Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Goddess

Kuram nepieciešams profilus dzēst?

Recommended Posts

Sveiki!

Izskatās, ka profili paliek, bet to stati tiek mazināti, netiek aiztikti logini, tēlu vārdi un uzvārdi.

Vai ir vēlmes kādam dzēst profilu? Tad jāpaziņo ir šeit!

Tiks pārbaudīta informācija,salīdzināta informācija,  kura ierakstīta forumā 3 nepieciešamajās ailēs un servera dati.

• Like 2
  • Dislike 1

Es

informaciju foruma ludzu neskatities, man 1 cirwis vinu samainija (admin sava laba)

Edited by Funk

23 hours ago, !LILMurdurs said:

Bļin  es tev pa Pm'ā atsūtīju par to kad man vajag izdzēst :D un tieši to uzrakstīji Karoc šeit bilde būs all info. http://prntscr.com/l3qx9t

Izcelsme Latvietis..................................... 

Izdzes ludzu man profilu  login - liar

Edited by Stupid

Man ir nepieciešams izdzēst visus profilus/characters. UCP name Grafake ; Vitax , un ja nemaldos, tad arī John_Bro.

Ja ludzu izdzesat no mana acc profilu annija done. Vina ir useless. Logins - delakruze

• Haha 1

Man kaut kāds chars Andris ir, neatceros vairs story behind that, bet būtu labi, ja tiktu izdzēsts. Dieva dēļ, Artūrs lai paliek savā vietā!! tq

Edited by Stupid

Ja ir iespēja, tad izdzēs abus otros charus, bet main gribu paturēt.. Uz login - Vladimir

- Randy Britton

- Mike Cimbley

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.