Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.
Sign in to follow this  
papifear

(Unban/Server) Drake_Kingsley

Recommended Posts

Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Drake_Kingsley

Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. 

Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Incidenta apraksts : Neko daudz nevaru pateikt, YouTube strīmoju kā spēlēju serverī un pēkšni bans, gribēju prost zināt par ko banned yknow. 

Incidenta laiks: 20:01

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL  (ikona:thumbnail)

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

• No Comment 1

LMAO... Tu tur piekasījies par to  "Speedhack", ja vins forreal izmantotu SpeedHack, tad Viņš izmantotu vairākas reizes un uz kkada lielceļa, nevis vienreiz kkadā debīlā ceļā, kur viegli avarēt. Ja daži admini mācētu domāt vairāk kā 5. klases skolnieku!

Edited by Bman
  • Like 1

nelietoju, man 2 cleo skripti ir un tie pasi ir fps boost un widescreen fix

es daudz par to kaa tas stradaa nesaprotu bet varu pateikt ka tiesi pa to konkreto zemes celu man ta krava baigi svarstas un taja videoklipa man vina pat vienu bridi noakejas nost, bet es labi atceros ka man vina nekad taja vieta nenokrita so man nedaudz liekas ka iespejams tam adminam kas filmeja bija pasam slikts pings

1 minute ago, Skritchio said:

nelietoju, man 2 cleo skripti ir un tie pasi ir fps boost un widescreen fix

es daudz par to kaa tas stradaa nesaprotu bet varu pateikt ka tiesi pa to konkreto zemes celu man ta krava baigi svarstas un taja videoklipa man vina pat vienu bridi noakejas nost, bet es labi atceros ka man vina nekad taja vieta nenokrita so man nedaudz liekas ka iespejams tam adminam kas filmeja bija pasam slikts pings

Kravas atāķēšanās ir bugs iekš /spec. 0:49 -> 0:51 viss vairāk izskatās pēc SH, bet lai izskata augstākie.

@Ashe @Vladimir

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.