Jump to content

Reģions: Red County

Baby

Update 22.05.2021

Recommended Posts

Labvakar,

Ziņoju vēlreiz - Mēs pārcēlāmies uz Red County (neatgriezīsimies atpakaļ uz LS sakarā ar tautas skaitu).

Organizācijas, Biznesi un mājas ir izmētātas pa 4 pilsētām - Dillimore, Blueberry, Montgometry, Palomino Creek

Pašlaik serverī nav ieliktas Mafijas. Mafiju līderiem ir jāparāda organizācijas vēlamā vieta un tiks uzlikts!

Serverī nav ievietots:

• Billboard
  • Karjera - Orgļrača darbs
  • Degvielas rūpnīca
  • Tālbraucēji
  • Basketbols
  • Koferi

Tāpat arī netika dzēstas mājas, garāžas. Tiek dota viena nedēļa laika, lai visu pārceltu.

Pārcelšana ilgs vismaz vēl nedēļu. 

Ir iespējas nopirkt savus custom skinus, cenā 2.50 vai arī serverī 20 LVL.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update 3:17 AM, 23.05.2021

Ieviests:

• Koferi,
  • Mašīnas atslēgas
  • Karjera gan rokot, gan atpakaļ traktori (vecā vietā)
  • Medellin Cartel lokācija
  • Russian Mafia lokācija
  • Like 1
  • Love 3

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 stundu atpakaļ, Gonza teica:

taisi mta serveri un miers, latviešu samp playerbase ir dead

Vovo. Kad nu audika musaru, kurā spēlēja ap 80 spēlētājiem sadalīja divos+ serveros, kur katrā kapāja 30-40, un kuri pamazām izmira, laiks iznīcināt arī MTA. Do iiiiit :mhm:

• Like 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
54 minūtes atpakaļ, YuntioR teica:

mpsa ir, bija un būs labākais lvrp serveris. To pierāda spēlētāju rekords +240 bija?.

Tu nedaudz atgādini pārlaimīgu krievu 9. maijā, kura vienīgais īstais lepnums ir notikums, kas bija gandrīz 80 gadus atpakaļ un mūsdienās vairs praktiski nav būtisks un principā neko vairs neietekmē - gluži tāpat kā spēlētāju skaits hz pirms cik gadiem, ņemot vērā, ka tagad, šajā dienā, mūsdienās šeit (vai vispār jebkurā citā LV samp serverī) nav vairāk par 20 cilvēkiem vienlaicīgi :D

Laiks iet uz priekšu. Protams, ir stilīgi, ja pats proti tur tos skriptus rakstīt utt. - tas ir tikai apsveicami. Bet gluži tāpat kā tavu 95 gadīgo vecmāmiņu, tā arī vecu spēli - nav jēgas turēt pie dzīvību uzturošiem aparātiem, jo laiks ir vnk beidzies un tur neko izdarīt vairs nevar. Normāls roleplay sākās, manuprāt, no vismaz 40 cilvēkiem serverī, kas šeit vai jebkurā citā LV serverī nu jau kļūst par slapjo sapnīti.

Ja tā paskatās uz ārzemju serveriem, tad, godīgi sakot, ir tīri nice, kas šeit ir sataisīts, ņemot vērā, ka ārzemju serverus pārsvarā taisa developeru komanda ar 5+ cilvēkiem nevis 1 vai 2 cilvēki, kuri pieķerās serverim reizi nedēļā pēc darba uz pāris stundiņām :D Bet nu noliegt to, ka samps ir dead, ir kinda dzīvošana kā strausam ar galvu zemē, sakot, ka viss ir kārtībā.

..vai arī 

TAISISIM UPDEIT TAGAT

WNK WASARA SAKAS

UN UN UN EXAMENI

SKOLA TAPETS CIUVEKI

NEKAPA BET RUDENI

TIESAM KAPAS GODA WARDS

Labots , laboja winDeN-
teksts salikts tā, lai redz geju karoga krāsas. hehe lol xd
  • Haha 2
  • Thanks 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
2 minūtes atpakaļ, winDeN- teica:

Tu nedaudz atgādini pārlaimīgu krievu 9. maijā, kura vienīgais īstais lepnums ir notikums, kas bija gandrīz 80 gadus atpakaļ un mūsdienās vairs praktiski nav būtisks un principā neko vairs neietekmē - gluži tāpat kā spēlētāju skaits hz pirms cik gadiem, ņemot vērā, ka tagad, šajā dienā, mūsdienās šeit (vai vispār jebkurā citā LV samp serverī) nav vairāk par 20 cilvēkiem vienlaicīgi :D

