Sign in to follow this  
Followers 0
fifl3x

Montgomery P.O.G.M.P. Crips -420-

29 posts in this topic

Tātad, organizācija tiek balstīta uz nelegāla roleplay, jebšu ielu bandas lomuspēles atveidošanu. Visa bandas darbība notiek Montgomery rajonā, aptuveni ap pizza stack. Lielākā daļa biedru ir no 12-18 gadiem, tāpēc, ja esi nolēmis pievienoties, tad droši vari domāt sava tēla aprakstu, nelielu story kā un kur viss ar tevi ir noticis.  Pārsvarā norisināsies hood –rp un iekš foruma tiks parādīta neliela aktivitāte ekrānšāviņos. Es nevēlos rakstīt te gari kaut kādu mēslu kā banda tur radās, kā tēvocis, tēvoci un visu pārējo penteri, jo tas  ir totāls bezsakars. Visu ir jāveido IC un tāpēc arī IC tiks parādīts viss ekrānšāviņos ar bandas dzīvi un visu pārējo. Par cik es esmu pārāk slinks, nevēlos rakstīt jaunu tēmu un jaunu IC story, tāpēc es vēlāk visu iespējams izlabošu šeit.

14

Hey! Tātad, nolēmu uzrakstīt pieteikumu par līderi vienā no organizācijām, cik serverī paskatījos, tā ir melnādaino organizācija, tāpēc nebūs problēmas pievienoties vai kas tāds. Iespējams Jums ir jautājums kāpēc es to daru. Tāpēc, lai varētu atveidot kvalitatīvāku hood-rp! Domājat, ka tā nebūs? Man pašlaik serverī nav naudas un es pat nevēlos doties strādāt kaut kādus valdības darbus, jo tas nav galīgi priekš manis. Viss ko es vēlos no šīs organizācijas = atsaucīgi cilvēki!

Neliels backstory par manu personāžu.

Davis piedzima Los Santos Dzemdību namā, pirms 19 gadiem. Maximilian bērnība nav bijusi īpaši spoža, tāpēc, jo viņa māte gāja bojāt dzemdējot viņu, tāpēc viņam visa bērnība pagāja kopā ar tēvu. Jaunietis nekā nevarēja pierast pie tā, ka viņam tagad ir jādzīvo vienam, jo tēvs ir viņa lielākais ienaidnieks. Puika ļoti labi saprot, kur dzīvo un kas ar viņu var notikt, tāpēc arī viņš ir šajā “Gangsteru” rajonā kopš pašas dzimšanas, viņu pat neizaudzināja neviens  no vecākiem – tēvam bija galīgi vienalga un viņu ielika cietumā par vairāku cilvēku slepkavību. Pats Max' uzauga var teikt kā bezpajumtnieks, viņam nekā nebija, visi vienmēr viņu apbizoja, tāpēc viņš pat necentās iet uz skolu. Davis ļoti nožēlo to, ka vispār ir nācis pasaulē,  bet tomēr viens labums ir viņa dzīvē, viņš savas bēdas var aizstāt ar kārtīgu piedzeršanos vai ar kādu “street brawl” pagalmā. Ne vienmēr, puika uzvar kautiņos, gluži otrādi, katru reizi zaudējot, viņš iemācās daudz kā jauna un mācās no savām kļūdām. Jau no agra bērna rokas, zēns ir ierauts nelegālajās darbībās, kuras notiek apkārt viņa mājas pagalmam – Idlewood. Viņš kā teikt bija mazais dīleris, kurš vienmēr prata izplatīt  marihuānu un to arī kārtīgi pārdot, līdz brīdim kad viņš jau sāka pieaugt un prātā nāca pavisam citas domas, proti, zēns sāka uzmeklēt reālu dīleri, kurš viņam var piedāvāt kaut ko labāku par marihuānu. Viņš to uzmeklēja, bet neilgi pēc dīlera pazušanas, viss pagalms tikai “izreidots” pateicoties Los Santos Policijas Departamentam. Neilgi pēc tam Maximilian apcietināja un ielika kolonijā. Par cik zēnam nebija ne vecāku , ne radinieku , viņam bija tur jāpaliek līdz pilngadībai. Paliekot 18 gadiem , pusaudzi pārveda no kolonijas uz Los Santos cietumu, kur arī viņu arestēja uz atlikušo laiku – 1 gadu. Iznākot ārā Davis nesaprot ko darīt, tāpēc arī ir izmisis un meklē sev tuvos, kuri ir palikuši no vecā “Inglewood Crips Sastāva”.

