija diezgan interesants.
  • Patīk 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Pa lielam viss, ko augstāk uzrakstīja varēja būt pieprasījums no spēlētājiem. Trase? RP pieprasījums. PB Turnīrs? Savāc draugus un ej iekšā. Eventi? Ne tik ļoti ierasts SA:MP, bet MTA spēlētāju grupas organizē individuāli pasākumus/turnīru. Šeit, protams, vieglāk ir čīkstēt, ko vēl ielikt, ko darīt.  Smieklīgākais ir tas, ka tik bezjēdzīgu ierakstu uztaisīja, nevis kaut kāds jauniņais, bet cilvēks, kurš ir Administrators, jo pats nevar savilkt divus punktus kopā. Un jā ļoti labi, ka apspriedāt vai ielikt tik ļoti fundamentālo komandu /sex, jo šis ieraksts 100% bija vērts, lai vispār pie tā atgrieztos. Pārtulko serveri un pārdod kā resursu, pārdod daļu latviešiem un sāc ar starta kapitālu citā virzienā, paturot tiesības par šo sistēmu. RP nav īsti vērts, atver pirmie latviešu freeroam vai ko tam līdzīgu. Ideja random, bet tajā pašā laikā labāka par visām augšējām.

• Patīk 1
  • Perfekti 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
On 09/09/2021 at 17:02, -Quanz teica:

tā jau ir izvarošanas komanda ne seksa, ar /sex komandu varētu būt animācija ka to dara....

lol

And that's all I have to say about that

Labots , laboja winDeN-

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Esmu pavadījis ganjau ka ap 3k stundām MPSA, un esmu izmēģinājis probably visu iespējamo, tas ir reali vienīgais iemesl kāpēc nav vēlmes spēlēt, es tiešām nezinu kādu ieteikumu var ieviest lai cilvēkiem reali būtu vēlme atgriezties sampā.

Es saprotu ka Agnese projektu uztur tikai JO VĒLĀS, bet imo GTAV right now ir legit vienīgais veids kā paglābt šo projektu no complete izmiršanas (kas ir grūti, laika ietilpīgi u.t.t.) bet rekur tikko Owlgaming GTAV gamemode tika releasots publikai, kur ir problēma (JA NESKAITA LAIKU - nav oblegāti viss jātaisa 12 stundas dienā nonstop) to pārtulkot un sākt pilnveidot.

( @Baby ja nu ir interese (https://github.com/OwlGamingCommunity/V) tas gamemode ir actually decent un playable, stāv uz RAGEMP kas imo. ir much better kā FiveM, un ir diezgan nice overall.)

Nu nav SAMPs vairs dzīvs, nevis tāpēc ka "dead game" "noiets etaps" or whatever, bet drīzāk jo viss iespējamais ir izdarīts, realistiski ir 3/4 lietas kas man sampā liekas jautri, ieiet mentos paķert kādu, ieiet "gangā" un iet pašaudīties (cause fun n all), vai arī rpot, kas pa lielam nenotiek jo viegli sakot sampā nav ko rpot, nav tādu opciju, jā var uztaisīt situāciju tur mašina salūza, laupīšana or whatever, bet imo GTAV pašlaik vienkārši ir vairāk opciju, spēle ir attīstīta etc.

Labots , laboja moose
  • Patīk 3

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
15 stundas atpakaļ, moose teica:

Esmu pavadījis ganjau ka ap 3k stundām MPSA, un esmu izmēģinājis probably visu iespējamo, tas ir reali vienīgais iemesl kāpēc nav vēlmes spēlēt, es tiešām nezinu kādu ieteikumu var ieviest lai cilvēkiem reali būtu vēlme atgriezties sampā.

