Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Sign in to follow this  
Grafake

Mara Salvatrucha XII

Recommended Posts

4_YS5_Bky.png

Mara Salvatrucha ( saīsn. MS / MS-13 ) ir viena no bīstamākajām bandām pasaulē. Šī ielu banda tika izveidota Los Santos, San Andreas 1980. gadu sākumā, liela daļa bandas biedru arī apgrozās San Fierro apkaimē.

Viss aizsākās ar Salvadoran ģimenēm, kas pameta "El Salvador" pilsoņu kara laikā ( 1979 - 1992 ) un apmetās Los Santos - Glen Park rajonā. Pēc ierašanās iekš Los Santos, Salvadoran imigranti no El Salvador tika diskriminēti uz Glen Park, liela daļa apgrozījās East Los Santos apkaimē, taču daži South Central Los Santos. Laika gaitā radās konflikti starp Salvadorans Meksikāņiem un American meksikāņiem, šie konflikti vairākārt bija nāvējoši - konfliktā tika iesaistīti šaujamieroči ar kuriem bija vieglāk atrisināt problēmas, proti, novācot konfliktā iesaistītos. Salvadorans izrādijās brutālākā ielas banda, tā izcēlās no citām bandām. Viņu ietekme izplatījās pa pilsētas rajoniem.

Ielu bandu noziedzīgā organizēšana iekš Los Santos ir lielā mērā saistīta ar Salvadoran imigrantiem, gan legālajiem, gan nelegālajiem, gan uz Salvadoran amerikāņiem, kuri ir dzimuši pie Salvadoran pilsētās imigrantiem. Salvdoran ir dominējošā etniskā piederība šai ielu bandai, taču tajā ietilpst arī citas etniskāš grupas locekļi - Meksikas imigranti, Meksikas amerikāņi, Guatemalan amerikāņi, Hondurasas imigranti, Hondurasas amerikāni, Nicaraguan imigranti, Nicaraguan amerikāņi.

Plašās rases un etniskās daudzveidības dēļ East Los Santos un South Central Los Santos, Mara Salvatrucha ir devusi iespēju pievienoties citiem rases pārstavjiem neskaitot iekļautos Latīņus.

Mara Salvatrucha ielu bandas un starpvalstu noziedzīgās organzicāijas galvenais ienākumu avots ir noeziedzīgas darbības, kas ietver ne tikai narkotiku izplatīšanu, bet arī ieroču ļaunprātīgu izmantošanu, masveida šaujamieroču izplatīšanu, izspiešanu, nolaupīšanu, transportlīdzekļu zādzības, cilvēku tirzniecību, orgānu tirzniecību, seksa tirzniecību.

Mara Salvatrucha ir attīstījusies no vienkāršas ielu bandas, ko veidoja nabadzīgi bēgļi par ko daudz lielāku. Tā ir spērusi lielu soli uz augšu, tā ir kļuvusi par starptautisku kriminālorganizāciju ar fizisku klātbūtni ASV, Meksikā, El Salvador, Guatemalā, Hondurās un Nicaraguā.

Sākotnēji Mara Salvatrucha nebija nekas vairāk kā Salvadoran kara bēgļi, kā arī bijušie partizāni un militārie darbinieki. Lielākoties viņi bija amerikānu panku rokmūzikas entuziasti. Viņiem patika smēķēt "zālīti" un piedzerties kopīgi, organizēt satikšanos bāros savā tuvākajā apkaimē.

Tolaik Mara Salvatrucha, pēc tam Mara Salvatrucha Stones apvienojās ar 18th Street bandas locekļiem, kuru sastāvā bija meksikāņi un meksikāņu amerikāņi.

Viņu draudzīgā sadarbība ar 18th Street bandu bija universāla dažādos aspektos Mara Salvatrucha Stoner biedriem, taču 1989. gada 23. jūlijā  pievakarē tika publiski noslepkavots Federico Lacayo, kurš bija Salvadoran partizānu līderis iekš Mara Salvatrucha Stoners grupējuma, jo starp 18th Street bandu un Federico bija nesaprašānās kādā ballītē, viņš uzdūrās uz četriem iereibušiem 18th Street bandas biedriem, kuri dusmu uzplūdumā nošāva viņu publiski 40 cilvēju priekš Ramona Avenue iekš Glen Park.

Pēc Federico Lacayo slepkavības Mara Salvatrucha Stoners pasludināja visu karu vērst pret 18th Street bandas biedriem visā Glen Park , East Los Santos un South Central Los Santos daļā.

