Jump to content
Plikas_Vecenes

[PAMĀCĪBA] Pelmeņu cepšana.

Recommended Posts

Tātad pamācība kā es cepu pelmeņus, gaidīšu jūsu pamācības komentāros!

3f8d1142308f6f01ce04178f72121426.png.31af15ee6dc6d5baeb55064e7a22a839.png

Sākam ar to, ka nopērkam sev mīļākos pelmeņus. Es esmu iecienījis pelmeņus rūķīši, bet der arī parastie mazulīši vai citi mazie pelmenīši.

LIELOS PELMEŅUS CEPT IR NELEGĀLI TIKAI JA ĻOTI GRIBAS UN NAV CITU VARIANTU!!!

Tātad pelmeņus cepam uz nelielas liesmas, es uzlieku vāku sākumā, lai viņi atkūst un tad vāku ņemu nost, lai varētu sākt iegūt kraukšķīgos pelmeņus!

22464090_Briea-gaas-pelmei-3-1.jpg.c1661e4f4d0d5752c71be04648d626c6.jpg

Cepam pelmeņus līdz tie ir riktīgi brūni kā mazi čigāniņi pagalmos (nav rasisms)

Ņemam nost no pannas un nosusinam nost no eļļas ar salvetēm, ja nav baigi daudz eļļas varam nesusināt, vienkārši pirms likšanas pakrata.

cepti-pelmeni-48466775.jpg.d1d6c82d409483d965fa0a1d37b18efb.jpg

Kad pelmeņi ir gardi un bļodā, es izvēlos īpašas sastāvdaļas, lai pelmeņi būtu izcili!

Tātad viss, kas redzams bildē liekas uz pelmeņiem, daudzums kas un kā pēc izvēles un garīga, bet zaļumi, jo vairāk jo labāk!!!

35183252_cepti-pelmeni-48466775(1).jpg.3b59fdaaec4d5be4f5d42f6843e247f1.jpg

LIEKAM RECEPTES UN LABU APETĪTI!

• Love 3

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

es parasti loti parkompliceju pelmenu cepsanas procesu, bet manuprat sanak labi, sakuma ieliek pelmenus panna uz mazas uguns, protams neduadz ella un tad pasutina kadu laicinu, lai ieksa paliek siltaka=mikstaka, tad kad pelmeni ir palikusi nedaudz soggy, pieberu sali, piparus un citronpiparus (dazreiz paprikas pulveri un cilli), tad uzgriezu lielaku uguni, lai vini paliek tjipa golden brown un pec tam pieberu kadas 4 saujas ar sarivetu sieru un nogriezu mazaku uguni, lai tas nepiedeg pie pannas pamantnes. pasniedzu kopa ar krejumu un majonezi, aptuveni 2/1 attiecība un pārspiežu pāri citronu

• Love 2

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
24 minūtes atpakaļ, Baby teica:

man nav tādu pelmeņu :(

Jā jau intervēju pāris ārzemniekus, tā esot problēma, par atsevišķu samaksu aizsūtīšu pa pastu!

7 minūtes atpakaļ, Raul teica:

es vispār nemāku cept pelmeņus :( 

šis ir vairāk nabadzīgi nekā skumji.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.