Jump to content
Guest Stiivijs

Foruma spēle - Raksturo lietotāju

Recommended Posts

@Reksis   bratans!

Kad valdīja pa LS ielām bij tik kārtība,kur Rex tūr viss clean legit. Patīkami atcerēties kā tevi kaitināju,pēc tam jailā liki....

Edited by Sarkangalvīte

Draudziņš labs,ar galvu uz pleciem,sakarīgs,ziepes netaisa (vismaz līdz šim),jauns administrators.Redzēs,kā Tev ar adminēšanu ies,bet domāju,ka problēmas nekādas nebūs.Čau circen <3 

@Stivelis Interesants cilvēks ar savu humora izjūtu,saprotošs,labs moderators,agrāk labi adminēja,stalkeris.labās attiecībās ar visiem foruma lietotājiem (iespējams),ziepes netaisa,tajās arī savu degunu nebāž.Interesanti komunicēt,sliktu neko pagaidām nevaru pateikt.Nedaudz apbižo mani :/ Čau draudziņ :peace:

Par Passion neko nezinu, bet par Alfrēdu gan.

Godīgs, labsirdīgs cilvēks ar pārdabiskām spējām kā piemēram nedarīt DM, kad nav nepieciešams ((tā ir ļoti liela spēja)).

Liels tiesību aizstāvis. Vajadzētu likt par mpsa ministru prezidentu.

5 minutes ago, Gvido said:

Smieklīgs, labs čuvaks. Draudzīgo laikos es SAPD/SASD reidžoju dēļ Tevis un visu pārējo. :D 

Nepazīstu tevi! Agrāk serverī redzēts, izskatās norm chuvax!

@Gvido interesants cilvēks.Iepriekš centās Aleksu aiz restēm ielikt :( Ziepes netaisa forumā,nezinu,kā būs serverī.Man neliela dusma uz Tevi,jo neuztaisīji skaistu video,ko parādīt pasaulei.Kaut kā tā jā.Neko sliktu nevaru pateikt.Čau draudziņ :peace:

@Alekū Tātad sākšu ar to,kad ar tevi uzsāku savu roleplay gaitas iekš MPSA.Kopā ar tevīm biju instruktoros,slimnīcā.Vienmēr esi priekš manīm bijusi šeit cilvēks,kas spēj mani savaldīt un nobremzēt mani,kad tas ir nepieciešams.Šeit MPSA esi ļoti ilgu laiku un visi cilvēki tevi respektē,par tavu cienību citiem.Ja tu esi organizācija,tad tu minimums tur nosēdēsi 3,4 mēnešus,ja nenotiek kas slikts :D Par tevīm varu uzrakstīt ļoti daudz ko,bet kā pati teici man,pati zini ko es par tevīm domāju.Visu visu to labāko :*  

Passion-Esmu ar tevīm runājis,liecies sakarīgs džeks,bet ir viens bet.Tu spēlē labāk par manīm lolu,mēsls tāds :D,bet kopumā pozitīvs cilvēks.Kopumā ar tevīm kopā var ierēkt.Itkā serverī centies pielietot rp,kā arī no sevis pagaidām pierādīji to labāko pusi.

Guest Stiivijs

@Taylor Ar Tevi man liekas ,kad ir baigi mazs kontakts , bet nestrīdamies un viss ir čīll un tas man patīk. Protams, ja jau kāds deva adminu tad jau galva uz pleciem ira. GL

@ReksisCilvēks kurš saprot daudz no Policijas, "Policistu RP dievs". Dažkārt arī sanāk patroļoties, bet tā Tu esi normāls erperis. Esi lielu darbu iegūldijis saistībā ar policijas Roleplay. Respect! 

@escobars lose,kurš fano par /iznas

Vismaz,kad es viņam to daru,tad ķer kaifu.Hakeris nelaimīgais,bez sampa dzīvot nevar,patīk porņuhas skatīties,lādzīgs jau ir jā,dažreiz.Čau mazā <3

Guest Stiivijs

@Sātans Foruma niks jau visu izsaka. SĀTANS ,bet tas tā reti. ;D

Tā jau jauks skuķis esi + ar mani bļautuvē raksties.

Veiksmi dzīvē tālak. :) 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.