Jump to content
-Quanz

Ieteikums par lodēm

Recommended Posts

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz ierosinājumu: Calvin

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ierosinājums, Ieteikums

Kuru funkciju būtu nepieciešams pievienot?: Uzlikt atpakaļ ka var /sellgun un 500lodes, nevis tikai 50, citādi dafiga wepi aiziet, kā arī uzlikt atpakaļ m4

Kā strādātu funkcija?: Daudz labāk, un bandām būtu vieglāk

* Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama esošā funkcija: nop

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
2 stundas atpakaļ, Baby teica:

Nē, kam tev patronu pakas domātas.

Pirms tam es uzliku vairāk, jo wepi zuda.

un m4 nekad bandām nav bijuši wtf

Tieši tā, nesaprotu šito nonsense

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Kāds sakars bla, Deagle 50 lodes, /reload +20 lodes = 70lodes, tu iztērē 2 materiālus, lai dabūtu 70 lodes wtf, un m4 tas pats /sellgun 50 un /reload 120, 2x aizbrauc uz mbizzu nobērt un atkal 2 materiāli pa pipelēm

• Šokēts 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Es domāju ka tas ir pa visam loģiski, ka tu dabū ierocu ar vienu magazīnu (m4 ar 50 lodem). Protams atsevišķi iegūsti papildu magazīnes(ieroču kastes). Un lai šīs lodes iegūtu ir izveidota ložu fabrika. Tas ir tikai loģiski esmu par šo Agneses ideju. Bet vajadzētu sellgun ar 50 lodem m4 un diglam max 20 lodem. Un tad ložu kastēs. M4 lodes 200 un diglam 40 lodes no katras kastes

• Patīk 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
2 stundas atpakaļ, Zayka teica:

Kāds sakars bla, Deagle 50 lodes, /reload +20 lodes = 70lodes, tu iztērē 2 materiālus, lai dabūtu 70 lodes wtf, un m4 tas pats /sellgun 50 un /reload 120, 2x aizbrauc uz mbizzu nobērt un atkal 2 materiāli pa pipelēm

priekš kam tad ir rūda domāta un visas pārējas fabrikas? Lai tu kaut ko darītu. Neviens tevi nespiež sēdēt bandā/mafijā.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

ar limitetam lodem varētu būt pat interesantāk. aizbrauc ar 50 puļām, either u make them count or pēc tam sāc hujārīties ar rokām vai beisbola nujām, butu melee kkads tolks vismaz

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
4 stundas atpakaļ, Sniegs teica:

Es domāju ka tas ir pa visam loģiski, ka tu dabū ierocu ar vienu magazīnu (m4 ar 50 lodem). Protams atsevišķi iegūsti papildu magazīnes(ieroču kastes). Un lai šīs lodes iegūtu ir izveidota ložu fabrika. Tas ir tikai loģiski esmu par šo Agneses ideju. Bet vajadzētu sellgun ar 50 lodem m4 un diglam max 20 lodem. Un tad ložu kastēs. M4 lodes 200 un diglam 40 lodes no katras kastes

Piekrītu. :pray:

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

/craftgun < dzīve vienkāršāka.

Apbrīnoju joprojām tos, kuri tā vietā lai 1 komandu 3 sekundēs uzrakstītu, izmanto /sellgun, tad ieroča id, tad lodes, tad spēlētāja id, tad cenu.. lame

katrā ziņā, komanda /sellgun nešķiro lodes daudzumu, kad tu ieroci izveido. 

Atkārtoju, sākotnēji bija plānota tāda sistēma, bet sakarā ar ieroču zušanu, uz laiku bija uzlikts lieāks patronu limits.

nav tik traki. Viena atvere ir redzama šeit:

https://sampwiki.blast.hk/wiki/Weapons

image.png

Manuprāt pat es tik maz neliku, bet ir /craftgun m4 un ak 100 lodes.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 stundu atpakaļ, Baby teica:

/craftgun < dzīve vienkāršāka.

