Jump to content

Angel Pine?  

39 members have voted

1. 1. Angel Pine?

Recommended Posts

Netaisos es pārcelt visu, bet es varu piedāvāt pielikt klāt Angel Pine pie san fierro. Angel Pine ir mazs ciematiņš. Es to atdzīvinātu, pieliktu pāris lietas, un cilvēki varētu laiku pavadīt tur.

• Like 1

Ja jau ar pašu SF ir problēmas, tad kā Angel Pine to problēmu risinās? Bet nekas, būs vairāk vietas RP

• Dislike 2

1 minute ago, Champ said:

''Pavadīt laiku tur'', bet pēc tam ir jautājums, kā viņi to pavadīs?

Kaut ko jau šodien shoutbox teica, ka red county bija labāks, jo tur sastapa uz ielas cilvēkus un bija ko darīt. Nezinu.

Smieklīgi. Nezinu cik ilgu laiku varētu aizņemt checkpointu pārlikšana vai ko tur dara, bet ok. Es atbalstu šo ideju atjaunināt mazu ciematu,bet ceru,ka atvienos SF.

ALLOT OF MY HOMIES DEAD, ESMU BLOOD,BET MANA NAUDA CRIP. ESMU REALEST SAMPERS ,BET KAD IERAUGI MANU PISTOLI, TAD PIEKAKĀTS TEV PAMPERS!!!!!!!!!! @deadass šis bija priekš tevis, jo es tevi ļoti cienu,respektēju un veidoju dzimumu vienlīdzību ar citām meitenēm, jo tu esi tā,kas man liek domāt,ka visas meitenes ir jaukas,nevis apkopējas.

5 minutes ago, kreatīvais ģēnijs Jamu <3 said:

Smieklīgi. Nezinu cik ilgu laiku varētu aizņemt checkpointu pārlikšana vai ko tur dara, bet ok. Es atbalstu šo ideju atjaunināt mazu ciematu,bet ceru,ka atvienos SF.

ALLOT OF MY HOMIES DEAD, ESMU BLOOD,BET MANA NAUDA CRIP. ESMU REALEST SAMPERS ,BET KAD IERAUGI MANU PISTOLI, TAD PIEKAKĀTS TEV PAMPERS!!!!!!!!!! @deadass šis bija priekš tevis, jo es tevi ļoti cienu,respektēju un veidoju dzimumu vienlīdzību ar citām meitenēm, jo tu esi tā,kas man liek domāt,ka visas meitenes ir jaukas,nevis apkopējas.

1-2 dienas max

Ja visu pārceltu uz Angel Pine, tad es ar mieru te spēlēt. Tad vismaz sastaptu cilvēkus. San Fierro ir viena liela drūma pilsēta. Būtu interesantāk, ja VISS būtu Angel Pine. Nav vajadzības no 10 cilvēkiem uz visu lielo SF. ES PAR.

Tiks ieviests Angel Pine, bet būs tad īstenotas blakus lietas, piemēram, nomirstot būs izvēle, kurā slimnīcā ārstēties, divi policiju iecirkņi, būtībā angel pine tiks pievienots līdz svētdienai. Darbi/Mafijas/Terras un lielās organizācijas paliks SF, lai nav aizdirsts un saspiests.

• Like 2
  • Love 2

2 slimnīcas, 2 iecirkņus nevajag. Prosta visu parcelt uz Angel Pine kā jau  tu pati biji minējusi, kad tauta pazudis. Vienīgi nevajag pārbāzt ar entajām mašīnām no, kurām, cilvēkiem ar ne tik labu datoru, būs fps dropi, lagi kā jau tas bija RC sezonā Montgomery.

Ja atstāj SF, tad Angel Pine pievienošana nav tā vērta, jo cilvēki tā ir maz un vēl retāk sastaptu viņus. 

Edited by sniplijs
  • Love 1

19 hours ago, deadass said:

Netaisos es pārcelt visu, bet es varu piedāvāt pielikt klāt Angel Pine pie san fierro. Angel Pine ir mazs ciematiņš. Es to atdzīvinātu, pieliktu pāris lietas, un cilvēki varētu laiku pavadīt tur.

Labāk tad ieliec tās lietiņas Red County.

• Like 1

Būs Angel Pine. Last chance, ieviesīšu klāt. Dažas org tur pārlikšu, bet nepārbāzīšu, SF paliks viss, apmēram kā visi dzīvos laukos un ir iespēja aizbraukt uz lielpilsētu. Izveidošu jaunu darbu, Angel pine apkārtnē, bet pārējie paliks tur pat.

• Like 1
  • Love 1
  • Haha 1

55 minutes ago, mudins said:

ja bet vel japievieno las venturas, jo ari lielpilseta un japievieno vel bayside, jo ari lauki! bus forsi!

un vel los santosu ka ari red caunty lai vel forsak

• Dislike 1

Angel Pine mappings jau ir uzlikts. Līdz sestdienai/svētdienai gaidāms papildinājums ar CP un funkcijām tajā. Tagad ir salikti biznesi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.