Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

FEFE

PĀRCELŠANĀS?

Pārcelšanās?  

150 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Vai ir nepieciešama pārcelšanās uz citu pilsētu?

• Jā, ir nepieciešama.
    • Nē, nav jēgas.
  2. 2. Izvēlies uz kādu pilsētu Tu vēlētos lai pārceļ serverī esošas organizācijas, vietas?

• San Fierro
    • Red County
    • Los Santos (Neko nemainīt)

Recommended Posts

MPSAlogo copy.png

Vai ir nepieciešama pārcelšanās uz citu pilsētu?

Izsakiet savu viedokli šajā tēmā, veiciet savu balsojumu par kādu no piedāvātiem variantiem.

• Love 1

San Fiero-Dzīvo vidēja/augsta slāņa cilvēki,ko Jūs tur domājat RP'ot?Ja gribat kaut ko jaunu,tad mainam uz country nē?Jēga pilsētu uz pilsētu mainīt,mappings San Fiero drausmīgs,ja vēl kaut ko mainīt tur,tad labāk izdurt acis.Paņemsim Red Country un cilvēki varēs daudz vairāk izpausties RP jomā,brauks ar vidējas/zemas klases auto,dzīvos arī vidējas/zemas klases mājās,varēs veidot visdažādākus nelegālus grupējumus,tajā skaitā arī legālas organizācijas,mappings arī labs.Vai tad nebūtu interesantāk pārcelties uz laukiem?Padomājiet paši,ko RP'osiet iekš San Fiero?...Celtniekus?...Ugunsdzēsēju?Nav Jums jau apnikusi tā pilsētas dzīve?Vai arī pārcelt uz Angel Pine/Bone Country..Cilvēki tā ir aizgājuši,varbūt atgriezīsim country,lai vismaz var satikt kādu cilvēku parastās dienas laikā?

Ceru,ka Agnese pieņems pareizo lēmumu,kas dos iespēju cilvēkiem izpausties RP jomā.

• Like 1
  • Dislike 3

Tātad,domāju,ka Red County būtu forši, San Fierro arī būtu forši,bet.. tur būtu kā Los Santos,liela pilsēta,bet ļoti tukša. 

Devu balsi par Red County,jo tas ir visforšākais,bet vēlos,lai būtu kaut kādi kalni/akmeņi salikti uz tādiem ceļiem ,lai nevarētu iebraukt Los Santos / San fierro , norobežot kaut kā LV ,bet lai ir tas bone county, vai arī bez tā. Jo tad būtu forši koncentrēts uz Red County viss un cilvēki apgrozītos tajā reģionā, veidotu RP iekš tā un viss būtu forši. ;) 

Domāju,ka tāds RCRP tuvs pakaļdarinājums būtu baigi forši un interesanti. 

Edited by esmu Akus un baidies manis
  • Like 3
  • Love 1

Domāju SAMP vēsturē, jeb LV SAMP - varētu izmēģināt ko jaunu, pārvākties uz citu vietu RP dzīvei. Ja uz mazu vietu pārvākties, būtu forši, tad norobežot apkārtni LS/SF/LV ((kā minēja Akus )) lai tur iebraukt nebūtu tik viegli + varētu klāt pie tā visa uzmapot nelielu pilsētiņu, piemēram, dzīvojam laukos , a blakus pilsēta ((uzmapota)) , ja izvēlas SF tad tur būtu kompaktāk , liela apkārtne, daudz visādu iespēju ieviest un tāda garā, esmu PAR visu, lai būtu kas jauns. :)

Edited by Бродяга

4 minutes ago, Grauds said:

tas kurs uztaisija sito aptauju ir mazliet dumjss un tie kas balso par ari, bija viens parcela uz ls, tagad atkal parcelt, smiekligi

Tika izteikta ideja par to, un tika izveidota aptauja , lai pārliecinātos vai spēlētāji to grib. :mad:

• Thanks 1

Iepriekš arī balsoja par RC, visu pārcēla un, manuprāt, daudzi atcerās, ar ko tas viss beidzās. Es jau iepriekšējā balsošanā par pārvākšanos balsoju par San Fierro. Tur viss ir kompaktāk, nav tik ļoti izmētāts, pašiem būtu interesantāk. 

