Jump to content
Sign in to follow this  
Baby

Laimīgu 2020. gadu!

Recommended Posts

Sveiks, 

izteikšos īsi un konkrēti..

Sakarā ar zināšanu attīstīšanu, multi player san andreas ir nepieciešams cilvēku skaits, kuri regulāri apmeklēs mūsu spēļu serveri. Projektam tiek dota kārtējā iespēja "atdzīvināties". Projektam nebūs jauna sezona, viss paliks tas pats. Jūsu dati ir saglabāti, bet ja aizmirsāt tos, tad caur UCP tos var atgriezt. Cilvēku skaits nepieciešams UCP attīstībai. Nav informācijas, vai varu publicēt precīzāk kam, bet tas būs gaidāms drīzumā. Ja pat serverī nebūs pietiekami spēlētāju, tad pateiksimies arī par to.

Šoreiz mēs netaisāmies konkurēt ar citiem projektiem, bet ja Jūs mūs uzskatat par konkurentiem - Jūsu vaina.

Personīgi laika nav, jo skola un darbs, tāpēc projektu uzraudzīs citi cilvēki - galvenais administrators (Support) un tā palīgs. 

Tautai pēc pieredzes ļoti patīk, kad viņus ignorē un viņiem neatbild laikā, tāpēc attieksme no manis gaidāma kā no Kovas iekš samp.lv. Atjauninājumu ziņā, ja UPDATES būs, tad ļoti reti, kad būs tiešām nepieciešams. Atgādinu, ka serveris ir ļoti pilnveidots un Jums tiek piedāvāts attīstīts Casino ar Pokeru. Tiks samazinātas cenas uz dārgajām mašīnām kā Infernus vai Burrito, kā arī būs vienalga kāds roleplay Jums būs, lai iekļūtu kādā organizācijā. 

Atjauninājums būs gaidāms tikai bandām ar ieročiem. Gangwars paliks. Roleplay būs viegls. Servera versija arī paliks pagaidām 0.3.7.

Visiem spēlētājiem tiks opitimizēta nauda. Officiālais ieiešanas datums gaidāms ap 12.Janvāri. 

Laimīgu jauno 2020.gadu.

Ja rodas jautājumi, droši sazinaties ar mums vai discord.

 

  • Like 6
  • Love 5
  • Haha 1
  • Neutral 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.