Jump to content

Reģions: Red County

Baby

Informācija par custom objektiem/skiniem

Recommended Posts

Atgādināšu.

Tātad, custom skini nāk bonusā, ja pērc kaut ko vērtībā virs 2.50 vai arī ja serverī ir 20 līmenis (Līmeņi tiek atņemti un iemainīti pret izskatu).

Izskats ir unikāls un viņš netiks dots citiem spēlētājiem, bet to var izmantot nepieciešamības gadījumā.

Par objektiem - Es drīzumā plānoju ievietot atpakaļ objektus kā maskas, rokas objektus un citas lietas.

Piemēram,  Maska zemāk ( Kā tests, tiks ielikti rītdien, atradīsies pie brillēm, lai cilvēkiem ir priekšstats par 0.3.DL funkcionalitāti un labumiem)

Ielādēšana serverī notiek vienu reizi.

image.png

• Thanks 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
On 24/05/2021 at 09:23, Mercury teica:

Domāju uzlikt nedaudz mazāku to līmeni kuru noņems nost, bet tā ļoti forši.

Nē, man nav jēga likt mazāku līmeni, jo visiem ir iespējas pildīt /daily uzdevumus un man nav vēlmes likt cilvēkiem, kuri nav pierādījuši sevi serverī. Skins ir unikāls vienam un tas paliks.

Ja tu vari nosēdēt līdz 20 līmenim (vidēji aktīvam mpsa spēlētājiem ir 17 līmenis), tad tu esi tiesīgs iegūt apbalvojumu. 

Pirms tam bij 30 lvl, samazināju uz 20.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.