Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
Kaliforņa

(Unban/Server) Jānis

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : kaliforna

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts :  stulbais daunis nesaprot kas ir croll un muti virinas un vienu dienu man uzdavina

Incidenta laiks: mbizz 

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

•   F8 Ekrānšāviņš no servera : nevajag
  •   Ieejas Ekrānšāviņš:

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

4 minutes ago, Kaliforņa said:
  •   F8 Ekrānšāviņš no servera : nevajag
  •   Ieejas Ekrānšāviņš:

Tomēr vajadzēs! 

Nezinu kādēļ pirmaisscreens nav saglabājies,(kad specoju Tevi un protams - tavs daiļais izrunas veids), bet ar šo pietiks. https://prnt.sc/s5bxr5

Nav jau pirmā reize, kad tev aizrāda, vai ignorē. Vienreiz arī paņem un saproti.

p.s palūgtu arī kādam moderatoram forumā attiecīgi wp.

1 minute ago, Hopex_ said:

Nezinu kādēļ pirmaisscreens nav saglabājies,(kad specoju Tevi un protams - tavs daiļais izrunas veids), bet ar šo pietiks. https://prnt.sc/s5bxr5

Nav jau pirmā reize, kad tev aizrda, ignorē. Vienreiz arī paņem un saproti.

ble tu tak esi pilnigs dalbajobs

• Like 1

20 minutes ago, Hopex_ said:

Nav jau pirmā reize, kad tev aizrāda, vai ignorē. Vienreiz arī paņem un saproti.

p.s palūgtu arī kādam moderatoram forumā attiecīgi wp.

Pablo ( admins ar smadzenēm ) pasaka, ka abi tikām bridināti par croll. Es kā godīgs šāvējs, nehujariju ar to, bet tad pretinieks hujakts na croll 3/3, protams, lai aizstavetos veicu ari vienu apgriezienu.... uzrakstu adminiem, ka pretinieks turpina croll. Un tad tu 300 iq pasaki, ka es nezin crolloju visus nost.

Smadzenes 100

Es Tevi par croll nebanoju, ko Tu čīksti bezsakarā? Apnikusi tava glupā diršana bez iemesla. Tev visi ir labi, kam dirsā ielien un nedarīs Tev neko. Sēdi un domā ko runā!

Just now, Hopex_ said:

Es Tevi par croll nebanoju, ko Tu čīksti bezsakarā? Apnikusi tava glupā diršana bez iemesla. Tev visi ir labi, kam dirsā ielien un nedarīs Tev neko. Sēdi un domā ko runā!

Ja apnikusi tad nelasi dauni. Pilnībā nepis, kas tev ir apnicis kas nē. Nosauc kaut vienu, kam dirsā esmu ielīdis. Pisies vismaz fraps lejuplādēt, jau kuro dienu bez tā sēdi un speco mbizz pa tukšo. Eskperts atradies na.

unbans.

ar Den parunāšu, nebija pieejas dokumentam, bet ja kāds šo skatās, tad šeit ir administratora noteikumi:
@Hopex_

Screenshot_2.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.