Jump to content
Baby

Update 04.03.2021

Recommended Posts

Sveiki, nāku klajā atkal ar update! <3

Tātad, es strādāju pie servera katru dienu, jo man ir motivācija. Man ir liels prieks, ka šie paši 20 šo novērtē! Cenšos iedziļināties kļūmēs un salabot tās. Solīju īstenot atjauninājumu? Izdarīju!

Sāksim ar galveno informāciju:

• Ieviestas ikdienas misijas /missions !! Katru dienu ir savādākas. Izdarot visas misijas (6 gb. dienā) iegūstat 30 000 sekundes klāt pie esošās līmeņu sistēmas un  25 000 $. (Aptaujā cilvēki nobalsojuši lielākoties par esošo sistēmu, tāpēc izlēmu pielikt klāt sekundes. 1 lvl = 88 000 sec; pārbaudīt sekundes var UCP).. Daily var darīt reizi dienā! 
  • Ieviesta koferu sistēma! Katras 40 minūtes serverī parādīsies koferis, kuru iespējas pacelt ar komandu /suitcase un tad nodot kādam no aktieriem, iegūstot atlīdzību līdz 3000 $. Aktieri pagaidām apgriezti stāv > salabošu.
  • Ieviesta skatuve lieldienas pasākumam pie skeitparka! (Svētdien/Pirmdien ap 20:00 pulcēšanās)

Man nāksies sabēdināt, bet vilcienu darbs izkrīt. Alternatīva: Tiks pievienoti vairāki TRAM stacijā. Katrs varēs brīvi izmantot un braukāties. Pašlaik ir uzlikts viens testam, bet būs uzlikti vēl pāris

2.png

3.png

1.png

Maza informācija:

• Tika uzlabota ieroču sistēma (Iespējams novērsts, ka tā pazūd), Atkārtošu, ka pieejamas komandas > /craftgun vai arī vecais /sellgu
  • Slimnīcai ir samainīts Maverick uz Raindance (Pieprasīts)
  • Uzlikts Delay komandai /capture un /callems
  • Ja esat miris, tad slimnīca vairs nevarēs /live, bet gan tai nāksies iekraut Jūs transportā un aizvest uz slimnīcu!
  • Labots UCP, iespējams strādā pirkšana (Ja joprojām nē, tad es to manuāli iedošu - unban/unjail/money)
  • Like 6
  • Love 7
  • Wow 1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.