Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Baby

Update 02.05.2020

Recommended Posts

45 minutes ago, Baby said:

bija jau, ka iret/pirkt vjg tiesibas. mentu nav normalu

Tā tas ir 

5 hours ago, yoet said:

Divaini ka tgd bez tiesibam nevares braukt varbut tada gadijuma ari admini par csn parkapumiem dos ajail? Varejat uzlikt vnk ka nopirkt un iziret mahu nevar bez tiesibam taa jau pec kadas sb oz

ko tu runa?

vienreiz istaja dzive kapu masina un man izmeta peleku tekstu JUMS NAV AUTOVADITAJA APLIECIBAS un masina mani izmeta ara. Agnese zina ka ir istaja dzive tapec ludzu beidz runat liekulibas.

Saulesbrilles

• Like 1

38 minutes ago, Seržants said:

ko tu runa?

vienreiz istaja dzive kapu masina un man izmeta peleku tekstu JUMS NAV AUTOVADITAJA APLIECIBAS un masina mani izmeta ara. Agnese zina ka ir istaja dzive tapec ludzu beidz runat liekulibas.

Saulesbrilles

Goldfinger Ejection Seat | Mythbusters - YouTube

• Like 1

Latvijā RP serveros sen jau daudz kas nav kā reālajā dzīvē.. Jācenšas tā, lai visām funkcijām var atrast jēgu (lai kāds izmantotu doto funkciju). Tikpat labi ņemt vispār ārā tiesību likšanu no servera, jo tiesības neviens nelika un tgt visi čikst par to ka tas ir obligāts pasākums. Jēga tad no viņām?

Un jums tiešām ir tik grūti uz pāris jautājumiem atbildēt un pāris CP izbraukt, lai dabūtu tiesības ka šī lieta ir obligāta? Smieklīgi...

Turklāt jums nav katru dienu jāliek tās tiesības. Noliec un viss, tev viņas paliek.

Jā, zinu ka R.L var braukāt bez tiesībām, bet reālajā dzīvē arī policisti ir savādāki :D 

var iznemt vispar tiesibu sistemu lowrp tacu , sis ir mans ieteikums nakamajam update

nu ir diezgan garlaicigi hujarit ar masinu no viena krustojuma uz otru ja tur nez marsruta pieliktu ka no debesim uz tevis degosas masinas krit lai iegazt tevi tad tad butu vispar zajibis stele

ps un jega tad no tam tiesibam bus ja visiem serveri vinas bus ko . tas nenozime ja serveri ir kada sistema to visiem vjg uzpiest izmantot es biju izmantojis bez tiesibu braukasanas sistemu un mani ta apmierinaja 

Edited by Baby
warned

On 5/3/2020 at 6:43 PM, Hype said:

Latvijā RP serveros sen jau daudz kas nav kā reālajā dzīvē.. Jācenšas tā, lai visām funkcijām var atrast jēgu (lai kāds izmantotu doto funkciju). Tikpat labi ņemt vispār ārā tiesību likšanu no servera, jo tiesības neviens nelika un tgt visi čikst par to ka tas ir obligāts pasākums. Jēga tad no viņām?

Un jums tiešām ir tik grūti uz pāris jautājumiem atbildēt un pāris CP izbraukt, lai dabūtu tiesības ka šī lieta ir obligāta? Smieklīgi...

Turklāt jums nav katru dienu jāliek tās tiesības. Noliec un viss, tev viņas paliek.

Jā, zinu ka R.L var braukāt bez tiesībām, bet reālajā dzīvē arī policisti ir savādāki :D 

Citādāki* 

Edited by Edgars
Friendly tip

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.