Jump to content

R O L E P L A Y

P O K E R

C R E A T I V E

F R I E N D S

Sign in to follow this  
Toretto-

[AUA] Pieteikums

Recommended Posts

Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: Slavik Toretto

Slaviks Toretto

Los Santos pilsēta, Las Colinas rajons.

09/09/2019, 16:30

Iesniegums

 

Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c.

Es, Slaviks Toretto izvirzu savu kandidatūru uz Los Santos Atkritumu un Apstrādes vadītāja amatu. Savu kandidatūru uz šo amatu izvirzu, jo cik esmu novērojis šajā uzņēmumā strādā pārāk maz cilvēku, kas spētu savākt visus Los Santos iedzīvotāju atkritumus no ielām un no konteineriem, kam tie paredzēti. Tāpēc es esmu nolēmis kandidēt uz šo uzņēmuma vadītāja amatu. Ja mana kandidatūra tiks apstiprināta un es kļūšu par Los Santos Atkritumu un Apstrādes uzņēmuma vadītāju, tad es noteikti uzreiz pēc stāšanās amatā ķeršos klāt Los Santos pilsētas tīrībai, lai to sakārtotu, atkritumu ziņā. Tā lai tā kļūtu viena no tīrākajām San Andreas pilsētām! Kādi uzlabojumi būtu nepieciešami šim uzņēmuma, es patreiz patreiz pateikt nevaru, jo neatrodos šajā uzņēmumā un nezinu tā iekšieni, kā viss notiek un kas ir jālabo. Tāpēc, ja mana kandidatūra tiks apstiprināta, tad es to noteikti uzzināšu un sapratīšu, kas ir jālabo uzņēmuma darbībā.

 

(Ja nepieciešams)

Pielikums: URL  (ikona:thumbnail)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Par Tēlu (OOC)

Informācija par esošo situāciju:

Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis:  Slavik_Toretto

Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : 

Slaviks Toretto pašreiz 30 gadus vecs,dzimis 1989.gada 13.augustā ,Las Venturas slimnīcā. Slaviks dažus gadus pēc dzimšanas uzsāka savas gaitas Los Santos bērnudārzā,pēc kā gāja uz sākumskolu,to pabeidzot devās uz Los Santos,kur ar labām atzīmēm un lieliem panākumiem pabeidza Los Santos pamatskolu un vidusskolu. Slaviks dzimis bagātā un slavenā ģimenē. Ir 2 brāļi, Džeiks Toretto un Antonijs Toretto. Tēvs Vladimirs pēc tautības krievs,māte Džesika pēc tautības amerikāniete. Tēvs ar māti visu mūžu strādājuši valsts oficiālā darbā,tēvs izbijis policijas priekšnieks,kurš tikai nesen ir aizgājis pensijā,savkārt māte ir visu mūžu strādājusi San Andreas štata domē,augstā amatā,par Mēra labo roku,tikai pavisam nesen viņa diemžēl nomira no sirds apstāšanās. Pēc mātes nāves tēvs ar 3 dēliem palika viens,bet protams visiem bērniem ir sava dzīve,Džeiks Toretto ir īpašnieks pats savam auto servisam,kurš atrodas San Fierro. Savkārt Antonijam pieder kravu pārvadāšanas uzņēmums Los Santos ostā. Slavikam ar brāļiem un tēvu ir labas attiecības nav bijušas nekādas domstarpības, arī pašlaik pēc mātes nāves viņi uztur kontaktu. Pašlaik Slaviks strādā uz kravas automašīnas tepat Los Santos pilsētā, kas piegādā vajadzīgos produktus Los Santos rūpnīcām. Kravas automašīnas viņam ir sirds lieta. Strādājot par kravas auto vadītāju, viņš redzēja sludinājumu, kad Los Santos galvenajā bankā tiek meklēti darbinieki, viņš pieteicās bankā par kravas auto vadītāju. Viņu pieņēma darbā, par kravas auto vadītāju, jeb inkasācijas auto vadītāju, kas skaitījās zem kravas auto kategorijas. Tā nu viņš strādājot šajā amatā ilgāku laiku, saprata, kad vēlas atkal strādāt neatkarīgi no kāda cita un vēlas vadīt savu uzņēmumu. Slaviks nejauši bija padzirdējis, kas Los Santos Atkritumu un Apstrādes uzņēmumā tiek meklēts jauns vadītājs. Tāpēč viņš saprata kapēc gan nepamēģināt izvirzīt savu kandidatūru? Viņš, protams izvirzīja to.

Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos

Darbības laiks: 

 

*Pielikums - Ekrānšāviņš  no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.