Jump to content
Baby

Update 11.04.2021 2.9

Recommended Posts

Informācija par atjauninājumiem serverī:

• Ieviesta atpakaļ komanda /status (Jau tika pielietota, bet nekur publiski neminēju, ka tika atlikta atpakaļ)
  • Mainītas ieejas biznesiem/mājam. Tagad, lai ieietu interjerā vajag spiest 'F' uz klaviatūras.
  • Offline un Online Capture. 00-16 nepieciešams vismaz viens biedrs tiešsaitē, pārējais laiks ir offline capture.
  • Iespēja apzagt biznesus ar komandu /robbiz ( no ārpuses, tāpat kā /robhouse. Skan neloģiski, bet netaisos pārveidot sistēmu, kuru neviens neizmanto!)
  • Koferus var zagt no citiem, nošaujot spēlētāju, kuram ir koferis. Koferis nokritīs un parādīsies čatā.
  • Divi jauni haltūras darbi - Kokzāģētava un Forklift darbs. Atrodas /GPS Domes darba lokācijas (Nav domes darbi; Darbi pieskaitāmi pie haltūrām)

Info: Svētdien atkārtosim Konvoja vešanu, bet šoreiz no nelegālās puses. Tāpat arī 20:00 gaidam cilvēkus uz Paint-Ball Eventu!

kofer.png

forkl2.pngforkl.pngzag.pngkokzag.png

• Like 3
  • Love 8

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
23 minūtes atpakaļ, Atty teica:

Kad būs, kāds update, kurš būs bez šaudīšanās? 

Bez šaušanas nedzīvojiet,
Bez šaušanas viss ir mazs!
Bez šaušanas dūmo krāsnis
Un maizi negriež nazis ass.

Un kāds ar atdauzītu cirvi,
Ar trulu cirvi dienas tēš,
Un dīvains apnicības velniņš
Uz spožām gardīnstangām sēž.

Un it ne velna nevar saprast,
Kāpēc uz loga puķes zied,
Kāpēc no rītiem vajag celties
Un kāpēc vajag gulēt iet.

Jo nav kas ņem un nav kas dod!
Un viens tu dzer no savas krūzes,
Viens savā maizes rikā kod,

Viens ej un pats pie sevis smaidi,
Viens savu rūpju vagu ar…
Cik daudzi cilvēki tā dzīvo,
Un izrādās – tā arī var.

• Love 1
  • Haha 3
  • Wow 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
9 minūtes atpakaļ, CIFFON teica:

Bez šaušanas viss ir mazs!
Bez šaušanas dūmo krāsnis
Un maizi negriež nazis ass.

Un kāds ar atdauzītu cirvi,
Ar trulu cirvi dienas tēš,
Un dīvains apnicības velniņš
Uz spožām gardīnstangām sēž.

Un it ne velna nevar saprast,
Kāpēc uz loga puķes zied,
Kāpēc no rītiem vajag celties
Un kāpēc vajag gulēt iet.

Jo nav kas ņem un nav kas dod!
Un viens tu dzer no savas krūzes,
Viens savā maizes rikā kod,

Viens ej un pats pie sevis smaidi,
Viens savu rūpju vagu ar…
Cik daudzi cilvēki tā dzīvo,
Un izrādās – tā arī var.

Fujax chose to speak poetry

• Haha 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 minūti atpakaļ, Ar4ijs teica:

update normix, bet offline terras vsp nada laukā, un kkas jadoma ar to ka terras nenormāli bugojas hp

hp nebugojas, pateikšu vēlreiz.

visu šo bugu padarīšanu dara tīri un vienīgi cbug/croll. 

Pamēģini normāli paterrot, kurā nav neviens cbug/croll. Tas, ka tu iešauj savā ekrānā cilvēkam, nenozīmē, ka sinhronizēs viņš tieši tāpat. 

Atsūti man vienu video, kurā tu vari pierādīt, ka HP tiešām bugojas.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
Just now, Baby teica:

hp nebugojas, pateikšu vēlreiz.

visu šo bugu padarīšanu dara tīri un vienīgi cbug/croll. 

Pamēģini normāli paterrot, kurā nav neviens cbug/croll. Tas, ka tu iešauj savā ekrānā cilvēkam, nenozīmē, ka sinhronizēs viņš tieši tāpat. 

Atsūti man vienu video, kurā tu vari pierādīt, ka HP tiešām bugojas.

