Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
Mad_Drago

(Unban/Server) Jack_Dark

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums :John Brruson

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Notika mb shavu pa pacanien ar emku un deadlu sanemu ban.

Jau orto,zajebal es nehakoju neko nesmu meginajis ar paligprogramman un man bans????? Da zb saucu jus specot 1 jau dabuju par lagiem tagat ka sauju galvas un vedera? Pisdzets wnk ne jagribat te 29 gadus wecu plajeri un neatpazisat bugus oks.Ar mani aizies vel 6 cilveki.Es zinu daudz lietas tas neizmantoju,kapec cita serwaka vairs nekariju? Jo iemacijos daudz ko darit,tadu ka QS kad lodes mazak palist aiz stura bet tocha nez ko tie mazie blauj>Ja ludzu tewi specot mani.

Incidenta laiks: HH:MM

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Edited by Mad_Drago
sajaucu serwakus

Tas "pārlādējot" bija anim bugs kad iešauj ar diglu (tā vispar nebija parladešana), kas uz tava screna radas a uz viņa nē, par šaušnu... Nu kats šauj kā māk 

Serwaks reizem bugojas nax ja man cipa iams es atsiepjos?Ble es ar deagle vispar nemaku saut,parasti bliezu vedera,jo lai galva trapitu 100 no 1 lodes.Da ble nesaprotu vienu ,prasu spec me un ar hakiem arditos? ZB Moz pa vecu mozs gang serwaki ietekme,Bet tiesham es Tadus sudus nezmantoju. Nice rit banu rrr tas ta pat man pox,Es welreiz saku nemu hakeris.Ja es jums pa vecu un nepatiku ta sakiet.Nokapajiet jus 12 gadi tad sapratisiet kadi haki var but.

(Ps vareji iemet btak atvieglotu dzivi)Tie man off,Jo cita serwaka kur acc eju no cita pc

Jau nepaskatoties video biju zinājis, ka viņš nehaxo xD ,nav viņa stilā haxot, viņa stils ir bert ar m4, brīnos kā vispār te ar Deagle šāva, bez apvainojumiem, Jack. :D 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.