Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
Andrew.

(Unban/Server) Andrjuha_Softer

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Andrjuha_Softer

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju: Nobloķēja par haxiem..

Incidenta apraksts : Kā vienmēr, katru dienu eju palīdzēt bračkam mafbizzā, biju visus iepriekšējos mafbizzus filmējis (ja vajag, iedošu edit video vienu), bet pārstāju, jo zb jau ar 70fps karot un nu te jā, tgd zināšu... Pierādījumu man nekādu nav, nezinu ko ar šo gribu dabūt, bet haxojis nēesmu takā gribu redzēt vnk ko esmu 'lietojis'..

Incidenta laiks: 21 ar kko..

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

7 minutes ago, -𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 said:

Video redzams, ka visas lodes lido vienā vietā.

https://streamable.com/ogf07x

A tu nezināji, ka pietupjoties visas lodes lido, kā no spread? xD Jo pietupjoties crosshair gandriz vispar neplatās un lodes lido vienā punktā + es crosshair vsp nekustināju, pats vari iet un ar kādu patestēt, es nevaru, jo nekādā serverī tāda mapping nav...

EDIT: Pret tam tas bija ar M4 ...

Edited by Andrew.

Ir tāda lieta, ka tas samazinās nevis paliek par vienu punktu, pietam tādā attālumā. Bet crosshairs nepalielinas.

Edited by -𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟

Sorry par dubultpostu, bet šeit nav nekā, jo pirmkārt es izšāvu tikai kādas 5-10 lodes, pret tam ar m4 un pietupjoties, izšaujot tik maz lodes, pats crosshair pret tam pietupjoties pat nepaspē paplašināties, savukārt lidot šķībāk..

EDIT: AIZEJ PATS UN PATESTĒ, IZŠAUJ ARĪ KĀDAM TAJĀS PAŠĀS POZĪCIJĀS 5-10 LODES, UN REDZĒSI.

Edited by Andrew.
  • Like 1

2 minutes ago, -𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 said:

Pierādijums, ka tev viss ir vienāpunktā un kad es šāvu, pat no tuvāka attāluma ir spreads lielāks.

https://youtu.be/h3n4ABlKQ4E

Tik pat labi tavā klipā leņķis prost ir tāds, kad izskātās ka visas lodes vienā punktā, bet tavā vidakā ir vairāki leņķi kurā testēji ? hmm iemet lūdzu pilno un ar skaņu video, tad varēsim saredzet visu ;)

1 hour ago, -𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 said:

Pierādijums, ka tev viss ir vienāpunktā un kad es šāvu, pat no tuvāka attāluma ir spreads lielāks.

https://youtu.be/h3n4ABlKQ4E

taja vidaka tas ari izskatitos pec 1 punkta ja vins nepaskrietu un nepaskatitos no saana. man patik tavi episkie pieradijumi kkads 1 sekundi garss video kur tas lodes var redzet tikai no 1 jobana lenka

EDIT: nahujam man par sito wp iedeva es esmu iesaistits also kpc lai hakotu pret kkadiem lcn vini ir tik baaaaaaaaaaaaad

Edited by TwiZzY

Tas ir vnk leņķis, tu galvenais nofilmēji manu spreadu tā, ka nevar redzēt, ka nelido baigi taisni, tu pats to arī tiko pierādīji, skaties xD

Reku kā manu leņķi nofilmēji + var redzēt, ka lodes nelido taisni - https://prnt.sc/s9d1jy

Un reku tavs - https://prnt.sc/s9d2fp

EDIT: Uz savu pasties, nu kr4 tur var saprast.

Edited by Andrew.

Bļe wdym kāds spread uzpis vidakam skaņu or smth lai var normali dzirdēt moš viņš tapoja neko nevar zināt + varēji iedot Full vidaku lai var redzēt moš citās vietās vai viņam ir tas spread vai nav bļe neko saprast nevar

2 minutes ago, Andrew. said:

Tas ir vnk leņķis, tu galvenais nofilmēji manu spreadu tā, ka nevar redzēt, ka nelido baigi taisni, tu pats to arī tiko pierādīji, skaties xD

Reku kā manu leņķi nofilmēji + var redzēt, ka lodes nelido taisni - https://prnt.sc/s9d1jy

Un reku tavs - https://prnt.sc/s9d2fp

EDIT: Uz savu pasties, nu kr4 tur var saprast.

vne , legit tas pats... Nē nu episki, ka skatās savus mafbizus uz lcn pusi ;) citus pat nespeco... Nu ja full video nedos ar skaņu, jo būs dzirdams kā bazarē ar lcn un infasji saka .

