Jump to content

R O L E P L A Y

P O K E R

C R E A T I V E

F R I E N D S

Sign in to follow this  
ZAHLIN

CCTV

Recommended Posts

Pašlaik CCTV ir tikai pēc loģikas, ka tam tur būtu jābūt, es iedomājos, ka interesantāk būtu, ja būtu tāda kā policijas datubāze, kurā atrodas visas Los Santos kameras.

Kā tas varētu noderēt? Well...

Ja ir kāda sūdzība un cilvēks kurš kādu apsūdz, saka, ka tas bija CS, jo tur kameras. Administrators paskatīsies CCTV bildes un ja tur patiešām ir kameras, tad tas varētu būt CS, atkarīgs no situācijas protams. Lai nevajadzētu strīdēties, tur būtu kameras, vai nē.
Vel erpiskāka lieta būtu, ja kāds tiek apzagts un cietusī persona ierodas LSPD iecirknī un pasaka, ka viņu apzaga, viņam tur kkādi OOC screenshoti, policists pajautā tur aprakstu personas, blah blah ((aizsūta PMā forumā pierādījumus)) ja CCTV redzēja to, tad viņš bez MG varētu uzlikt zvaigznītes noziedziniekam, ja vien maska nebija protams.

Šeit būs CCTV kameras: https://imgur.com/a/ach4SFM

PS
Atvainojiet, ja es iespējams slikti paskaidroju savu domu, ir 4 naktī :coffee:

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes. Mani nesen aplaupīja uz slimnīcas helipada. Mentu kā parasti nav on, kameru ar RP tur neviens nav licis - viss safe. Es domāju, ka to varētu uztaisīt bišķi interesantāku un katra organizācija caur domi varētu izvietot CCTV kameras vietās, kur vajadzīgs.. LSGD saliek, kur uzskata, ka vajag, LSPD saliek tur, kur uzskata, ka vajag (tai skaitā arī pa pilsētu apkārt, kur notiek vislielākā noziedzība), u.tml. Uztaisam RP eventu, kur čuvaki atnāk, visu saplāno, pēc tam ar RP saliek (par to kaut ko arī nopelna) un viss ir skaisti, jauki. Tad arī attiecīgi noteikumos var ielikt atsauci uz topiku, kur būs samesti screenshoti ar RP, ka tās kameras tur actually ir, un varēs sodīt čuvakus, kuri nagļakā publiskā vietā kādu aplaupa. 

Un next level shit jau būtu izdarīt visu šo + uzlikt mappingā actual kameras, lai nebūtu jālien forumā un jāskatās - kur var, kur - nevar. Bet pirms tam vajag šito mums pašiem noRPot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tas, ka publiska vieta aplaupa nav uzreiz cs. Pie origo 24/7 kadu aplaupa.Cita runa butu par lspd, domi vai slimnicu, ja tur aplaupa, tad cs ja. Domaaju, ka si varetu but noderiga lieta, bet serveri policija baigi daudz on nav, so nezinu ka tas veicinaatu roleplay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laba ideja, arī piemēram, kad LSPD atnākt 911, pasaka ka pie IGS aplaupa,policists vispirms automašīnas datorā var uzrakstīt /cctv un igs kameru apskatīties vai tur kaut kas notiek, ja nē viltus. Zinu, ka LSRP ir arī CCTV un ir daudzi pie bankām. Tāpat, ja notiek piemēram aplaupīšana publiskā vietā un tur ir kamera, cilvēks var mierīgi ziņot 911 zvanā - *kamerā redzams, ka apzog pie IGS* un nebūtu MG.  CCTV skriptu gatavu arī var atrast. https://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=3758522

Video, kā var izmantot to CCTV. https://www.youtube.com/watch?v=qVbWeiBKkaw

 

 

 

 

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Var ielikt, bet nevajadzīgs update. Everlast bija visa funkcionējoša sistēma un vienīgie, kas lietoja, bija policisti, kas ir nosodīti un nedrīkst patrulēt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mana doma nebija ar pluginiem, vienkārši ir attēli, kur manuāli ienāks foruma un paskatīsies, protams plugins būtu cool, bet nedomāju, ka ir to vērts, ņemot vērā, ka policija nav viena no tām aktīvākajām frakcijām.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.