Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Sign in to follow this  
Guest Becins

Orientācija

Vai tu esi homoseksualis?  

31 members have voted

1. 1. Vai esi homoseksualis?

Recommended Posts

Guest Becins

Vai tu esi homo

jaatbild 100% godīgi

Edited by Becins

Starpcitu pēc anonīmu aptauju datiem 10% cilvēku ir homoseksuāļi. Problēma ir tajā, ka lielākajai daļai cilvēku ir stulba izpratne un nepamatots naids pret homoseksuāļiem. Cilvēkiem liekas, ka viņu ir maz tādēļ, ka heteroseksuāļiem viņu izpratnē tie ir kaut kādi perversie kas staigā pa praidiem, lai gan tādu daļa ir ļoti neliela. Tie, kas staigā uzkrāsojušies utt, ir nevis homoseksuāļi, bet slimi cilvēki. Lielāko daļu homoseksuāļu nemaz nevar atšķirt no heteroseksuāļiem, mainās tikai seksa partnera izvēle, bet nekas tāds kā uzvedība utt.

Edited by RyKikXx
  • Like 1

26 minutes ago, RyKikXx said:

Starpcitu pēc anonīmu aptauju datiem 10% cilvēku ir homoseksuāļi. Problēma ir tajā, ka lielākajai daļai cilvēku ir stulba izpratne un nepamatots naids pret homoseksuāļiem. Cilvēkiem liekas, ka viņu ir maz tādēļ, ka heteroseksuāļiem viņu izpratnē tie ir kaut kādi perversie kas staigā pa praidiem, lai gan tādu daļa ir ļoti neliela. Tie, kas staigā uzkrāsojušies utt, ir nevis homoseksuāļi, bet slimi cilvēki. Lielāko daļu homoseksuāļu nemaz nevar atšķirt no heteroseksuāļiem, mainās tikai seksa partnera izvēle, bet nekas tāds kā uzvedība utt.

Makeup nav domāts tikai priekš sievietēm , kāpēc uzreiz slimi cilvēki ?

3 hours ago, Lund said:

Makeup nav domāts tikai priekš sievietēm , kāpēc uzreiz slimi cilvēki ?

Nu atsevišķos gadījumos jā, zilumus apslēpt, vai arī kādos citos specifiskos gadījumos varbūt arī. Par slimiem es uzskatu tos, kuri uzkrāso lūpas kā čaka ielas vecene, ietonē uzacis utt., jo uzskata, ka tas ir skaisti un tad tik iet praidot rādīdami plikas dirsas.

Edited by RyKikXx

Just now, RyKikXx said:

Nu atsevišķos gadījumos jā, zilumus apslēpt, vai arī kādos citos specifiskos gadījumos varbūt arī. Par slimiem es uzskatu tos, kuri uzkrāso lūpas kā čaka ielas vecene, ietonē uzacis utt., jo uzskata, ka tas ir skaisti.

Kpop stars koncertos ir ar makeup un tā 

3 hours ago, Lund said:

Kpop stars koncertos ir ar makeup un tā 

Nu tas ir savādāk, tas ir domāts, lai apslēptu nogurumu, neizgulēšanos utt, un rezultāts ka izskatās tik pat kā dabīgi nevis kā čaka ielas kuce vīrieša veidā.

5 hours ago, RyKikXx said:

Nu atsevišķos gadījumos jā, zilumus apslēpt, vai arī kādos citos specifiskos gadījumos varbūt arī. Par slimiem es uzskatu tos, kuri uzkrāso lūpas kā čaka ielas vecene, ietonē uzacis utt., jo uzskata, ka tas ir skaisti un tad tik iet praidot rādīdami plikas dirsas.

Kur tu tik daudz zini? :flirt:

• Love 1
  • Haha 1

7 hours ago, kortess said:

Kur tu tik daudz zini? :flirt:

Es esmu pētījis šo tēmu, un varu droši teikt, ka orientācija seksuālā orientācija ir iedzimta un to izmainīt nevar. Pats esmu izpētījis šo tēmu, jo esmu gejs.

• Love 2

7 minutes ago, RyKikXx said:

Es esmu pētījis šo tēmu, un varu droši teikt, ka orientācija seksuālā orientācija ir iedzimta un to izmainīt nevar. Pats esmu izpētījis šo tēmu, jo esmu gejs.

Domāju, ka esmu vienīgais!!

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.