Daudzi Salvadoran kara bēgļi, kuri izvlējējas pievienoties 18th Street bandai bija bijušie Mara Salvatrucha Stoners biedri. Daudzi no šīs bandas locekļiem bija bijušie partizāni un paramilitārie virsnieki, to skaitā karavīri no Centrālamerikas konfliktiem Gvatemalā, Hondurasā un Nicaragā.

Mara Salvatrucha Stoners regulāri tika piekauti, durti, izvaroti un noslepkavoti San Fierro jaunatnes iestādē, Los Santos apgabala cietumā un San Fierro štata cietumos. No visām šīm trīs iestādēm viņi apvienojās vienā kopīgā, kurā atradās gan nepilngadīgie, gan pieaugušie ieslodzītie, kā arī notiesātās  bandas grupējumi deviņdesmito gadu beigās. Tika izveidotas ļoti striktas labošanās iestādes un ieslodzījuma vietas 1999. gadā, lai varētu identificēt Mara Salvatrucha Stones klātbūtni. 

Mara Salvatrucha Stoners vairs nebija kā pašu ielas banda, kad Mexican mafija atveda viņus no savas reģionālās Latino ielu bandas alianses - Southern San Andreas, kas ietvēra Surenos bandu, 18th Street bandu un dažus Maravilla biedrus East Los Santos apkaimē, kuri nolēma maksāt nodevas . Tas notika deviņdesmito gadu sākumā, cenšoties panākt Mara Saltavturcha Stoner iesaistīšanos bandu karos 1980. un 1990. gados. Tuvojoties jau 2000. gada sākumam, Mexican mafijai bija izdevies panākt, ka ielu bandu kari beidzas pēc viņu noteikumiem. Pēc kā Mara Salvatrucha 2000. gadā tika pārdēveta par Mara Salvatrucha 13 jeb saīsinājumā MS-13.

No 2000. gada Mara Salvatrucha dabiski uzauga Los Santos un līdz 2005. gadam kļuva par vienu no labi izveidotajām ielu bandām. Mara Salvatrucha biedri , kuri centās paplašināt savus apvāršņus noziedzīgajā apakšpasaulē, pārvietojās pāri valstij uz Virginia un Vašingtonu. Mara Salvatrucha banda kopštālaika ir paplašinājusies ar augstām Latīņu populācijām Teksasas, Floridas, Ņujorkas un Ņūdžersijas apkaimēs.

Deportācijas, kas tika veiktas no El Savlador, Guatemala, Hondūrām un Nicaragua notika deviņdesmito gadu vidū, kad Mara Salvatrucha palīdzēja parvietot tos uz Centrālameriku. Ar visu imigrantu iekļaušanu ierindā , viņiem bija iespēja nostiprināties Ziemeļu un Dienvidu Meksikā, sākot ar 2000. gada beigām izmantojot biedrus, kuri tika deportēti atpakaļ uz Meksiku.

Mara Salvatrucha biedri šobrīd aktīvi darbojas un veic organizētas noziedzības, gan atsevišķi, gan grupējumos. Viņi uzdarbojas visos 50 ASV štatos. Viņi vairāk ir aktīvi Meksikā, El Salvador, Guatemala, Hondūrās un Nicaragā. Viņu starptautiskie savienojumi visās iepriekšminētajās valstīs ir izveidojuši kontaktus ar organizētām noziedzības grupām ASV, Meksikā un Centrālamerikā regulāri sadarbojas ar Mara Salvatrucha ielu bandām, organizētām noziedzībām.

2008. gada beigu pusē daudzi no Mara Salvatrucha biedriem uzdarbojās un pievērsās vairāk San Fierro pusē. Viņiem bija sakari ar nelegālajām kravām, kas tika regulāri eksportētas uz noteiktajām pasūtījuma vietām. Lielākoties šīs kravas tika pārvestas ar kuģi, pārsvarā tika eksportēti šaujamieroči un narkotikas.

ms131.png

- Tiks papildināts -

Edited by Grafake
  • Like 9
  • Love 3
  • Dislike 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kārtējā 1 nedēļas frakcija ar wannabe līderi, kurš nesaprot, ka bandas ne no kā nekļūst par ielas baroniem, bet ir jābūt arī apliecinājumam kā roleplay veidā tas viss kāpj uz augšu? 

Edited by likmajpusi
  • Like 1
  • Wow 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.