Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Sign in to follow this  
xo.

Uzraugi #2

Uzraugi #2  

106 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Giuseppe_Balboni

2. 2. Cody_Strow

3. 3. Crystal_Cantwell

4. 4. Xavier_Butler

5. 5. Alpins_Detoho

6. 6. Marcus_Anthelm

7. 7. Billy_Cockins

8. 8. Edward_Zambrotta

9. 9. Carlos_Escobar

10. 10. Eduardo_Corlinni

11. 11. Tito_Masarotto

12. 12. Nathan_Porter

13. 13. Ibrahim_Chotka

Recommended Posts

Crystal_Cantwell

Marcus_Anthelm

Billy_Cockins

Nathan_Porter         A sito dauni tomer zinu. Nobalsoju

KAS NAHUJ IR TIE TADI? 

EDUARDO CORLINNI? XDDDDDDDDDDD 

Edited by Lynch

Norekomendēju tos kuri pēc manām domām ir pelnījuši...

Cody_Strow - Agrāk bija adminstrātors..Bija laba aktivitāte,kā arī no viņa puses bija redzams gaisma acīs,kad viņam tas patīk un viņš ir gatavs turpināt.

Xavier_Butlor - Biji gamemaster laiciņu atpakaļ...Nezinu vai bija no tevīm jēga vai nē,bet varēja redzēt kad tev patika rpot un būt dažādās situācijās..

Alpins_Detoho  - Ir brīzi kad uznāk tie saucamie melnie,bet ja saņemas un sāc darīt kautko nopietnu,tad ir redzams produktīvs rezultāts..Aktivitāte un viss pārējais.

Ibrahim_Chotka - Manās acīs tu esi oldschool,kas jau ir šeit no pirmsākumiem..Bija sezona,kad tu biji pazudis,bet tagad ir redzams kad un esi šeit jau laiciņu..Agrāk biji labs ments,kā arī labs adminstrātors ja nemaldos..Gribam redzēt turpinājumu,kas no tā sanāks.

Ir vēl citi adminstrātori,kuriem es vēlētos iedot savu rekomendāciju,piemēram kā

Giuseppe_Balboni,bet nu nezinu...Viņam bija adminstrātors,bet aktivitāte no viņa bija pilnīgi nulle,bet samērā par pašu cilvēku,neko sliktu nevaru pateikt par tevīm sliktu,bet nu jā....

Carlos_Escobar - Cilvēks,kas agrāk bija mpsa..Centās rpot un visu darīt..Pēc tam uznāca untumi,melnie un aizgāja no projekta...Aizgāji tur,tur sāki reklamēt ko citu,nodirsi te vienu otru un t.t.Pret manīm esi vienmēr bijis labs cilvēks,bet nu šie iemesli tevi nomelno....

• Like 1
  • Love 1

14 minutes ago, Lynch said:

Crystal_Cantwell

Marcus_Anthelm

Billy_Cockins

Nathan_Porter         A sito dauni tomer zinu. Nobalsoju

KAS NAHUJ IR TIE TADI? 

EDUARDO CORLINNI? XDDDDDDDDDDD 

pievienoti foruma profili, lai tu varētu uzzināt kas tie tādi ir! pašlaik tiek meklēti administratori un tiek izvērtēti visi kandidāti

• Dislike 1

Domāju, ka man kāds šeit piekritīs, bet no visiem kandidātiem zinu tikai 2 cilvēkus, tie ir Alpins un Ibrahims par ko es atdevu savu balsi, abi jaunieši iepriekšējos laikos pierādījuši no sliktās sevi un arī no labās, ceru, ka abi mainījušies. 

