Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

F.Valesco

(Sūdzība par spēlētāju) Vārds_Uzvārds

Recommended Posts

Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: F.Velasco

Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informācija par esošo situāciju:

Tēls, kurš pārkāpa noteikumu:  Video redzams 

Termini, kuri tika pārkāpti : DM,CS iebrauc hooda un dirs kko 

Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Krc tikko atbraucu uz hood skatos ieripo divi pasistie viens bija tranis  un sak dirst par paradu, prasu tiem kads sakars tie sak dmot lowaki  

Incidenta laiks: Vid...

*Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL  (ikona:thumbnail)

•   
  •  

Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.

• Dislike 1

Forši,kur ir vieta,kad raksti IC Akus tranis ,Akus lohs un kaut ko tur vēl? Tas ir MG termina pārkāpums,laikam,bet es hz,jo nezinu terminus.

Kā arī patīkami pats veici gunfear,kas ir CS.

http://prntscr.com/kgojog un šajā bildē ir redzams OOC insult,ks mani aizvainoja.

Tur nekur nav DM un CS, mēs ieradāmies vienkārši pēc kaut kāda parāda,kuru mums teica ,bet tu tur sāki pist smadzeni sakars,sakars. Tad pateicu,ka jums sūdi būs un tad taisijāmies braukt prom, tad tavs draugs Tony aiz mahas uzreiz ar AK-47 sāka pist pa mums, pēc kā mēs sākām jūs šaut,lai neciestu. 

Edited by esmu Akus un baidies manis

Trevoram un Daphne hp pats no sevis low palicis ir? Mēs kāpām mašīnā un sāk dm hujarit ar ak, vot i uztaisīju relog un nošāvu jūs par tādu rīcību.

4 minutes ago, esmu Akus un baidies manis said:

Forši,kur ir vieta,kad raksti IC Akus tranis ,Akus lohs un kaut ko tur vēl? Tas ir MG termina pārkāpums,laikam,bet es hz,jo nezinu terminus.

Kā arī patīkami pats veici gunfear,kas ir CS.

http://prntscr.com/kgojog un šajā bildē ir redzams OOC insult,ks mani aizvainoja.

Tur nekur nav DM un CS, mēs ieradāmies vienkārši pēc kaut kāda parāda,kuru mums teica ,bet tu tur sāki pist smadzeni sakars,sakars. Tad pateicu,ka jums sūdi būs un tad taisijāmies braukt prom, tad tavs draugs Tony aiz mahas uzreiz ar AK-47 sāka pist pa mums, pēc kā mēs sākām jūs šaut,lai neciestu. 

Padirs man padirs cuvak... lowaks nav ooc ins bet ok var redzet ka nezini terminus, es aiztavejos jo tu biji mana teritorija iebraucis tu esi enemy es drikstu tevi tur sist/dmot utt taka nekads gunfear nebij. Starp citu vajag full screen nejau tikai chatu 

3 minutes ago, Halgmans said:

Trevoram un Daphne hp pats no sevis low palicis ir? Mēs kāpām mašīnā un sāk dm hujarit ar ak, vot i uztaisīju relog un nošāvu jūs par tādu rīcību.

kas tu par pimpi esi ? tur nebija 3 cilveki bet gan 2 tad ko tu te pisies  pa vidu? warn !

1 minute ago, F.Valesco said:

kas tu par pimpi esi ? tur nebija 3 cilveki bet gan 2 tad ko tu te pisies  pa vidu? warn !

es esmu vidaka, dauni =D kapec centies izskaitit cilvekus, nu tur 4 ir, bet es hz kada nozime. https://prnt.sc/kgop7z

2 minutes ago, Halgmans said:

es esmu vidaka, dauni =D kapec centies izskaitit cilvekus, nu tur 4 ir, bet es hz kada nozime. https://prnt.sc/kgop7z

Blaaaa..... es neskaitu sevi un Tony. Sanak tu i tas trevors ? ari kkads mizals kad gandriz kajas atliki izgaji off 

21 minutes ago, F.Valesco said:

Blaaaa..... es neskaitu sevi un Tony. Sanak tu i tas trevors ? ari kkads mizals kad gandriz kajas atliki izgaji off 

Kāpēc tagad dirsies? Kāpēc tagad esi tāds agresīvs jauneklis? Ceru,ka Tev iedos jailu,lai nomierinies,jo baigi agresīvs esi. Visu laiku savā bandā vāri hujņu un kad nevari sevi aizstāvēt ar ieroci,jo tomēr kāds cits ir labāks,tad uzreiz raksti sūdzības un dirs,ka low IQ serveris ar pistu RP.

4 hours ago, F.Valesco said:

Padirs man padirs cuvak... lowaks nav ooc ins bet ok var redzet ka nezini terminus, es aiztavejos jo tu biji mana teritorija iebraucis tu esi enemy es drikstu tevi tur sist/dmot utt taka nekads gunfear nebij. Starp citu vajag full screen nejau tikai chatu 

Nekur nav atļauts DM'ot.

šeit nesaskatu DM, cilvēki atnāca pēc parāda, pēc kā tika sākts pa viņiem šauts. Tu pats esi pārkāpis Gun Fear.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.