Iespējams, ka iegūstot šīs organizācijas līderi, tas vēl vairāk mani motivēs piesaistīties šai tēmai un atveidot pēc iespējas kvalitatīvāku roleplay.

8

Alright! Tātad, šobrīd meklēju pāris cilvēkus, kuri vēlas atveidot vienkāršas ielu bandas roleplay!

3

Nebūtu iejaucies kaut kāds, atvainojos mudaks, tad viss būtu labi un būtu normāli noerpojuši! Viss beidzās ar WP piešķiršanu! :D

0Sfb8Bj.png3uLgsCi.pngbt7Rtlu.png

3

Nu vecīt, kas pa mēsliem, kāpēc bandas developmentā ir jaliek kā tu pērc saldējumu, kas tev ic 10 gadi? pēc tam tu pelni naudu liekot youtubē savas dziesmas? nu cmoon nēģer kas pa mēsliem, un vēl pietam 1.2k. Pēc kā tev tur piedraud kaut kāds baltais, tu saki "labi labi nedari tik man pāri" pēc kā tu tur ar čali no aztecām kaujies, wtf get your shit straight.

2

@Kritiķis. Ir tomēr liela starpība starp to, vai cilvēkam ir rokā ierocis vai nav. Man tajā brīdī tēmēja ar AK-47, Deagle un vēl kaut kādu ieroci! Padomā loģiski! Ja neesi bijis situācijā, tad vari nemaz nerakstīt savu mēslu! Kāpēc gan lai es nevarētu nopirkt saldējumu? Tā it kā tagad, ja tev ir kādi 18 gadi, Tu vairs neēdīsi saldējumu? 

1

Neiet runa par to vai vari/nevari ēst saldējumu, bet iet runa par to ka šāds topiks pēc būtības ir domās "BANDAS" developmentam, nevis tavam developmentam, uztaisi savas personāžs IC storiju un liec tur kā pērc saldējumu. Nu žēl, bet man kā skatījām liekas ka ar tevi tur tikai runā, tāpēc vajag labāk veidot ekrāna šāviņus. 

0

Skatoties pēc savas aktivitātes serverī un arī pēc tēla attīstības, iespējams, ka drīzumā pārveidošu kaut ko sakarā ar galveno tēmas izveidi - storyline.

y12PZM4.png

5

Sekojot līdzi ekrānšāviņiem un lomuspēles aktivitātei iekš spēles, Maximilian pašlaik meklē kaut kādu pamatsastāvu, komandu, ar kuru varētu vēlāk kaut ko attīstīt iekš Montgomery un pēc tam arī skatīties par dažādām lietām iekš tā. Tāpēc, ja Tu esi gatavs pievienoties organizācijai un pierādīt sevi no labākās puses, tad droši pievienojies veidojot lomuspēli ar mums iekš spēles, pierādot sevi, pierādot savu tēlu, pierādot savu māku parādīt un attīstīt sevi no labākās puses. Pašlaik uzturamies Montgomery pilsētā/ciematā, tāpēc problēmu atrast mūs tev nebūs nekādu, Veiksmi džeki.

2

@KaliforņaNeder tāds vārds /laikam/, tātad Tu vēl vispār neesi pārliecināts par to, kādu tēlu Tu atveido un kādu tu vēlies viņa izaugsmi. Good Luck tev.

Pirmais algotais uzdevums.

viYJ84g.png0kcMh0R.png9fUO2xg.png

5

Cerams, ka drīz līdz ar to 21. datumu ieroču plūsmu samazinās, savādāk serverī tiešām var normāli pašaudīties.

g3oM69i.pngv4NmjNO.pngAdEqK9i.pngg3oM69i.png

2