Bet viens ko es gribētu izcelt ir tas, ka kandidātiem vismaz sava veida reputāciju vajadzētu, lai mēs par viņiem kaut cik zinātu? Varbūt ne es, jo es šeit uzturos vairs ne tik ļoti, bet tomēr citiem tak ir kaut kas par viņiem jāzin? Nesaku, ka kandidāti ir slikti, gan jau ir sava pieredze un prot darīt lietas, bet varbūt mēs varētu no 'Contact Us' vietas redzēt kādu bildi vai nezinu citējumu no katra kandidāta, ko viņš darītu servera labā un vispārīgi kā admins rīkotos sava veida situācijās. 

Cheers.

Edited by rebudijs
  • Like 6
  • Thanks 1

Uzspiedu visiem nē. Nejau tāpēc, ka nevajag adminus, bet.. 3 no tiem ir tie, kas spridzināja ar granātām cilvēkus, kad skaits bija 80, filmēja video, kā pasākumos šauj visus nost, pat sestdien Elwyns sastrīdējies ar vienu no viņiem un no viņu puses bija massdm. Facebook jauki man uzraksta, ka roleplayos organizāciju, bet pēc mazāk kā 2 stundām tika bugoti wepi, db stacijā. Par tiem, kuriem to rakstu, tie paši sapratīs.

daļa ir statusņiki, kas uztver mpsa kā mēnešnieku, kur domā, ka statusu var iegūt ātri, bet kad samplv atveras, tad k mušas pie sūda aizlidojušas.

daži ir admini, kuri neuztvēra amatu nopietni, notroļļojās, bet tagad cenšas atkal.

daži ir tikko pievienojušies.

dažs labs ir panācis, ka agrāk no lielās tautas skaita palika 1/3. Tieši viens cilvēks no saraksta, kurš dirsās vēl nesen shoutbox, sūtīja nahuj un teica, ka sampu nespēlēs.

• No Comment 2
  • Like 1
  • Love 4
  • Sad 2

7 hours ago, Trust Issues said:

dažs labs ir panācis, ka agrāk no lielās tautas skaita palika 1/3. Tieši viens cilvēks no saraksta, kurš dirsās vēl nesen shoutbox, sūtīja nahuj un teica, ka sampu nespēlēs.

Bet still tas dazs labs adminu dabus, gluzi ka vienmer. 

Ta jau labak becinu un jani butu ielicis, lielaka iespeja vinnet samejiem nekaa sitiem. Paskatijos te viens pat sudzibu nejedz uztaisit, otrs 13h ago joined. Sadi tas lietas nenotiek kiplok!!! 

Edited by ...
  • Like 1
  • Thanks 1

Nobalsoju par Xavier, Giuseppe, Tito un Ibrahim. Pārējos vai nesaskatu kā kandidātus šajā amatā, vai vispār nezinu kas jūs esat. 

Edited by Billijs
  • Like 2
  • Dislike 1

18 minutes ago, *PauL* said:

Pus servers admini būs???? Paldies Nē , visiem ieliku nē

Tie vienkārši ir cilvēki, kas ir pieteikušies, un tas nenozīmē, ka viņus visus tagad pieņems. Puse no visiem nebūs administratori, vairāk pat. Varbūt vispār viens cilvēks tiks pieņemts no visiem kandidātiem. Varbūt neviens. :)

Daži ir tādi, kurus es vispār nezinu vai arī ieguvuši sliktu reputāciju manās acīs, te pieminēšu tikai tos, par kuriem nobalsoju pozitīvi. 

Giuseppe_Balboni - bija admins arī iepriekš, darīja savu darbu labi, viss kārtībā. Sakarīgs čalis, spēs darīt savu darbu labi arī turpmāk.

Cody_Strow - par tevi it kā šaubos, bet nu labi, ielikšu "Jā", it kā neesi izcēlies baigi nekādīgi, taču esi diez gan aktīvs, redzu tevi serverī bieži, var jau iedot vēl iespēju. 

Xavier_Butler - nu biji tu helpers, baigi neizcēlies tajā amatā, taču biju ievērojis, ka bieži iesasties dažādās roleplay situācijās, esi diez gan draudzīgs. 