Edited by Entuha

Just now, -𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 said:

https://imgur.com/a/bMFTU7o pietuvinaju ar ss tur pat nav vainīgs leņķis, paskaties uz to kur traceri beidzas ar kvadratinu galā.

Nu, tur pat beigas ir tādas pašas takā tev, wtf, kur tur spreads xdd

Tu legit iemeti to pašu, ko tavā video var redzēt, iemet full vidaku ar skaņu un tad varam runāt.

Kr4 es nezinu, kur tu redzi spread, vienīgais atliek gaidīt citu adminu viedokļus un galējo atbildi.. 

Sprīds vai Saim.

Tapojot tā hp nenāktu nost, tāpēc viņš ir bēris, nevis tapojis. :)

• Haha 1

4 minutes ago, Shifu said:

Sprīds vai Saim.

Tapojot tā hp nenāktu nost, tāpēc viņš ir bēris, nevis tapojis. :)

30 dienas par palīgprogrammu lietošanu.

• Like 1
  • Haha 1

Vsp admin video es izsavu tikai 5 lodes max, kad taja laika tu izsauj kadas 25, protams bus tads rezultats lol?

Edited by Andrew.

10 hours ago, Andrew. said:

Vsp admin video es izsavu tikai 5 lodes max, kad taja laika tu izsauj kadas 25, protams bus tads rezultats lol?

Haha, ko Tu te mēģini samelot? Uzliec video ātrumu 0.5 un paskaties. :D 5 lodes jau apli uztaisījušas

Ko man melot, man ir galig pohuj xd, nu gudri cilveki jau saprata, ka tur neka nav, a tadi ka tu vel ne xd kurs ble ietu mafbizza pret lowaku baru un bertu ar spreadu xdd, pret tam nah man vsp bij jataisa apel, ja uz main acc esmu rifu lid. jebkurs haxeris vnk neliktu pat apelaciju***, ja tas ir kkads random fake acc kurs maf ar haxiem palidz xd

Edited by Andrew.
  • No Comment 1

wtf kad man bija wh, tad nolasīja lekciju, a šitam čalim pilns combo ar strīpiņām un skeletoniem

Un bik par maz pierādījumi

• Haha 5

Es protams neko negribu teikt, bet tu gadījumā nēesi ko safibricējis vai tev tas bullettrack or clist nav sapists, es tlt parādīšu kā ir no mana skata punkta, man pat tapojot visas lodes lido galīg garām, a tev ideāli taisni, or kkas samodots? Es reku ar to pašu bullettrack pisu, galvenais prikols, kad kāds cits šauj, man vsp neko nerāda tieši uz to vietu, uz pārējām vietām rāda, nez, varbūt mappinga dēļ, bet nu tas tā, reku kā no mana skata punkta gan berot, gan tapojot:

Nu un te man vispār nerāda galvenais tikai uz to vietu, ka viņš šautu, uz pārējam hz kpc rāda, nez priekš kam tas, bet moš noderēs.

• Haha 1

2 hours ago, Andrew. said:

Es protams neko negribu teikt, bet tu gadījumā nēesi ko safibricējis vai tev tas bullettrack or clist nav sapists, es tlt parādīšu kā ir no mana skata punkta, man pat tapojot visas lodes lido galīg garām, a tev ideāli taisni, or kkas samodots? Es reku ar to pašu bullettrack pisu, galvenais prikols, kad kāds cits šauj, man vsp neko nerāda tieši uz to vietu, uz pārējām vietām rāda, nez, varbūt mappinga dēļ, bet nu tas tā, reku kā no mana skata punkta gan berot, gan tapojot:

Nu un te man vispār nerāda galvenais tikai uz to vietu, ka viņš šautu, uz pārējam hz kpc rāda, nez priekš kam tas, bet moš noderēs.

tu izmanto tagad bulletracku, + vēl 30 dienas 

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.