Laiks iet uz priekšu. Protams, ir stilīgi, ja pats proti tur tos skriptus rakstīt utt. - tas ir tikai apsveicami. Bet gluži tāpat kā tavu 95 gadīgo vecmāmiņu, tā arī vecu spēli - nav jēgas turēt pie dzīvību uzturošiem aparātiem, jo laiks ir vnk beidzies un tur neko izdarīt vairs nevar. Normāls roleplay sākās, manuprāt, no vismaz 40 cilvēkiem serverī, kas šeit vai jebkurā citā LV serverī nu jau kļūst par slapjo sapnīti.

Ja tā paskatās uz ārzemju serveriem, tad, godīgi sakot, ir tīri nice, kas šeit ir sataisīts, ņemot vērā, ka ārzemju serverus pārsvarā taisa developeru komanda ar 5+ cilvēkiem nevis 1 vai 2 cilvēki, kuri pieķerās serverim reizi nedēļā pēc darba uz pāris stundiņām :D Bet nu noliegt to, ka samps ir dead, ir kinda dzīvošana kā strausam ar galvu zemē, sakot, ka viss ir kārtībā.

..vai arī 

TAISISIM UPDEIT TAGAT

WNK WASARA SAKAS

UN UN UN EXAMENI

SKOLA TAPETS CIUVEKI

NEKAPA BET RUDENI

TIESAM KAPAS GODA WARDS

chill out bruh, parak daudz iespringsti rakstot xd xd nu tad ej prom, kas tev trauce lmao, ja jau ir dead, a tu vel seit sedi lolix

+ tas nemaina faktu ka mpsa vienmer ir bijis on top starp parejiem lv mesliem

Labots , laboja YuntioR

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
6 minūtes atpakaļ, YuntioR teica:

chill out bruh, parak daudz iespringsti rakstot xd xd nu tad ej prom, kas tev trauce lmao, ja jau ir dead, a tu vel seit sedi lolix

+ tas nemaina faktu ka mpsa vienmer ir bijis on top starp parejiem lv mesliem

ja es teu trauceju ar raxtito ei prom xdxdxdxdxd

forsi uztajsi karogu ar to datumu un iespraud seu pagalma laj wisi redz

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
29 minūtes atpakaļ, winDeN- teica:

..vai arī 

TAISISIM UPDEIT TAGAT

WNK WASARA SAKAS

UN UN UN EXAMENI

SKOLA TAPETS CIUVEKI

NEKAPA BET RUDENI

TIESAM KAPAS GODA WARDS

Man liekas tu bik nesaproti šī servera jēgu šobrīd. Cik saprotu @Baby neintresē cik cilvēki šeit ir pašlaik, šis serveris ir hobijs, vai iespēja nosist brīvo laiku. Tas, ka paši cilvēki, kas ir serverī izdomā dažādus ieganstus kapēc cilvēku tik maz, ir saprotami, jo daži vēl tic, ka te spēlēs ahuena daudz. Es arī neticu, ka te reiz spēlēs 20+ spēlētāji un on būs patstāvīgi kādi 10, tas nav iespējams. Bet man patīk kopiena, kas te ir, ir fun pačatot, dažkārt paerpot, paskatīties kā cilvēki svīst, lai noliktu šo projektu. 

Tiešām nesaprotu kapēc tu te atrodies, lai noliktu Agneses hobiju? Tik pat labi vari aiziet uz sportacentrs.lv un pievienoties komentāriem, tur, jo viņiem arī patīk nolikt citus cilvēkus sēžot krēslā neko nedarot. 

• Like 2

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
2 minūtes atpakaļ, Plikas_Vecenes teica:

Man liekas tu bik nesaproti šī servera jēgu šobrīd. Cik saprotu @Baby neintresē cik cilvēki šeit ir pašlaik, šis serveris ir hobijs, vai iespēja nosist brīvo laiku. Tas, ka paši cilvēki, kas ir serverī izdomā dažādus ieganstus kapēc cilvēku tik maz, ir saprotami, jo daži vēl tic, ka te spēlēs ahuena daudz. Es arī neticu, ka te reiz spēlēs 20+ spēlētāji un on būs patstāvīgi kādi 10, tas nav iespējams. Bet man patīk kopiena, kas te ir, ir fun pačatot, dažkārt paerpot, paskatīties kā cilvēki svīst, lai noliktu šo projektu. 

