Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
  • 0
Sign in to follow this  
Nobody

Stacija

LS Stacijas mappings  

45 members have voted

1. 1. Vai ir vajadzīgs jauns stacijas mappings?

Question

Sveiki. Ir radusies ideja par jaunu LS stacijas mappingu. Tagad pavisam vienkāršs jautājums jums par to. Izsakiet idejas komentāros.

• Like 1

12 answers to this question

Recommended Posts

• 2
34 minutes ago, Baby said:

precīzāk to, kurš bija 2015 gadā.

Noteikti atceros kāds pirms 5 gadiem bija mapping

• Haha 3

• 1
1 hour ago, yoet said:

Varētu realizēt kādu interesantu mappingu starp to un IGS,vai kur kur tajā kvartālā (skatīties lejā). Doma pievienot moteli,kādu bāru,izveidot dzīvojamo rajonu ar patīkamiem objekti (dzīvokļu mājas,basketbola laukums,pamestu daudzīvokļu māju ar atvērtu interjēru). Būtu forši,kur visi varētu satikties un kaut ko atveidot.Pagaidām no tādām vietām,kur visi tiekās ir IGS vai kazino,kurās nekas nenotiek.

nio38NA.png

yeah, ideja ir laba, ari gribetos, bet kamer tur neviens nesaks tuset, tikmer tur viss dead bus.

paskatisos.

• Like 1

• 0
55 minutes ago, VIESS said:

Noteikti atceros kāds pirms 5 gadiem bija mapping

Viņai bija tāds liels koka žogs apkārt, un tur pa vidu bija liela ēka, kaut ko tur darīt varēja. Tad pie tā žoga koka vienā pusē(skeitparka) bija daudz stāvietu , tajā vietā , kur iebrauca stacijā lkm bija tādas dzeltenas buudas. Un uz airport pusi bija vēl tādas mazas metāla sētiņas, lkm auto pārdošanas placis or smth. Ceru, ka atcerējos pareizo. 

• Like 1

• 0

Nu ja godīgi, tad stacijā tik daudz laika nepavadu un labāk ir šāds nekā kkads samapotais. Nekritizēju neviena izvēli un gaumi, jo tomēr gaumes lieta, taču man personīgi šāds vienkāršs iet labāk pie sirds !

• Love 1

• 0
16 minutes ago, Entuha said:

Viņai bija tāds liels koka žogs apkārt, un tur pa vidu bija liela ēka, kaut ko tur darīt varēja. Tad pie tā žoga koka vienā pusē(skeitparka) bija daudz stāvietu , tajā vietā , kur iebrauca stacijā lkm bija tādas dzeltenas buudas. Un uz airport pusi bija vēl tādas mazas metāla sētiņas, lkm auto pārdošanas placis or smth. Ceru, ka atcerējos pareizo. 

nē.

šis :) 
tikai protams teksturēts.

Screenshot_4.png

• 0
1 minute ago, Baby said:

nē.

šis :) 
tikai protams teksturēts.

Screenshot_4.png

aaaa, pareizi tak šitais vēl bija, man sētas nerenderojās uz vecā laptopa un visu laiku tajos žogos liku :DDDDDDDD Tad es lkm runāju par 16. gada mappingu, bet nu es par ! 

• 0

bet nu kinda esmu pati pret, jo .. lagus var izraisit, jo blakus atrodas jau mappings

• Sad 1

• 0
2 minutes ago, caponijs said:

varetu stacijas vieta gsg hoodu prost iebazt

Rekomendācija

• Thanks 1

• 0

Esmu par basic staciju..

Nav īpašas jēgas no citas stacijas! |)

• 0

Varētu realizēt kādu interesantu mappingu starp to un IGS,vai kur kur tajā kvartālā (skatīties lejā). Doma pievienot moteli,kādu bāru,izveidot dzīvojamo rajonu ar patīkamiem objekti (dzīvokļu mājas,basketbola laukums,pamestu daudzīvokļu māju ar atvērtu interjēru). Būtu forši,kur visi varētu satikties un kaut ko atveidot.Pagaidām no tādām vietām,kur visi tiekās ir IGS vai kazino,kurās nekas nenotiek.

nio38NA.png

Edited by yoet

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.