Jump to content

Serveris Atvērts

Sign in to follow this  
!overretarded

Ieteicams izlasīt!

Recommended Posts

Sveiki!

Serveris atveras pēc nepilnām divām stundām, bet tomēr serverī ir viens bug, kuru nevar atrisināt un saprast kā tas strādā. Jūsu automašīna var pazust pēc tās iegādes, mēs nezinām neko par to, tikai to, ka tā var pazust. Jūs jautāsiet kā un kāpēc? Atbildēt mēs uz to nevarēsim, bet mēs varam risināt šo problēmu kopā. Palūgsim katru spēlētāju ieslēgt komandu /timestamp, gadījumā, ja jūsu automašīna tiešām pazūd, tad paņemiet screenshot (F8) un mums būs iespējams ieraudzīt precīzu laiku, kad tas noticis. Auto nepazūd pilnībā, automašīna ir atpakaļ pēc servera restart (5:00).

SMS shop tiks ieviests dažas dienas vēlāk pēc servera atvēršanās. SMS shop būs caur UCP un tiek veidota pavisam citāda/savādāka sistēma.

Donate pagaidām ir pieejams caur PayPal.

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Sad 1
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pārsvarā visi zināja, šī problēma bija visos LVRP serveros. Tikai bija daži, kas vislaik meta sūdzības un raudāja par to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieteiktu administrācijai,vai īpašniecei,kad iet serverī lai čatā pabrīdina un kaut kāda instrukcija ir par auto bugu,savādāk jaunie spēlētāji varbūt forumu neapmeklē un būs šokā ka mašīna pazuda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.