Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
Entuha

(Unban/Server) Keanu_Tawer

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Joe_Lindo

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Rakstu par drauga apelāciju, jo nav vēl foruma profila izveidota. Viņš taurenis neko nemāk no forumiem. Lai iedod video materiālu, par kuru momentu tika iedots bans, jo viss tika filmēts.  Incidenta laiks: Pirms pusstundas

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Kā izskaidrosi, ka ienākot serverī tikko tev ir 70-80 pings, bet kad sāc karot, tad uzreiz 180 un nemainas?

Katrā ziņā @Kenijs iemetīs skrīnu.

Just now, such a flower said:

mošk es tagad lame izklausos, bet..

atkārtojam to pašu - desinhronizācija @-𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 video. Reāli neredzu ne reizi, ka tu trāpītu, kurš varēu skaitīties, kā hits.

mašīna tev ir tā, otram uz priekšu. tas ir neparieizi caur jumta augšu šaut.

Ja personu šauj atklāti un 1v1 vai 2v1 un neiet hp = hp bans.

šajā gadījumā, protams, visi mētājamies ar baniem, bet, ja pings ir augsts, tad kick or jail un neatļauts karot.

neko nesaku, gaidam tālākos video.

Screenshot_4.png

5 minutes ago, such a flower said:

mošk es tagad lame izklausos, bet..

atkārtojam to pašu - desinhronizācija @-𝕷𝖊𝖆𝖙𝖟 video. Reāli neredzu ne reizi, ka tu trāpītu, kurš varēu skaitīties, kā hits.

mašīna tev ir tā, otram uz priekšu. tas ir neparieizi caur jumta augšu šaut.

Ja personu šauj atklāti un 1v1 vai 2v1 un neiet hp = hp bans.

šajā gadījumā, protams, visi mētājamies ar baniem, bet, ja pings ir augsts, tad kick or jail un neatļauts karot.

neko nesaku, gaidam tālākos video.

es runaju par otro kilu kur ber ar m4

14 minutes ago, wayerx said:

Ir viņam haki, jo mafbizzā šodien 18:00 viņam arī bija hp hack

Parādi video. Viena tante ar reiz teica, ka kaimiņu pēterītis izaugs par stipru vīru, ja dzers pienu/

Edited by Entuha

Tev jau milais cilvek nobanoja, kad šavi pa manis 2x ar saviem smirdigajiem hakiem. Izmanto tiesi tadas pasas programinas ka kalifron.

Zel, kad bija 0.3DL versija, jus abi kājas akšķi sūkājāt. Slikti izmantot hakus, lai tev ping ir liels un ir ar ko attaisnoties.

Edited by Azhup

21 minutes ago, Entuha said:

Šeit ir video no viņa perspektīves.

https://streamable.com/brih57

kapēc tu veido priekš cita cilvēka apelāciju? vai tad viņam ir liegums to darīt? cik zinu, tad tu spēlē ar citu profilu pavisam serverī, ne tā? vai arī kaliforna negribēja taisīt, jo šis viņam bija multi acc un uz īstā ir bans, vai vai. 

2 minutes ago, Nobody said:

kapēc tu veido priekš cita cilvēka apelāciju? vai tad viņam ir liegums to darīt? cik zinu, tad tu spēlē ar citu profilu pavisam serverī, ne tā? vai arī kaliforna negribēja taisīt, jo šis viņam bija multi acc un uz īstā ir bans, vai vai. 

Kā jau minēju viņš ir taurenis pa forumu, pa cik nāk no sudu bedres. Vai tad tas ir aizliegts, taisīt apelāciju par citu cilvēku ? 

Mēs abi zinam, ka tas ir kaliforna, gta tas pats, mūzika tā pati, ko viņš parasti liek savos video. Neuztaisi šo situāciju vēl sūdīgāku sev. Lai īstais cilvēks ieliek apelāciju, lai gan zinam, kurš tas ir. Abi runājat pa dienu dc, mafbizz laikā arī, bet protams, tu gan jau atrunāsies, ka tas neko nenozīmē, kad atrodaties dc, vienā kanālā, saprotams, ka tas nekas varbūt nav, vienkārši runājāties. :)

pēdējā minūtē var redzēt normāli kur šauj.

Dotajos Entuhas video redzu līdzību ar kalifornijas iepriekšējiem video.

es nemaz negaidīju, ka kāds noticēs. mans fake pings nobugojās, tas laikam mani BEIDZOT iegāza. Pavisam kopā lietoju 4 failus jau no paša sākuma. Skumīgi, ka tikai tagad mani nobano un vēl par mazsvarīgāko. Pablo malacis, beidzot uzķēra vismaz acīmredzamo. Iesaku turpmāk lietotājus banot pie pirmajām aizdomām nevis gaidīt, kamēr sanāk 5 min garš video. 

Šī sūdzība vispār ir patiesa. Visi tie paši prikoli. 

Serverī nav nekādi lielie hp bugi, kur pat ar m4 nerauj nost hp. 

Kad izskatīsiet adminu pieteikumus, iesaku beidzot paņemt kādu, kurš vismaz ir pats piedalījies Mbizz/terrās. Nevis kā Dens, kurš pat nefilmē tās....

• Love 1

25 minutes ago, Kaliforņa said:

es nemaz negaidīju, ka kāds noticēs. mans fake pings nobugojās, tas laikam mani BEIDZOT iegāza. Pavisam kopā lietoju 4 failus jau no paša sākuma. Skumīgi, ka tikai tagad mani nobano un vēl par mazsvarīgāko. Pablo malacis, beidzot uzķēra vismaz acīmredzamo. Iesaku turpmāk lietotājus banot pie pirmajām aizdomām nevis gaidīt, kamēr sanāk 5 min garš video. 

Šī sūdzība vispār ir patiesa. Visi tie paši prikoli. 

Serverī nav nekādi lielie hp bugi, kur pat ar m4 nerauj nost hp. 

Kad izskatīsiet adminu pieteikumus, iesaku beidzot paņemt kādu, kurš vismaz ir pats piedalījies Mbizz/terrās. Nevis kā Dens, kurš pat nefilmē tās....

well, lai arī kā, bet bans neatceļ liegumus, neatļauj ar citiem acc kapāt, kāmēr tev mains banned..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.