Jump to content
  • 0
Baby

Aptauja par CBUG/Lietotāju grupām/Nelegālām organizācijām.

Aptauja par CBUG/Lietotāju grupām/Nelegālām organizācijām.  

27 lietotāji nobalsoja

1. 1. Vai atļaut C-BUG?

• Atļaut tikai teritoriju karos.
      11
    • Atļaut visur.
      2
    • Aizliegt.
      14
  2. 2. Ieviest forumā daudzkrāsainas līderu grupas?

• Jā, par.
      18
    • Nē, pret.
      9
  3. 3. Organizācijām nepieciešams vismaz 1x nedēļā ielikt roleplay situāciju?

• Jā, par.
      11
    • Nē, pret.
      10
    • Nav viedokļa
      6
  4. 4. Fermeru darbs?

• Jā, par. Valsts darbs
      15
    • Jā, par. Organizāija
      9
    • Nē, lieki
      3

Jautājums

Sveiki,

Pirmkārt, ļoti daudzi cilvēki atkal vien sūdzās par C-BUG, daži irpar un daži ir pret, tāpēc veidoju aptauju par to.

Otrkārt, vai ir nepieciešams ieviest krāsainas grupas organizāciju līderiem?

Treškārt, vai vajadzētu ieviest noteikumu nelegālajām organizācijām reizi nedēļā publicēt roleplay situācijas? (Neļaut roleplay pazust!)

Fermeru darbs (zogu ieteikumu, jo mani visi īstenoti un citur to nerealizēs kā te) ..

Vai kā valsts darbu, vai kā organizāciju, kuriem uzdevums būtu veidot visa tipa narkotikas. 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

9 atbildes uz šo jautājumu

Recommended Posts

• 0

par to anti cbug būtu vislabāk, ka nebūtu viņa, bet ja admins redzētu ka kāds cbugo, tad automātiski banotu.. jo reizēm vismaz man kaitina tas anti cbug un par croll tas pats, vienīgi pb varētu viņus izmantot. Par visām pārējam idejām esmu par..

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
  • 0

1) Ir tāda lieta kā auto-C un visādi citādi mošķi, kas kombinācijā ar to ir vienkārši vēzis. Es nezinu vai tas ir loģiski atļaut to, ja uz doto brīdi Administratori nevar izkontrolēt pamata lietas. Tikai lielāks bardaks būs, vairāk sūdzību un neapmierinātu cilvēku. Lai paliek kā ir ar to funkciju pieejam tikai PB. Ja grib tik ļoti arī karos, tad lai ir iespēja balsot. Atsaucoties uz manu iepriekš rakstīto ideju. Par to jau diskutējām ŠEIT un mana ideja saņēma samēra okei atbalstu, bet nekas tā īsti arī nenotika.

2) Var, bet funkcijas nekādas, tāpēc pret.

3) Neviens šeit nespēlē RP dēļ, tāpēc pret.

4) Domes darbs.

Labots , laboja CIFFON

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
  • 0

1. Nav īsti viedoklis.

2. Var

3. Jā, visām to vajag. Un ieiekot,m savas orgas topicā bildes/video ar rp ir iespējams dabūt kaut ko labu priekš organizācijas/atlīdzību. Vai ieročus, bruņas, naudu, kādu transportu jaunu?

4. Tie darbi jau tā, manuprāt, ir daudz. Nevajag steigties ar to.

Labāk uztaisīt to trasi Las Venturasā, kuru taisīja iepriekš eventiem un menti ar roadblockiem, bet ar mappingu un arī uztaisīt tur konkursus.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
  • 0

1. Atļaut tikai terrās, mafbizzos lai paliek aizliegts.

2. Būtu noderīgi.

3. Nobalsoju jā, bet šaubos vai kādam būs motivācija rakstīt rp. Ja arī ievieš šo, tad vajadzēs kaut kādu sodu, ja nav izveidots tas roleplay.

4. Jā. Bet kā vēl viens haltūrdarbs.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.