Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Recommended Posts

Tātad 

1. No rīta ieju mpsa un vēlos spēlēt , a huj bļe uzmet ip kods . Nu ok , paskatos epasta nihuja nav , bet tad tik atnāk pec 30 minūtēm kad jau spēle ir jau ciet . Es nesaprotu jēgu no sita ip adreses koda . Varat lūdzu noņemt šito hujņu? nevar paspēlēt normāli , jo tikai ir vērts iet ap 2 diena tad tik iet.

Guest

Tā ir ka lieto inbox kurš ir mēsls pēdējais. Ja būtu tev tas profils uz gmail, tad nebūtu problēmu vispār nekādu.

17 minutes ago, RyKikXx said:

Tā ir ka lieto inbox kurš ir mēsls pēdējais. Ja būtu tev tas profils uz gmail, tad nebūtu problēmu vispār nekādu.

Ar gmail ar tas pats 

Guest
3 hours ago, XxXTentacion said:

Ar gmail ar tas pats 

Nav. Ar gmail man personīgi nekad nav bijušas problēmas, bet ar to inbox man ir bijis tā, ka tas kods atnāk uz ēpastu vēlāk kā pēc stundas.

Tu esi literally vienīgais , kam ir tādas problēmas , visiem viss labi iet , tevis dēļ neņems nost 

19 minutes ago, Lund said:

Tu esi literally vienīgais , kam ir tādas problēmas , visiem viss labi iet , tevis dēļ neņems nost 

man tas arī tagad ir

Un kad jums nozags profilu, jo nemākat likt dažādas paroles, tad ko jūs darīsiet? Tieši tā, jūs raudāsiet, lai atdod jums visu kas ir nozagts. Sistēma netiks ņemta ārā.

• Love 1
  • Thanks 1

15 minutes ago, xo. said:

Un kad jums nozags profilu, jo nemākat likt dažādas paroles, tad ko jūs darīsiet? Tieši tā, jūs raudāsiet, lai atdod jums visu kas ir nozagts. Sistēma netiks ņemta ārā.

Kas tev zags? Antons no 4. stāva?

@xo.

Neņemiet ārā, uztaisiet to par lietotāja izvēli lietot to figņu vai nelietot. Mani viņš arī tracināja, kad es vēl sampiņu zipāju. Mājās zipā, viss ok. Aizeju uz universitāti, gribu uzzipāt, BAM gaidi ble 30 mins, jo kā microsoft fanāts lieto microsoft live nevis kkādu gmail ble. Profilus tāpat nozog tikai ne visai apdāvinātām radībām. Tiem, kuri jūtas droši, ka viņiem profilu nenogopīs, ļaujiet takš to sistēmu parubīt. 

• Like 1

Tas kods ir drošībai, kāds cilvēks uzzinās vai kaut vai uzminēs tavu paroli tiks iekšā apzags tevi, bet ja ir ip kods e- pastu viņš nezinās, ja vien pats tu nedosi! Es domāju, lai atstāj to kodu!

• Like 2

Nē tā sistēma ir zbis, tev čakarējas tikai dēļ inbox, man arī tā bija palūdzu lai nomaina man uz gmailu viss strādā zbis.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.