• Like 1
  • Dislike 1

Nobalsoju par San Fierro, bet principā vēlētos ,lai viss notiek Bay Area, tas sevī iekļauj Bay Side, San Fierro, Angel Pine. Nobalsoju par to, jo tur nekad īsti nav pa lielam tā RPot's un neesmu daudz serverus sastapis, kuros galvenā vieta ir San Fierro. Es domāju, ka tas būtu kaut kas jauns un ekskluzīvs. Es pats vairāk protams uzturēšos Angel Pine un ceru, ka tur arī parādīsies kāda aktivitāte no spēlētāju puses. 

• Like 1

Mana balss ir nonākusi pie San Fierro...

Personīgi uzskatu, ka vajag jaunas pārmaiņas kaut ko jaunu nevis tikai Los Santos kura ir milzīga pilsēta un viss izmētāts kau jau Kassels minēja San Fierro ir kompaktāks... 

Ar cieņu Matthew_Rodriguez

• Like 1
  • Neutral 1

3 minutes ago, Grafake said:

Nobalsoju par San Fierro, bet principā vēlētos ,lai viss notiek Bay Area, tas sevī iekļauj Bay Side, San Fierro, Angel Pine. Nobalsoju par to, jo tur nekad īsti nav pa lielam tā RPot's un neesmu daudz serverus sastapis, kuros galvenā vieta ir San Fierro. Es domāju, ka tas būtu kaut kas jauns un ekskluzīvs. Es pats vairāk protams uzturēšos Angel Pine un ceru, ka tur arī parādīsies kāda aktivitāte no spēlētāju puses. 

bija tāds serveris Bay Area Roleplay ,kur bija full SF, baigais hujņa sanāca,tas bija kā LSRP pakaļdarinājums iekš SF, bet baigā hujņa tur sanāca, galīgi neieinteresēja.

Es nobalsoju PAR RC, bet ceru, ka tas būs daudz interesantāks, kvalitatīvāk viss izdomāts nekā iepriekš. Būtu interesanti darīt jaunu RP. 

• Like 2
  • Haha 1

+- varu uzmest ideju, kur kā SF izskatītos, kur bandas un mājas varētu būt ar logiem, kur redz cauri, bet.. minimums 70 votes.

• Like 1

12 minutes ago, Trust Issues said:

+- varu uzmest ideju, kur kā SF izskatītos, kur bandas un mājas varētu būt ar logiem, kur redz cauri, bet.. minimums 70 votes.

Šaubos Vai spēc savākt tik daudz balsu. Tu vari tāka bildi visiem parādit apmēram kā izskatītos? 

Edited by AlphaCore

Nu,tad gan labāk izvēlos LV , nevis SF, jo SF traki dīvaina vieta, tur jau var mēģināt,bet man galīgi nesimpatizē tas,jo esmu jau redzējis kā tas viss izskatās,jo nu tur galīgi nekam nav vietas,tikai mājas, domāju,ka LV tad būtu labāks variants.

34 minutes ago, AlphaCore said:

Šaubos Vai spēc savākt tik daudz balsu. Tu vari tāka bildi visiem parādit apmēram kā izskatītos? 

Adminu balsošanās var savākt vairāk kā 100 balsis, 70 šajā gadījumā nav nekas liels ņemot vērā to, kas ir jāpārceļ. 

Tas ir debīlisms . Tak nav jēgas neko pārcelt , labāk atstājat LS kamēr vēl ir tie spēlētāji . Nav jēgas no tām aptaujām , jo tie spēlētāji paši nezin ko viņi grib . Nobalsos par SF , pārcels , sāksies raudāšana , ka nebija vērts pārcelt un pazudīs spēlētāji . Tā vienmēr ir bijis un būs

Ja atstāj bandas LS, tad piekrītu, ja nē, tad nav jēga te mocīties un atkal visu pārcelt. Pats jau gribētu lai Red County atpakal

Kurš cirvja kāts to izdomāja? Izmisīgs sauciens pēc tautas. RC ir ļoti parocīgs, jo m4+jumts ir daudz efektīvāks kā LS stacijā. Neticu jūsu prasmēm veidot visu SF. Ja pat bayarea nenoturējās ilgi ar pāri 300 cilvēkiem un tagad līdz 50 tikt nevar.

• Like 2

Man isti vienalga, bet gribas parvakties ,tik kaa ar bandu teritorijam ? tas paliks tur pat ieks Los Santos ? 

• Dislike 1

2 hours ago, Trust Issues said:

Serverī nav tik daudz spēlētāju, kapēc Jūs visu laiku kaut kur pārvācaties, bijām LS, atnāk hansens pasaka, ka vajag uz RC. Pārceļ uz RC. Atliek back LS, atnāk Jānis un saka, ka vajag SF. Es arī Andri pazīstu.

• Like 1
  • Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.