Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Naked

MPSA MEETUP 25 AUG.

MPSA MEETUP 25. AUG  

165 members have voted

1. 1. MPSA MEETUP 25 AUG.

• Jā vajag, ieradīšos
    • Nē nevajag, neieradīšos
    • Jā vajag, neieradīšos
    • Nē nevajag, savāksies cilvēki bez iemesla, runās par sampu

Recommended Posts

On 8/8/2018 at 1:37 PM, Incomftw said:

Man bail! Man žēl naudu tērēt līdz Rīgai , bet gribētu paspiest roku funkam un teilora kungam, un uzņemt kādu skaistu SELFIJU!!!!!!!!!!!!!

Es veletos apsveikt tevi ar matematikas eksamena nokartosanu, bet netieku uz meetup. :(

• Sad 1

11 hours ago, Funk said:

Es veletos apsveikt tevi ar matematikas eksamena nokartosanu, bet netieku uz meetup. :(

Pidars :D nu nav ko citu piebilst.

• Thanks 1

On 8/9/2018 at 12:21 PM, Бродяга said:

mani nesitīsi? :S

Nositīšu tā kad nemacēsi atver muti.

Busu uz meetupu jo velos satikt savus comus - Andi_Sandlander , Buci_Kluci, Edgaru_Meslu, Elgaru_Daivinu, Jani_Svimpi, Rudi_Bikses_Sudi un vel ari Juri Ribinu

• Like 3
  • Wow 1

Just now, spicaisdzeks said:

Busu uz meetupu jo velos satikt savus comus - Andi_Sandlander , Buci_Kluci, Edgaru_Meslu, Elgaru_Daivinu, Jani_Svimpi, Rudi_Bikses_Sudi un vel ari Juri Ribinu

NU BLE COMA KADEL MANI NEGRIB SATIKT

cau ari busu uz metep lidzi nemsu lielo dzonu ceru ka satiksu savu draugu elgaru kiploku un edgaru mutuli ka ari ricardu andi zibeni

Edited by ELDZIS
  • Like 1
  • Haha 1

On 8/7/2018 at 1:29 AM, rebudijs said:

Ienācu un redzēju topiku, bet pirms gada vēl atceros tavu teikumu, ka nevēlies nevienu no šiem parazītiem satikt, jo zini, kas var notikt, bet vienozīmīgi varu piekrist Frīkam šeit, savācas tie, kas ir zināmi un tiešām viens otru vēlas satikt dzīvē, bet es tikai izsaku viedokli. :) Darat kā paši vēlaties. 

cau!

• Like 1

Tak ja biki ierītu,ta jau aizietu. A ko ta, cik ilgi pa to samp runās ? :D Ja godīgi ,zaebjošsa būs,bet no otras puses.., redzēs kāds kur purns izskatas ,aiz ekrāna. 

Iedotu tur kādam pa purnu, un ar to arī viss beigtos. Kr4,nebūs,nevaig man to geju praidu. Es labāk samp pakapāšu.

• Haha 2

Noteikti būšu , ir jau kādi plāni ko darīsim? Droši vien būs akward :D vissi būs bariņos ar saviem draugiem un runāsies.

Varētu droši vien uzstaisīt kopēju bildi un ielikt forumā vaine?

• Haha 1
  • Neutral 1

Mums ir sava samp cancer grupa, kurā ir vairums core lietotāju. Esam kopā dzēruši, pāris pacani ir bijuši pie manis Universitātē utt. Pa lielam piekrītu, neredzu jēgu satikt kaudzi ar nepilngadīgiem samperiem, no kuriem 60% man ir solījuši saluzt kājas haha. 

• No Comment 1
  • Love 1
  • Thanks 1

3 minutes ago, vienmer labs said:

Varetu pie Origo, bet tur jau cringy bernu ir daudz. Laba vietinja butu kaut kur aiz Alfas, mezhinjaa uzcept desinjas, padziedat, pasedet un atpusties.

rec

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.