Jump to content
Heiyjasy

Las Colinas Vagos Rebellion

Recommended Posts

*Las Colinas Vagos Rebellion*

AdjNEgzZ2X.jpeg

 

Cameron ir dzimis Los Santos 1975. gadā kādā nelegālā rajonā. Cameron draugu Thomas ,  pēc tautības bija amerikānietis.Draugs nodarbojās ar nelegālām lietām jau kopš piecpadsmit gadu vecuma , bet Cameron to nezināja. Kad Cameron bija sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu, viņa draugu nošāva kāds Krievu tautības vīrietis, kurš vēlējās atriebties viņam, to uzzinot ātri devās pie sava brāļa Chris uz Los Santos otru galu.

images.jpg

 

* Desmit gadus vēlāk *

Cameron ir sasniedzis divdesmitastoņu gadu vecumu. Dzīvo kādā mājā iekš Los Santos'a ar saviem draugiem un bandas biedriem.Banda nodarbojas ar nelegālajām lietām.Banda ļoti izsplata narkotikas ,ka ari ieročus pa visu Los Santos ,bet nepatīk ļoti izsbraukt no sava rajona ,lai nesastaptu policistus ,jo ļoti ienīst tos un vienmērt ,ka satiek mentus tas beidzās slikti labākajā gadijuma paši ir dzīvi un menti miruši ,bet sliktākajā kāds biedris ir nošauts.Seko sava drauga pēdām, nelegālajā dzīvē.Ar saviem angļu tautības puišiem ir izveidojuši nelegālu organizāciju ar nosaukumu ''Las Colinas Vagos Rebellion'', kurā galvenais ir pats Cameron ,bet nejau viens pats viņš var vadīt visu bandu ,tāpēc viņa brālis Chris bieži vien pārņem viņa vadību.

*Las Colinas Vagos Rebellion*

images.jpg

Katru dienu Las Colinas Vagos Rebellion biedri iziet savā ielā un katru rītu izstaigā un apskata vai nekas nav aizstiks un vai viss ir pa vietām ,ja kautkas ir noticis viņi nekad to neatstāj ,ka ir vienmērt atriebj jebkuru nodarījumu,ja kādu biedru nošauj vai ,kāds ievaino ari to vienmērt atriebj jebkāda veidā kaut vai visi tiek beigās nošauti ,bet viņi vienmērt visu nodara līdz galam.Viņi pārsvarā uzsturās savā rajona ,ja ir kāds darbiņš tad tikai izbrauc no sava rajona.Protams bandai vaig naudu priekš ieroču iegādāšanās ,tāpēc bieži vien apzoga kādu bagātu māju vai personu vai pat kādu veikaliņu.

 

 

  • Patīk 1

Izplatīt šo publikāciju


Link to post
Izplatīt citās vietnēs

  • Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

    Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.