Lūdzu tad aizliedz cbug/croll un bus tiras terras :) es tikai par sha tev iemetīs video kur bugojas, 

savā ekrana es redzu ka iesauju dmg ari informe un hp leka uz augsu un uz leju

• Like 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 minūti atpakaļ, Ar4ijs teica:

Lūdzu tad aizliedz cbug/croll un bus tiras terras :) es tikai par sha tev iemetīs video kur bugojas, 

savā ekrana es redzu ka iesauju dmg ari informe un hp leka uz augsu un uz leju

dmg informers nav sinhronizēts ar serveri. tev ir ieslēgts hitsound? 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 minūti atpakaļ, Baby teica:

dmg informers nav sinhronizēts ar serveri. tev ir ieslēgts hitsound? 

ir, katru reizi ir skana, iej kada banda pamegini pakarot, redzēsi ka hp nenormali bugojas del tajiem croll cbug, jaizliedz vini un jaiznem offline terras un viss bus bumbastik 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
5 minūtes atpakaļ, Ar4ijs teica:

ir, katru reizi ir skana, iej kada banda pamegini pakarot, redzēsi ka hp nenormali bugojas del tajiem croll cbug, jaizliedz vini un jaiznem offline terras un viss bus bumbastik 

90% cilvēku cbugo/crollo, tas ir kā jau ierasts. ir anti-cbug, kurš atņem pretiniekam par katru to croll-cbug -5HP. Neskaitāmas reizes esam cīnījušies pret to un ir palicis tikai sliktāk. Es saprotu nepatiku, bet vakardien, specojot Florencia vs Grove Street Gang, pilnīgi visi izmantoja to. 

Ir daļa cilvēku, kuri pasakās par to, ka atļaujam to izmantot, bet ir daļa, kuri nemāk un iesaka to aizliegt. 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

90% cilvēku cbugo/crollo, tas ir kā jau ierasts. ir anti-cbug, kurš atņem pretiniekam par katru to croll-cbug -5HP. Neskaitāmas reizes esam cīnījušies pret to un ir palicis tikai sliktāk. Es saprotu nepatiku, bet vakardien, specojot Florencia vs Grove Street Gang, pilnīgi visi izmantoja to. 

Ir daļa cilvēku, kuri pasakās par to, ka atļaujam to izmantot, bet ir daļa, kuri nemāk un iesaka to aizliegt. 

Ne nu logiski, ka mēs izmantosim, ja pret mums mums variantu nav ka iej vini cbugo atri nosauj nav norm sausas 

+ jauns bugs ka terra nomirsti esi hood un wep pazud :D 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
3 minūtes atpakaļ, Ar4ijs teica:

Ne nu logiski, ka mēs izmantosim, ja pret mums mums variantu nav ka iej vini cbugo atri nosauj nav norm sausas 

+ jauns bugs ka terra nomirsti esi hood un wep pazud :D 

bugs nav, bet ir zināma lieta, kad tu nomirsti ātrāk nekā weps saglabājas. Mums nav likts, ka serveris katru sekundi saglabā tavas lodes. Tu jau neko nezaudēji, tev tāpat ir pilns /warehouse ar ieročiem, kuriem vismaz ir jēga tad. Esmu karojusi un man viss ir palicis. Jā, ir gadījumi, kad ierocis pazūd bet tas ir /spec vai /specoff laikā. Ja esi ieroci nopircis vai savādāk pazaudējis, vienmēr atsauksimies un iedosim. :) 

Ierocis saglabājas apmēram ik 1,33 minūti, tāpat tev ir jāizšauj vismaz viena lode.

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

bugs nav, bet ir zināma lieta, kad tu nomirsti ātrāk nekā weps saglabājas. Mums nav likts, ka serveris katru sekundi saglabā tavas lodes. Tu jau neko nezaudēji, tev tāpat ir pilns /warehouse ar ieročiem, kuriem vismaz ir jēga tad. Esmu karojusi un man viss ir palicis. Jā, ir gadījumi, kad ierocis pazūd bet tas ir /spec vai /specoff laikā. Ja esi ieroci nopircis vai savādāk pazaudējis, vienmēr atsauksimies un iedosim. :) 

pilns wh ar ierociem 30 wep :D

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
1 stundu atpakaļ, Baby teica:

Ja, es nemaku izmantot to cbug, deretu aizliegt ar likumu, sods katapulta. 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.