Jump to content
deadass

Beigas.

Recommended Posts

Serveris paliek vaļā, ja kādam ir interese vai nostaļģijas sajūta tajā spēlēt.

Forumā tiek izņemtas sadaļas par serveri.

Projekts pastāvēs, jo paralēli notiks darbība ar gta v serveri.

Egles pasākums tiek atcelts.

Ja kādam ir vēlme, lai es serveri atgriežu, tad gaidu vismaz 20 cilvēkus, kuri gatavi spēlēt serverī ikdienā. Pierādat paši, ka vēlaties. Pretēji - uzredzi, cits projekts ir dorši atvērts. #1 un pārējie taču ir kopijas latvijā, ne tā?

• Like 3
  • Love 1
  • Sad 6
  • Neutral 2

Ne sūda nevaru nosodīt cilvēku, kurš vēlas nodot savu laiku kaut kam jēdzīgākam. Nav vērts kaukt atjauninājumus, kad nav kas spēlē lielā mērā... Paldies par to, ka darīji lietas, cīnijies servera labā. Es te daudz laba laika pavadīju :) 

• Like 3

14 hours ago, Yoet said:

Plika diršana,nebūs pat 5 cilvēku,kas spēlētu. 

nesaprotu kapec esi tik stulbs ciklops, ka nespej izprast ieprieks izlasito tekstu. nav teikts, ka bus 20 cilveki, bet ir teikts, ja grib lai kaut kas notiek, tad vajag 20 puisus, nelga.

7 minutes ago, jovars said:

nesaprotu kapec esi tik stulbs ciklops, ka nespej izprast ieprieks izlasito tekstu. nav teikts, ka bus 20 cilveki, bet ir teikts, ja grib lai kaut kas notiek, tad vajag 20 puisus, nelga.

ko tu pisies klat visu laiku pedin

tev nav nekas jasaprot

• Haha 2

Tak nav jēgas veidot/uzturēt "Latviešu SA-MP projektus",Jo nav kas lai spēlē,daudzi nespele tik dēļ tā,kad apnika. Katrs grib but administrātors,owners.. Ņemiet piemeru no mums,9k cilveku vienā projektā. Tagad aizejiet uz Arizona RP vai Revent RP.. Un padomājat kas tur ir tāds kad tur online ir labs.. Izņemot to ka ta ir Krievija. Cik es redzu,daudzos projektos mappings ir tuvu nullei,īsti nav nekādu intresantu skriptu vai sistēmas. Comoon nevajag jau pīkstēt. Jus nekad neesat aizdomajusies uztaisit pilota darbu Latvian SA-MP'ā ?? Kaut mes to sākam veidot jau 2k17.. Arizona RP. Nav jau gruti atrast normalus skripterus normalu admin sastāvu,youtuberus piestaistit, Support sastāvu -3personam. Kādu māju uzlikt ar savu mapingu"paštaisītu" Nedaudz pamainīt karti un uzlikt norm hostingu. "BigHost.org"   P.S Kad atversies GTA V servers ? 

• Love 1

20 hours ago, kreatīvais ģēnijs Jamu <3 said:

Galvenais ,jau ir pieredze ,tu man to esi iedevusi, par to esmu tev pateicīgs! Pārējais ir sūds un tagad interesē sampā tikai taisīt killstreak. Tagad esmu patīkami apmierināts ar pieejamo foruma chat'u un tavām youtube tiešraidēm. Ideāla atslodze manai grūtajai trap ikdienai.

@deadass freestyle priekš tevis, ceru,ka @esmu forshs, tas viss iedos verse 2.

Esmu jobani slims galvā

Laimēju Champ'a mammas dirsu balvā

Esmu arestokrāts,tāpēc semkas ēdu tās,kuras ir halvā

Un mans AK izdos TUTUTUTUUTUTUTU

Gribētu būt mans puisis tu , tu un arī tu

Ar vienu sauju izdzēru visu avotu

Staigāju visur ar gloku un jūtos tā , it kā manā pilsētā kāds karotu

Ja es tevi nopistu ,tad diez vai kāds par tevi sērotu

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Un kāds pasakat mana vieta ka viņam nav liktens repers būt.. Хватит ирундой страдать обезяна!

On 11/27/2018 at 12:57 AM, !LILMurdurs said:

Atkal beigas pienāca? Ko tik nejauki domāt par savu projektu? Es gaidīšu gta v roleplay!

Nabadziņ, tev PC aizdegsies no GTA V!

• Dislike 1

37 minutes ago, CMNTS said:

Nabadziņ, tev PC aizdegsies no GTA V!

Nabag Tev spec dators izskatās drausmīgās paskaties manas ja Tev slikums, pateikšu šeit i5 gtx 1050 4gb 8gb ram

• Neutral 1

1 hour ago, !LILMurdurs said:

Nabag Tev spec dators izskatās drausmīgās paskaties manas ja Tev slikums, pateikšu šeit i5 gtx 1050 4gb 8gb ram

feini, jaa

2 hours ago, !LILMurdurs said:

manas datoras ir labaks

O, saprati arī, ka samp old ded shit kā cs 1.6. Nice, pats arī labprāt uzrautu kādu gta 5 lv serveri. 😁

• Like 1
  • Dislike 1

1 hour ago, Caine said:

O, saprati arī, ka samp old ded shit kā cs 1.6. Nice, pats arī labprāt uzrautu kādu gta 5 lv serveri. 😁

samps nav ded tu negudrais role ipasniek, tikai rp izprasana lvrp speletajiem ded

• Dislike 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.