Apbrīnoju joprojām tos, kuri tā vietā lai 1 komandu 3 sekundēs uzrakstītu, izmanto /sellgun, tad ieroča id, tad lodes, tad spēlētāja id, tad cenu.. lame

katrā ziņā, komanda /sellgun nešķiro lodes daudzumu, kad tu ieroci izveido. 

Atkārtoju, sākotnēji bija plānota tāda sistēma, bet sakarā ar ieroču zušanu, uz laiku bija uzlikts lieāks patronu limits.

nav tik traki. Viena atvere ir redzama šeit:

https://sampwiki.blast.hk/wiki/Weapons

image.png

Manuprāt pat es tik maz neliku, bet ir /craftgun m4 un ak 100 lodes.

Agnes. Lūdzu izveido tā ka ieroci ar craftgun dabu tikai vienu atveri. Bet tajas kastes 4x vairak lodes. Piemeram M4 ar craftgun 50 lodes un pieliekot klat kasti 200 kopaa 250 lodes.  Diglam 7 lodes plus 4x vairak 28 lodes. 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Tak ko Jūs mani heitojat par šo ieteikumu? Visam nav jābūt kā dzīvē, bet nu arī neko nesaku, ja šeit ir viss kā dzīvē, es tik iesaku ka tās 500lodes būtu labāk, nevajag uzreiz heitot, vai braukt augumā...

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
3 stundas atpakaļ, Cortezs teica:

Tak ko Jūs mani heitojat par šo ieteikumu? Visam nav jābūt kā dzīvē, bet nu arī neko nesaku, ja šeit ir viss kā dzīvē, es tik iesaku ka tās 500lodes būtu labāk, nevajag uzreiz heitot, vai braukt augumā...

Nu neņem pie sirds:heart:

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
2 stundas atpakaļ, Zayka teica:

@Baby ja jau šito pielīdzini RL, tad mosk cbug arī?

Kur tas tiek pielīdzināts RL?

Komanda /craftgun tiek pielīdzināta RL. Nezināju, ka, tavuprāt, /craftgun ir tikai /mafbizz pielietojums.

Tas, kā tu savas lodes izveido vai izmanto teritoriju karos, mani neinteresē! Mafbizz un Capture ir pēdējā lieta, kas mani interesētu.

Neredzu tolku arī šeit kaut ko par lodēm streņot, kad vidēji cilvēkam ir 2000 lodes visur sabāztas, kur vien iespējams > somas, storage un tolaik trunki (bagāžnieki).

Atkārtoju, ka ir patronu fabrika, bruņu fabrika, karjera. Ieroči nezūd, lodes ir pašlaik gandrīz visiem kā unlimited.

Viens piemērs ielikts bildē. Tāpēc tika izņemts /trunk.

image.png

Atcerēsimies, ka ir Role-Play serveris, kurā nav prioritāte dabūt 500 lodes ierocim ar vienu komandu, bet gan jēga to iegūt.

Neviens nespiež doties karot. Tas tiek ieviests, jo standarta latvietis nevar iedomāties savu dzīvi bez tā.

Tāpat, ja lodes ir tik ļoti žēl pazaudēt, tad varbūt dodies 1x uz karu? uz pēdējām 120/60 sekundēm.

Nākamais ieteikums būs > Palielināt transportu skaitu, jo netiek normāli uz terru/karru, jo izlieto visas pirmajās sekundēs.

• Paldies 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
11 stundas atpakaļ, Zayka teica:

@Baby ja jau šito pielīdzini RL, tad mosk cbug arī?

kurs cbugo ble, atsuti vidaku kadu, vienigais kam tu darisi par sliktu, ir masha, no tava RM, nedomaju ka vajaga, joa anti cbug sapista sistema

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
Viesis
Šī tēma tagad ir aizslēgta turpmākajām atbildēm.

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.