Jump to content
Coltrane

(Unban/Server) Deivid

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Nicholas Coltrane

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Karoju pret sievietem un dabuju banu

Incidenta laiks: bez piecām sešos, trīsdesmit divās, četros.

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL 

•   F8 Ekrānšāviņš no servera :  https://prnt.sc/114zeln
  •   Ieejas Ekrānšāviņš: Man par to banu kautka peh, vnk gribu uzzinat parko bans, negribu velvienu ss taisit

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Labots , laboja Coltrane

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
5 minūtes atpakaļ, Ashe teica:

@Pacan4ik` Ja viņš ir izmantojis kādu palīgprogrammu, kas tad tā ir? Ja tu nevari raksturot, tad ir nepietiekami pierādījumi. Nekāda veida teleports šeit nestrādā

iztestēji? :D

Nē, kaut kas jau strādā.

Es teiktu patiess, bet pagaidīšu citu teiktos. Šis nav viens video, bija vairāki. 

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
Just now, Baby teica:

iztestēji? :D

Nē, kaut kas jau strādā.

Es teiktu patiess, bet pagaidīšu citu teiktos. Šis nav viens video, bija vairāki. 

Nekad nav strādājis, šeit vismaz nē, cik agrāk testēju. Te nepietiek. Viņš nokrīt tur uzreiz, un tas var notikt gan ar izkrišanu caur zemi, gan teleportu, un teleportēties nevar noteiktā spotā bez koordinātēm.

@kingofthetech atpisies ar saviem warningiem

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs
Viesis
Šī tēma tagad ir aizslēgta turpmākajām atbildēm.

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.