Jump to content
deadass

Update 28.10.2018

Recommended Posts

Update 28.10.2018

Sry, ka ir klusums un supporta maiņa, kā arī atvainojos par solījumiem par halloween pasākumu, kurš beigās izgāzās. Veselības stāvoklis paslikts, kā arī garīgais. Tā visa kopumā man pazuda motivācija/gribēšana, bet centīšos to pārvarēt ar hz saviem spēkiem. Laikam paldies par atbalstu. w/e.

• Komanda policijai /elm, nav vairs mirgojošie lukturi.
  • Atpakaļ ieliktas taxi zīmes 24/7 un /fare komanda.
  • Ieviests pārsējs/binte, slimnīcā ir iespēja nopirkt tagad mājas aptieciņas, aptieciņu līdzņemšanā, pirmo palīdzību un pārsēju. Pārsējs atļaus tēlam piecelties, atdzīvoties ar 5 HP, tālāk jāizmanto aptieciņa/narkotikas vai kas cits, kas uzlabotu HP. Bija ideja, ka vajadzētu uz slimnīcu doties un ārstēties tur, bet.. pārgribējās, netiks izmantots. Jā, tātad. Kad cilvēks serverī nomirs, ir iespējas - Izsaukt mediķus, ārstēties slimnīcā, izmantot pārsēju vai nedarīt neko. Neko iespēja būtu roleplay vai kādam citam. Ja nav pārsēja un izmantojāt iespēju "izmantot parseju", tad varat veikt /acceptdeath. Tāpat arī ar "Neko" funkciju.
  • Palaboti daži bugi.
  • Like 5
  • Love 3
  • Wow 1
  • Thanks 1

Ļoti jauks atbalsts,bet ja tev vajag motivāciju ,tad es tev iesaku mani un @JoeKumars ,  mēs ļoti labi draugi esam un varam dalīties ar mīlestību ,draudzību. Mēs varam izmantot telepātiju,lai dotu tev komplimentus par to,ka esi.

Jaunais miršanas joks ir ļoti jauks, man tas patīk. Helovīnu ķirbji arī bija baigi feini, man patika,gribu kaut ko tādu arī uz Ziemassvētkiem. Vai ir gaidāms adventes kalendārs?

Vēlos,lai kāds taisa eventus , piemēram, ar fotogrāfijām kā toreiz,kad bija pilsētas svētki. Vēlos,lai dara kaut ko tādu,lai ir kur izpausties. Lai ir mākslas jokainie pasākumi,kur es varētu kopā ar citiem zīmēt m olbertā. Tas viss ir baigi feini.

Edited by kreatīvais ģēnijs Jamu <3

20 minutes ago, kassels said:

bez visa tava pokemoniskā foruma grupas dizaina mēs tāpat tevi pamanam.

What? 

bye admin. 

• No Comment 1
  • Haha 4
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.