Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Sign in to follow this  
Priede

Ieteikums [Los Santos Customs]

Recommended Posts

Sākumā es palūgšu tiem cilvēkiem, kuriem neinteresē, nav nekāda liela daļa neatsaukties uz šo ieteikumu.

Es ''runāju'' visu darbinieku vārdā! Mēs vēlamies, lai ''Los Santos Customs'' pievienotu vēl 3-5 vilcējus, jo mums ir tikai 3 un ja esam kādi 7 tiešsaistē, tad nav ar ko citiem strādāt. Esmu izdomājis kur tos varētu novietot: RnIH4Ha7RMmbCQhwr5DQTQ.png 

Tas ir blakus laukums Los Santos Customs, bet radīsies jautājums ''kur liks klienti savus auto?'' Esmu izdomājis, ka varētu zālienā, brīvajā laukumā izbūvēt stāvlaukumu un to brīvo piekļuvi uz kanālu ar žogu aiztaisīt ciet: IxmIn6s3RVqSZezqP8BLOw.png 

Varbūt vēl varētu kādu atsevišķu telpu darbiniekiem, kas vēlas vienkārši atpūsties/iziet nedaudz afk vai rpot kaut ko.

Mēs IG parrunājām, kā būtu, ja tūnētava atrastos citā vietā? Tā nu es ar kolēģi braucām meklēt ''jauno'' vietu, pēc 5min mēs atradām. Vieta nav tik tuvu Ghetto, drūmajam rajonam, bet gan pilsētas otrā pusē: qmhU_eqUR-qH5gCmOVb6Cg.png Bultiņas uz augšo norāda ko vajag aizvākt,būtu jaunais laukums kur klienti liks auto.

Tātad... šīs vietas vietā atrastos ''jaunā'' tūnētava ar viso iepriekš minēto-vietu pirekš auto platformām un smagajiem, atpūtas telpu un bez tā staba, kas redzams attēlā. : Df_ZcvxAQS_BK98Yl6rFGA.png 

Šis būtu pagalms... bultiņa uz augšu norāda kur stieptos žogs gar ājas sienu. Bultiņa uz leju norāda kur būtu iebrauktuve/izbrauktuve darbiniekiem ar vilcējiem.: FyxjdNvjSc6SI6yyZYmXeA.png 

Tur blakus ir upe (Nav nav ss diemžēl), gar upi arī vajadzīgs būtu žogs, kas notur, lai auto neatrastos upē. 

Es sapratīšu, ja šo vajadzēs rpot, jo diezgan liels projekts. Tādā gadījumā admini nedrīkstēs būt vienaldzīgi, vajadzēs sarunāt laikus kuros ko darīs. Bet tas ir tā, ja vispār kāds akseptēs, piekritīs šādam ierosinājumam, jo tas būtu neslikti, un kas jauns pārējiem, būtu arī parocīgāk, ja tik liela tūnētava. Es ''runāju'' visu tūnētavas darbinieku vārdā! :)

Edited by Priede

ja un vajag partaisit nedaudz to tunetavinu, savadak es netieku ieksa uztunet savu smago autombili, bet nu tapat tiku taka ja.

1 minute ago, Andritis Domnieks said:

ja un vajag partaisit nedaudz to tunetavinu, savadak es netieku ieksa uztunet savu smago autombili, bet nu tapat tiku taka ja.

Vajadzētu tādā gadījumā uzlikt atsevišķu rampu lielākiem auto, kura būtu garāka, bet nedaudz zemāka,. Vēl paaugstināt iebrauktuvi vajadzētu, lai neaizķer jumts sienu, bet ja taisa ko tādu, tad vajag arī vietu lielāku, bet nezinu kur uzceļ ko tādu, jo tūnētavai vajadzētu būt pilsētā, lai nekur tālu nav jābrauc. 

Uztaisīt nedaudz lielāku to ēku un būtu viss kārtībā. Varētu pat pievienot tūnētājiem iespēju atvērt un aizvērt tūnētavas durvis, protams, ja šādi jau nav un es neesmu kaut ko palaidis garām. Vilcēji būtu labi, jo bieži vien nāk reporti, ka mehāniķu automašīnām, kuras atrodas autoparkā bieži vien nav degvielas, tāpēc jūs varētu to darīt. 

5 minutes ago, keizels said:

Uztaisīt nedaudz lielāku to ēku un būtu viss kārtībā. Varētu pat pievienot tūnētājiem iespēju atvērt un aizvērt tūnētavas durvis, protams, ja šādi jau nav un es neesmu kaut ko palaidis garām. Vilcēji būtu labi, jo bieži vien nāk reporti, ka mehāniķu automašīnām, kuras atrodas autoparkā bieži vien nav degvielas, tāpēc jūs varētu to darīt. 

Protams, ka vārti arī būtu parocīgi, bet ja kāds akseptēs šo ieteikumu, tad visticamāk vajadzēs rpot.

Sazinies ar mani vai ar @Alexander par laikiem, kad esi pieejams, lai varētu atveidot situāciju, kurā transportlīdzekļi tiek iegūti. Uzņem ekrānšāviņus vai nofilmē situācijas, pēc kā ievieto tās šeit.  Pēc atveidošanas tie tiks uzlikti Jums. 

@Priede