Jump to content
Raul

ieteikumi

Recommended Posts

Mašīnas:

  • Gribēju sīkāk parunāt par mašīnu sistēmu, jo cik zinu rl ir pielīdzināts serverim, ātrumu ziņā.. Un arī tas ir mazliet dīvaini, ka bullets var uzvilkt tikai vien 120 km/h, bet paskatoties uz rl, tad bullets ir kaut kāds ferrari, vai lambo, kurš tiešām var uzvilkt 200+ km/h, nerunāju tieši par bullet, bet arī par citiem ātriem automobīļiem, kā infernus, hotring, turismo, u.c, jo, ja atkal paskatās uz rl, tad pat golfs 4 uzvilktu vismaz uz 160km/h, un mans ieteikums ir šāds, ka bullets var uzvilkt vismaz 180km/h, turismo 200km/h, infernus 220km/h, un pārējiem ātrajiem automobīļiem lai @Baby liek pēc saviem ieskatiem... Varbūt šie iespaidīgie cipari ir pārāk lieli un ekstrēmi, bet tas tikai būtu loģiski, jo serverī taču neliks, ka infernus ies uz kādiem 300km/h, kurš pielīdzinot rl, ir kaut kāds bugatti, utml...
  • Ienāca man prātā doma, pataisīt mašīnu sistēmu vēl interesantāku, ar tādu domu, ka varētu būt mašīnām manuālā kārba un automātiskā.. Kas būtu tikai erpiski. Ko es ar šo domāju? Es domāju to, ka varētu tos ātrumus pārslēgt ar kaut kuru pogu, pieņemsim "J", nu protams tas ir tikai tad, ja ir mašīna ar manuālo kārbu.. Un kad pērkot kādu auto no salona, tad tur varētu piedāvāt manuālo vai automātisko kārbu... Un runājot par ātruma pārslēgšanu, ja nederētu tā poga ar kuru varētu pārslēgt ātrumus, tad varētu rakstīt komandu, bet protams tad visi noteikti pirktu automātus, bet tad to komandu varētu uzlikt uz bindera, un tad būtu atvieglojuši, man personīgi labāk patiktu, ja uzliktu ātrumu pārslēgšanu ar pogas palīdzību.. Un kā tad varētu zināt kad jāpārslēdz ātrums? Uz spidometra rādītos lampiņa, ne lampiņa, bet kaut kāda atzīme kas norādītu kad jāpārslēdz ātrums. Un plus vēl varētu izdomāt tā, ka ja nepārslēdz ātrumus tad protams auto nebrauks ātrāk un tavai mašīnai sāktu iet procenti nost, respektīvi tu bojātu savu auto, kamēr viņa nobeigtos, un paskatoties uz rl, kad nepārslēdz ātrumus, tu bojā jeb lauz sajūgu... Es nezinu vai šo ir iespējams realizēt, bet tas būtu jauki, un vismaz būtu interesanti braukāt ar manuālo kārbu..

Tālbraucēji:

  • Gribu parunāt par tālbraucējiem un izteikt savas domas. Gluži gribu parunāt par tālbraucēju cenām kad nodot kravu, jo no tagadējām vispār nav nekādas jēgas, un tad arī nav jēgas no pašiem tālbraucējiem. Jūs esat redzējuši, kad kāds strādā par tālbraucēju, izņemot kad ir misija? Neviens nestrādā par tālbraucēju, jo kā jau teicu cenas ir par maz, un mans ieteikums būtu tāds, lai cenas uzliek stipri augstākas, un varbūt tad, kāds vēlēsies strādāt par tālbraucēju, jo nu sākumā kad esi tikko reģistrējies un sāc strādāt par tālbraucēju, tad Tev ir kaut kādas 60prasmes tikai...,, un tu vari iekraut tikai 60tonnas, un ja Tu ved no vecās karjeras uz jauno, tad Tev iedod tikai kaut kādus nieka 80$, precīzi neatceros.. Un kāds tolks? Tāpēc mans ieteikums ir tāds, lai cenas uzliek vismaz par 60tonnām 300$, un, kad esi izkrāvis kravu jaunajā karjerā, tad varētu tur pat paņemt kravu un vest uz veco karjeru, jo kad esi izkrāvis kravu un braukt atpakaļ uz veco karjeru bez kravas, nav izdevīgi..

Kokzāģētava:

  • Gribu protams parunāt par kokzāģētavas darbu. Tad, kad sāc strādāt, Tu protams aizbrauc pie kokiem, nozāģē tos un atved uz bāzi un nodod tos, un Tev iedod naudu... Un tad, kad Tu gribi uzreiz atkal braukt un zāģēt kokus, tie koki kaut kā mistiski ir tieši tajās pašās vietās, bet pēc būtības tur būtu jābūt celmiem, ja protams atkal paskatās uz rl... Un mans ieteikums būtu tāds, ka vajadzētu tos kokus pēc nozāģēšanas, nocirst tos celmus un iestādīt koku. Celmu nozāģēšana vai nociršana, ilgtu arī kaut kādas 15sekundes, bet koku iestādīšana ilgu mazliet ilgāk, piemērām 2-3minūtes, nu protams rl koki aug vairākus mēnešus, bet šis ir serveris un šeit ir savādāk. Un kad Tu sāktu stādīt kokus, ķipa visās vietās kurās tika nozāģēti koki, iesēj sēklas un tad, uz ekrāna sāk skaitīt 2-3minūtes, līdz visi koki reizē izaug.. Un par to celmu ciršanu un koku stādīšanu Tev papildus samaksātu, un celmu ciršana un koku zāģēšanu, varētu vēl ielikt misijās

 

  • Thanks 1

Izplatīt šo publikāciju


Link to post
Izplatīt citās vietnēs

Par mašīnu ātrumu mainīšanu nepiekrītu,  visām mašīnām ir attiecīgi ātrumi, kāda jēga visām mašīnām pacelt ātrumu? Tagad ar pašreizējiem ātrumiem nevarat savaldīt viņas. Nesaskatu jēgu manuālajām kārbām.

Sākumā tālbraucējos maksā ļoti maz, ar katru jaunu tālbraucēju ceļu palielinās samaksa par to kravas nodošanu, vedā kravas un pelnīsi normāli.

Par koku iestādīšanu varētu būt interesanti.

Izplatīt šo publikāciju


Link to post
Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

    Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.