Tiešām nesaprotu kapēc tu te atrodies, lai noliktu Agneses hobiju? Tik pat labi vari aiziet uz sportacentrs.lv un pievienoties komentāriem, tur, jo viņiem arī patīk nolikt citus cilvēkus sēžot krēslā neko nedarot. 

"kapēc tu te atrodies, lai noliktu Agneses hobiju?"

1 stundu atpakaļ, winDeN- teica:

Protams, ir stilīgi, ja pats proti tur tos skriptus rakstīt utt.

1 stundu atpakaļ, winDeN- teica:

Ja tā paskatās uz ārzemju serveriem, tad, godīgi sakot, ir tīri nice, kas šeit ir sataisīts, ņemot vērā, ka ārzemju serverus pārsvarā taisa developeru komanda ar 5+ cilvēkiem nevis 1 vai 2 cilvēki, kuri pieķerās serverim reizi nedēļā pēc darba uz pāris stundiņām

Ņemot vērā, ka atbildes uz tavu jautājumu ir redzamas jau iepriekšējā manā atbildē, neuzskatu par nepieciešamu baigi vēl kaut ko komentēt. Viss, ko vēlos teikt - tas, ka cilvēks pasaka, ka viss ir dead (kas patiesībā ir diezgan patiesi), uz ko pretī saņem visai interesantu repliku par viņa ģimeni, ir diezgan liela norāde vai nu par to, ka viss netiek stāstīts mums vai arī cilvēks cenšās melot pats sev. Ja līdz šim nav skaidrs, par ko es runāju, tad varbūt vnk carry on un neņem galvā, ko saku.

Ā, un tā atbilde bija vairāk kā ierēkšana par yuntiora kareivisko nostāju pret visu šo pasākumu. Karogs rokā un urrraaaaaaaaa!! Smieklīgi. Žēl Agneses..nedaudz :D Es vnk biju pimpis un novirzījos no tēmas, tāpēc arī varbūt nevar lāga saprast, kāda huja pēc es to visu saku :D

Jauku dienu! 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
4 stundas atpakaļ, Plikas_Vecenes teica:

Pilnīgi piekrītu Čotkas puisim. Tadēļ ka tas ir Agneses serveris un viņa jau ir zināma ilgus gadus. Viņas centību un istenībā pat mīlestību pret šo serveri var just. Tādēļ jau es pats personīgi savos 25 gados vēl slēdzu iekšā veco pc un brīvajā laikā pavadu laiku serverī. Tiešām Paldies Agnesei par to ka viņa tā cenšās

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
3 stundas atpakaļ, winDeN- teica:

Ņemot vērā, ka atbildes uz tavu jautājumu ir redzamas jau iepriekšējā manā atbildē, neuzskatu par nepieciešamu baigi vēl kaut ko komentēt. Viss, ko vēlos teikt - tas, ka cilvēks pasaka, ka viss ir dead (kas patiesībā ir diezgan patiesi), uz ko pretī saņem visai interesantu repliku par viņa ģimeni, ir diezgan liela norāde vai nu par to, ka viss netiek stāstīts mums vai arī cilvēks cenšās melot pats sev. Ja līdz šim nav skaidrs, par ko es runāju, tad varbūt vnk carry on un neņem galvā, ko saku.

Ā, un tā atbilde bija vairāk kā ierēkšana par yuntiora kareivisko nostāju pret visu šo pasākumu. Karogs rokā un urrraaaaaaaaa!! Smieklīgi. Žēl Agneses..nedaudz :D Es vnk biju pimpis un novirzījos no tēmas, tāpēc arī varbūt nevar lāga saprast, kāda huja pēc es to visu saku :D

Jauku dienu! 

kads kareivigais noskanojums, vienigais kurs te censhas kko cinities tu esi xd xd mpsa ir un bus labakais, tu no kada cita projekta esi ka te smirdi?

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
4 stundas atpakaļ, winDeN- teica:

Jauku dienu! 

varētu tev arī uzrakstīt trīs penterus ar atstarpēm, bet netaisos.

Ne katram es atbildu rupji. Es varētu visus heiterus izbanot, bet labāk ir kad uzdirš pretī un viņš saņem to pašu patiku.

• Like 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.