Es saprotu ka Agnese projektu uztur tikai JO VĒLĀS, bet imo GTAV right now ir legit vienīgais veids kā paglābt šo projektu no complete izmiršanas (kas ir grūti, laika ietilpīgi u.t.t.) bet rekur tikko Owlgaming GTAV gamemode tika releasots publikai, kur ir problēma (JA NESKAITA LAIKU - nav oblegāti viss jātaisa 12 stundas dienā nonstop) to pārtulkot un sākt pilnveidot.

( @Baby ja nu ir interese (https://github.com/OwlGamingCommunity/V) tas gamemode ir actually decent un playable, stāv uz RAGEMP kas imo. ir much better kā FiveM, un ir diezgan nice overall.)

Nu nav SAMPs vairs dzīvs, nevis tāpēc ka "dead game" "noiets etaps" or whatever, bet drīzāk jo viss iespējamais ir izdarīts, realistiski ir 3/4 lietas kas man sampā liekas jautri, ieiet mentos paķert kādu, ieiet "gangā" un iet pašaudīties (cause fun n all), vai arī rpot, kas pa lielam nenotiek jo viegli sakot sampā nav ko rpot, nav tādu opciju, jā var uztaisīt situāciju tur mašina salūza, laupīšana or whatever, bet imo GTAV pašlaik vienkārši ir vairāk opciju, spēle ir attīstīta etc.

Šim dodu lielu rekomendāciju, true facts.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
On 10/09/2021 at 01:35, playboi teica:

fujak cik tev gadu.

•  Weekly paintball turnīrs. Lielākā daļa geimeru grib šaut? Lūk - risinājums. Serverī būs spēlētāji un, cerams, daļa apmierināti.
  • Kaut kādi pasākumi/eventi. Iepriekšējā sezonā konvojs bija diezgan interesants.

vinam 14

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

"Pastāvēs, kas mainīsies".
Saprotu, ka topiks ir par ieteikumiem iekš servera, bet @Baby jau pati atzina, ka ar updeitiem vairs situācijai nevar līdzēt. Tāpēc arī mans ieteikums būtu pāriet uz GTA5 MP (FiveM, Rage MP). Protams, ka tas nav tik vienkārši, tas prasa daudz laika un pacietības, kā arī ir vispār tas pašam jāgrib.
Pēc maniem novērojumiem, neskatoties uz to, ka serveris lielākotiess ir tukšs, forumā joprojām apgrozās bariņš cilvēku, kurus tāpat kā mani, kaut kas tomēr piesaista šajā kopienā un liek atgriezties katru dienu, lai paskatītos vai nav noticis, kas jauns, kaut gan jau ir labi zināms, ka nekas drošvien nebūs mainījies, bet tomēr ir cerība. Jau ir redzams, ka cilvēki izrāda interesi par MPSA GTA5 veidolā un noteikti, ka vismaz daļa no šiem cilvēkiem būtu gatavi arī, kaut kādā veida iesaistīties izstrādē, research, tulkošana, mappings utml.
Kā jau @moose minēja, tam nav jābūt all-nighter procesam, var sākt ar jau pavisam vienkāršu, pre-made GM un ar laiku ieviest updeitus, kā tas līdz šim ir darīts SAMPā.

• Perfekti 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
48 minūtes atpakaļ, talavito teica:

Pēc maniem novērojumiem, neskatoties uz to, ka serveris lielākotiess ir tukšs, forumā joprojām apgrozās bariņš cilvēku, kurus tāpat kā mani, kaut kas tomēr piesaista šajā kopienā un liek atgriezties katru dienu

Nav jau arī nekāds baigi mazais bariņš, 30 purni ir diezgan, ja šeit sāktos kāda aktivitāte ar to pašu GTA5 Roleplay serveri, es domāju kad savāktos tāds skaists skaitlītis, jo tagad jau laikam ir trendā tas GTA 5 Roleplay. + ja sanāktu kādu strīmeri dabūt uz serveri, tas nozīmē kad būtu vēl vairāk tautas iekš serveri/forumu.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
Viesis
Šī tēma tagad ir aizslēgta turpmākajām atbildēm.

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.