Alpins_Detoho - sakarīgs, taču cerams, ka neuznāks kaut kādi melnie un nesavārīsi sūdus ar to adminu, taču tevi labprāt vēlētos redzēt šajā amatā. 

Billy_Cockins - arī sakarīgs, iesaistās rp situācijās, vakar vēl specoju. Patīk cilvēki, kas cenšas kaut ko darīt, izmantot servera funkcijas, kas ir domātas spēlētājiem, taču daudzi tās nenovērtē.

Carlos_Escobar - ja pareizi atceros, arī tu esi bijis uzraugs iepriekš, bet varbūt kaut ko jaucu. Neesi ar neko baigi izcēlies, taču došu iespēju, varbūt kaut kas labs sanāks.

Nathan_Porter - tieši tas pats, kas ar liar. Iesaisties roleplay situācijās, centies pacelt to roleplay līmeni, tā arī turpini, ja iegūsi uzrauga amatu, jo nu, ir divu veidu uzraugi - tādi, kas tikai velta laiku savam amatam un tādi, kas arī pa vidam kaut ko rpo, iesaistās pasākumos. 

Ibrahim_Chotka - nu oldschools, atceros no FBI laikiem. Biji kaut kur pazudis, taču laikam jau esi atpakaļ, ja piesakies uz šādu amatu. Labprāt vēlētos redzēt tevi atpakaļ.

Neliela piebilde par Corlinni - nekādā gadījumā nevēlos redzēt viņu uzrauga statusā. Nobanoju vienu no Corlinni bandas par hakiem, uzreiz sūtīja mani nomirt, utml. Nav vajadzīgi šādi cilvēki kā servera uzraugi, kas vispirms apvaino administrāciju un pēc tam cenšas pielīst un tikt augstāk. Protams, ir arī vairāki tādi, kas tā ir darījuši, spriežot pēc Agneses rakstītā, taču, manuprāt, tie cilvēki ir sakarīgi un spēs laboties, aizmirstot pagātni. 

• Like 2

Tito masaroto jeb edgara ritula vecakais bralis butu labs admins. Agrakvins man nozaga esmas un par to kartigi cieta, bet nu tas jau ir aiz muguras jo vina mazais bralitis ir kopa ar tiwatu kurs ir labs vina pisejs. Priekaa un amen.

• Haha 1

Žēl, bet neviens neatbilst. Pareizi Agnese teica. Daži labi nupat teica, ka projektā spēlētāju viedoklis ir mazsvarīgs, ka otrs projekts ir labāks un tml. Es neticu, ka daži no tā saraksta varētu laboties un mainīt savu attieksmi, ja to nevarēja izdarīt pēdējās piecās (?) reizēs kad tika dota iespēja. Vienmēr beigas bija vienas. Par dažiem vispār dzirdējis neesmu, bet  viens no viņiem vispār neizprot RP kā tādu. Dažs labs vienmēr spēlē par divām komandām, divkosīgs. Nezinu, nevienu neredzu administratora amatā, pagaidām. 

Atdevu savu “Jā” par tiem, ko esmu sastapis serverī, kā arī par zināmiem cilvēkiem.

”Nē” - tika cilvēkiem , kas piesakas uzreiz atkārtoti, kā arī tie, kuri ar savu attieksmi pašlaik vispār neko tādu nebūtu pelnījuši. Arī tie kurus neatpazinu/nezinu, tāpēc nedomājiet ļaunu.

p.s

Tas par cilvēkiem ar lielo -

Nav runa par to, kas bija agrāk, bet tagad.

Ja neprot uzvesties ne foruma, ne serverī, ko darīsiet kad jums būs admins?

Būtu pieklājīgāki palikuši, pretendējot uz šo amatu, cilvēki uz jums skatas, kā arī jauniņie no tādiem ņem piemēru. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.