Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
Halgmans

(Unban/Server) Trevor Halgman

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Trevor Halgman

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : pārvedu ieročus, izbanoja par wh apzagšanu. kāda apzagšana, ja esmu organizācijas panelis un tie ir mani wepi, daru ar tiem ko vēlos. nu ja tā nav, tad bans ir patiess. manā skatījumā apzagšana pēc definīcijas ir mantas ņemšana, kas nav tava. bet šajā gadījumā paņemtās lietas bija manas.

Incidenta laiks: 23:26

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums :

•   F8 Ekrānšāviņš no servera : aizmirsu paņemt, bet situācija vairāk ir kārtējo reizi situācijas nenoskaidrošana no admina puses, tāpēc šis ir vairāk paskaidrojums nekā apelācija, kā arī citiem pieļauti izņemumi par šī ss neesamību.
  •   Ieejas Ekrānšāviņšhttps://prnt.sc/ozbw6t

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

Agnesei pateicu par šo snapchata, Agnese teica, ka pateiks lai unbano. Esmu arī iesaistīts šajā situācija, jo agrāk tā bija mana organizācija un mēs ar Trevoru tos ieročus dabūjām pirmkārt. Paldies par no warn!

Neviens nebrīdināja, ka kāds kaut ko ņems un pārvedīs, vismaz /report vai kādam adminam pm varējāt pateikt, dc ieeju, spamo, ka zog wepus, ok, ieej serverī, -100weps, goes to bg. Unbanots.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.